głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
: teksty zanimodejde dodał komentarz: :* do wpisu 6 października 2015
 Jedyne co potrafisz to ranić ludzi... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2015

"Jedyne, co potrafisz to ranić ludzi i użalać się nad sobą... Czy może istnieć gorsze połączenie?"

I możesz go nie kochać mieć... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2015

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieje. Z kim się teraz zadaje i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co, nie zdołasz nie spojrzeć w te oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

 Tak. Wiem to. Przy Tobie... teksty

zanimodejde dodano: 5 października 2015

"Tak. Wiem to. Przy Tobie, budziłabym się szczęśliwa."

 Zaczęłaś oczekiwać zaczęłaś... teksty

zanimodejde dodano: 5 października 2015

"Zaczęłaś oczekiwać, zaczęłaś wymagać że będzie, zaczęłaś mieć nadzieje i liczyć na coraz więcej -pierwszy błąd… Drugi popełniłaś gdzieś pomiędzy tym, że byłaś na każde jego zawołanie, a tym że pozwoliłaś mu się śnić… Trzeci i największy zrobiłaś uzależniając od niego całe swoje życie, podporządkowując mu swój rytm dnia i nastrój temu, czy akurat dzisiaj będzie chciał z tobą rozmawiać… Było dobrze, dopóki było, dopóki nie prysło jak mydlana bańka… Nie ma go i musisz się z tym pogodzić. Nie ma go i musisz żyć. I to żyć jak najlepiej, dając miłość i uśmiech, szczęście i oparcie… Nie ma go i jeśli wróci żeby setny raz zburzyć ci świat, bądź mądrzejsza o te popełnione błędy, o zaznany ból… Bądź na tyle silna by nie otworzyć przed nim drzwi, by nie łudzić się że tym razem będzie inaczej... Nie będzie! I napisz sobie wielkimi literami na ścianie NIE TAK WYGLĄDA MIŁOŚĆ!"

 Nigdy nigdy nigdy w życiu nie... teksty

zanimodejde dodano: 5 października 2015

"Nigdy, nigdy, nigdy w życiu nie masz prawa powiedzieć, że o nas nie walczyłam, że się nie starałam. Bo kurwa każdego jebanego dnia wstawałam i szarpałam się o ten związek, jakby od tego miało zależeć moje życie. Po prostu w którymś momencie zorientowałam się, że jestem sama na boisku, a gra jest drużynowa. Wtedy odpuściłam. Nie możesz mieć pretensji o to, że machnęłam na to ręką, bo powtórzyłam ten gest po Tobie."

 Gdybym wiedziała jak bardzo mnie... teksty

zanimodejde dodano: 5 października 2015

"Gdybym wiedziała, jak bardzo mnie zniszczysz, w chwili gdy podałeś swoje imię, nie starałabym się go nawet zapamiętać."

 Czuję stres a zarazem ukojenie Bo... teksty

zanimodejde dodano: 5 października 2015

"Czuję stres, a zarazem ukojenie, Bo mimo wszystko wiem, że ja mam czyste sumienie. A Ty co możesz powiedzieć, skoro dawno wyszło na jaw, Kto ciągle udawał, no a kto się kurwa starał?"

Można mówić że ma się to... teksty

zanimodejde dodano: 5 października 2015

Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu, zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha, co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

 Chyba nie bardzo sprawdzam się w... teksty

zanimodejde dodano: 1 października 2015

"Chyba nie bardzo sprawdzam się w życiu z kimś drugim"

 Myślimy że ludzie na zawsze... teksty

zanimodejde dodano: 1 października 2015

"Myślimy, że ludzie na zawsze znikają z naszego życia. Ale pewnego dnia budzimy się z przeświadczeniem, że wcale nic nie minęło. Nie można całkowicie uwolnić się od osób, które kiedyś dla nas wiele znaczyły."

''Pamiętasz kiedyś mogliśmy... teksty

zanimodejde dodano: 1 października 2015

''Pamiętasz, kiedyś mogliśmy pisać ze sobą całymi dniami, a teraz jest nam trudno rozwinąć temat zaraz po "siema". Nie mogliśmy wytrzymać dnia bez rozmowy, a teraz mija kilka miesięcy zanim znów ze sobą pogadamy. Wiem, że wiele się zmieniło, ale nie wierzę, że aż tak przestało nam zależeć. Te rozmowy to jedyne co miało nas łączyć, gdy dzieliła odległość''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV