głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę że niektórych ludzi nie zmienisz. Opętani własną dumą nie posłuchają Ciebie odwrócą się i odejdą. Nie biegnij za nimi. Ni

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę że niektórych ludzi nie zmienisz. Opętani własną dumą nie posłuchają Ciebie odwrócą się i odejdą. Nie biegnij za nimi. Nigdy.
W pewnym momencie zdajesz sobie... teksty

zanimodejde dodano: 6 luty 2013

W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że niektórych ludzi nie zmienisz. Opętani własną dumą nie posłuchają Ciebie, odwrócą się i odejdą. Nie biegnij za nimi. Nigdy.

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

zanimodejde dodano: 6 luty 2013

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko, dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

Masz 17 lat. Nawet jak jakiegoś... teksty

zanimodejde dodano: 6 luty 2013

Masz 17 lat. Nawet jak jakiegoś sobie teraz znajdziesz, to nie będzie Ci jakiś poematów pisał. Będzie się z Ciebie śmiał, żartował z Ciebie, dokuczał, może to będzie słodkie, ale nie będziesz czuła że jesteś najważniejsza, gdy poleci do kumpla na domówkę jak zadzwoni do niego podczas spaceru z Tobą. Teraz nie ma miłości.. Już lepiej obdarzyć ją psa, żeby nie czuć pustki, a za kilka lat, nie 5 a może już za 2 znajdziesz kogoś kto da Ci to czego oczekujesz i sprawi że nie będziesz wymagała by Ci ciągle powtarzał że jesteś jedyna w swoim rodzaju, będziesz to czuła.. bo on będzie przy Tobie

Po pierwszym zawodzie  miłosnym już... teksty

zanimodejde dodano: 6 luty 2013

Po pierwszym zawodzie miłosnym już nigdy nie potrafiła całkowicie zaangażować się w związek. Bała się cierpienia, straty i nieuniknionego rozstania, które zawsze pojawia się na drodze miłości. Mogła ich uniknąć, odrzucając uczucie. Aby nie cierpieć, trzeba wyrzec się miłości.

Po pewnych słowach przestaje  się... teksty

zanimodejde dodano: 6 luty 2013

Po pewnych słowach przestaje się już czekać.

Lepiej od razu daj spokój... teksty

zanimodejde dodano: 6 luty 2013

Lepiej od razu daj spokój, przecież i tak Ci nie zaufam. To przez ten bagaż doświadczeń, a Ty pomyślisz - suka…

Przestraszyłaś się wtedy wielu... teksty

zanimodejde dodano: 6 luty 2013

Przestraszyłaś się wtedy wielu rzeczy ,a przede wszystkim tego,że tak na prawdę nigdy go nie było,że po prostu na chwilę zamigotał,prysnął tak, jak się pojawił. Że był tylko chwilowym zaburzeniem materii. jednak ty nie zapomnisz..

bo nie w tym rzecz  żeby leżec... teksty

zanimodejde dodano: 6 luty 2013

bo nie w tym rzecz, żeby leżec, płakać, szlochać ktoś Cię kocha, to Ty też się naucz kochać

nigdy nie możesz popełnić tego... teksty

zanimodejde dodano: 6 luty 2013

nigdy nie możesz popełnić tego samego błędu dwa razy, ponieważ za drugim razem to nie będzie błąd, a Twój wybór.

18:18. i że niby myślisz o mnie.?... teksty

zanimodejde dodano: 5 luty 2013

18:18. i,że niby myślisz o mnie.? zabawne,może to znaczy,że ja obsesyjnie myślę o Tobie.? jesteś tak cholernie obojętny,nawet pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy. wkurza mnie,że jestem na każde Twoje zawołanie,a Ty mnie ciągle ignorujesz. a najgorsze,że po tym wszystkim wiesz,że i tak przyjdę. zawsze wracam. bo ja należę do tych osób,które notorycznie wybaczają. jestem wręcz zdolna przeprosić Cię za to,że mnie skrzywdziłeś. bo Ty sobie sam dasz radę,ale ja nie. potrzebuję Cię.

  proszę cię  nie traktuj mnie... teksty

zanimodejde dodano: 5 luty 2013

- proszę cię, nie traktuj mnie tak.. - jak? - jakbym była kimś obcym..

odchodziła. z każdą sekundą... teksty

zanimodejde dodano: 5 luty 2013

odchodziła. z każdą sekundą coraz bardziej, po drugiej stronie. - a on stał i patrzył uświadamiając sobie, że traci coś cennego, coś czego sam się pozbył.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV