głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Nie jestem Twoja chociaż bardzo bym chciała. Ty masz swoje życie ja mam swoje. Żyjemy w dwóch odległych światach w których nie ma miejsca dla nas dwoje. Wiedzi

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Nie jestem Twoja chociaż bardzo bym chciała. Ty masz swoje życie ja mam swoje. Żyjemy w dwóch odległych światach w których nie ma miejsca dla nas dwoje. Wiedzieliśm
 Nie jestem Twoja chociaż bardzo bym... teksty

zanimodejde dodano: 13 października 2015

"Nie jestem Twoja chociaż bardzo bym chciała. Ty masz swoje życie, ja mam swoje. Żyjemy w dwóch odległych światach, w których nie ma miejsca dla nas dwoje. Wiedzieliśmy o tym od początku, tylko przez chwilę uwierzyliśmy, że możemy to zmienić..."

 Ty mnie przytulisz bo nie chcesz... teksty

zanimodejde dodano: 13 października 2015

"Ty mnie przytulisz, bo nie chcesz mojej krzywdy, ale tak jak on, to mnie nie przytulisz nigdy."

 Odwrociłam się i poszłam w swoją... teksty

zanimodejde dodano: 13 października 2015

"Odwrociłam się i poszłam w swoją stronę. Z ciężką głową. Łzy już poleciały znączać ścieżki na mojej twarzy. Przecież był moim cholernym pewniakiem."

  Czy myślisz że zaszły w Tobie... teksty

zanimodejde dodano: 12 października 2015

"- Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co."

Byłam głupia sądząc że Ty i... teksty

zanimodejde dodano: 12 października 2015

Byłam głupia sądząc, że Ty i ja... Do dupy z tym.

Dobry wpis : teksty zanimodejde dodał komentarz: Dobry wpis :/ do wpisu 7 października 2015
 Boję się że o mnie zapomnisz.... teksty

zanimodejde dodano: 7 października 2015

"Boję się, że o mnie zapomnisz. Boję się, że przestaniesz o mnie myśleć, że nie będę dla Ciebie nawet jednym z milszych wspomnień, że nie pojawię się już wcale w Twojej głowie. Boję się, że stanę się tak bardzo nic nieznacząca, że będę tylko kimś kto był, ale o kim można już nie pamiętać. Boję się, naprawdę się tego boje, bo tak trudno myśleć o tym, że jest się nikim dla osoby, która jest ważniejsza niż cała reszta świata."

 Wszystko się kończy  mówią... teksty

zanimodejde dodano: 7 października 2015

""Wszystko się kończy" - mówią ludzie. Nieprawda, nie wszystko. Wspomnienia zostają na zawsze. Może minąć dziesięć, dwadzieścia, pięćdziesiąt lat, a ty nadal będziesz pamiętać.Wspomnienia zlewają się, tracą żywe kolory, szczegóły gubią się gdzieś po drodze. Ale wspomnienia nie znikają. Te dobre, do których wracasz z uśmiechem na twarzy, i te złe, które wyciskają ci łzy z oczu. Zamykasz powieki i przenosisz się w inną czasoprzestrzeń, czujesz ten zapach, powiew powietrza, mroź a może upał. To magia, której możesz doświadczyć, nawet jeśli na to nie zasługujesz."

 Jeśli w czyimś ser­cu nie ma dla... teksty

zanimodejde dodano: 7 października 2015

"Jeśli w czyimś ser­cu nie ma dla Ciebie miej­sca, proszę nie pchaj się, mi­mo że tak bar­dzo chcesz być cho­ciaż w le­wym przedsionku."

Chyba nam nie wyszło bo tak... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2015

Chyba nam nie wyszło, bo tak naprawdę jesteśmy do siebie bardzo podobni, albo i nawet tacy sami. I wtedy, gdy rozpadło się wszystko między nami, żadne z nas nie potrafiło o to zawalczyc i pokazać jak bardzo zależy.

 Najczęściej myślimy o tym czego... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2015

"Najczęściej myślimy o tym, czego najbardziej nam brak."

 Nikt nie jest wystarczająco... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2015

"Nikt nie jest wystarczająco odporny. Nawet jeżeli przez okrągły miesiąc będziesz najweselszym człowiekiem na świecie, to znajdzie się dzień, który będzie tak okropny, że przez głowę przejdą Ci najokropniejsze myśli. I właśnie ten jeden dzień nie pozwala zadowalać się całym tym miesiącem."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV