głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawnimx3 W sumie nie spędzamy ze sobą tak wiele czasu. Raz ja a raz ona po prostu nie może wyrwać się z domu ale najczęściej jest jednak tak że jeden krótki sms z zapyta

zakochanawnimx3

zakochanawnimx3.moblo.pl
W sumie nie spędzamy ze sobą tak wiele czasu. Raz ja a raz ona po prostu nie może wyrwać się z domu ale najczęściej jest jednak tak że jeden krótki sms z zapytani
W sumie  nie spędzamy ze sobą tak... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 15 lipca 2012

W sumie, nie spędzamy ze sobą tak wiele czasu. Raz ja, a raz ona, po prostu nie może wyrwać się z domu, ale najczęściej jest jednak tak, że jeden krótki sms z zapytaniem: 'wychodzimy dziś gdzieś' , kończy się na wspólnie pochłanianych czipsach z biedronki, kalorycznej coli z puszki i co najważniejsze na milionach uśmiechów, słowach, w których zazwyczaj tylko my widzimy sens i powód do śmiechu, na kilometrach przebytych chodników i wielu tematach do rozmów.

nie był jedynym powodem mojego... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 15 lipca 2012

nie był jedynym powodem mojego uśmiechu, ale stanowczo ulubionym.

Życie słowo  które każdy inaczej... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 15 lipca 2012

Życie słowo, które każdy inaczej interpretuje, inaczej na nie patrzy, zdarza się często, że w oczach masz łzy, też mam je, bo wiem jak to jest, kiedy serce zadrży, raz z bólu, raz z radości, łzy lecą strumieniem, kiedy żyjesz w samotności, kiedy brak Ci miłości, kiedy masz ją, kiedy wyglądasz źle a wiesz, że ludzie na Ciebie patrzą, znasz to uczucie sztuką jest być sobą, a nie przed sobą starać się uciec, nie bój sie dawać kroku do przodu, przestań sie skradać w tłoków powodu. / GrubSon

Szłam dzisiaj chodnikiem z lodem w... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 14 lipca 2012

Szłam dzisiaj chodnikiem z lodem w ręce i tak naprawdę nie dochodziło do mnie jeszcze to że ten rok już minął. Ten rok, który był jednym z najtrudniejszych. Ten rok, który był masą dobrych i złych chwil, kiedy po chwili doszło do mnie że przez całe dwa miesiące i kilka dni nie będzie tego szybkiego galopu serca, uśmiechu na twarzy z powodu jego spojrzenia żołądek ścisnął się w maleńką kulkę, a serce podskoczyło do gardła i chciało zawrócić, poszukać go i wtulić się w jego bluzę.

potrzeba mi kogoś  kto odprowadzi... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 14 lipca 2012

potrzeba mi kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem, kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź.

Nie wystarcza nam wiary i uciekamy w... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 14 lipca 2012

Nie wystarcza nam wiary i uciekamy w złudzenia. Nie wszystko da się naprawić, a chwila może zmieniać. / Vixen

Wiesz co jest najgorsze?... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 14 lipca 2012

Wiesz co jest najgorsze? świadomość, że nic już dla Ciebie nie znaczę. Wymazałeś mnie ze swojego serca, a może tak naprawdę nigdy mnie tam nie było? Może nas też nigdy nie było? nie było spojrzeń w oczy, za którymi kryły się uczucia, nie było codziennych uśmiechów i każde z nas żyło swoim życiem. Nieprawda. Oddałabym za Ciebie bardzo wiele, a może i nawet wszystko. Z dnia na dzień stawałeś się ważniejszy. Nie mogłam bez Ciebie normalnie funkcjonować. Było ze mną coraz gorzej. Ale to nie to mnie zniszczyło. Najgorzej zabolały Twoje słowa, chłodne żegnaj wypowiedziane jednym tchem i moja ciągła nadzieja. Mogłabym umrzeć, a Ty nawet byś tego nie zauważył. Zabiłeś moje serce. Po co ma żyć, skoro mój mięsień po lewej stronie klatki piersiowej już nigdy nie pokocha ?

chodzę w podartych spodniach  w... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 14 lipca 2012

chodzę w podartych spodniach, w dziurawych bluzkach i ze złamanym sercem.

Kochać  to tylko pierwszy... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 13 lipca 2012

Kochać, to tylko pierwszy, najprostszy etap, podstawa. Później trzeba nauczyć się być z tą drugą osobą, być dla niej.

Teoretycznie nie chcę związków... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 10 lipca 2012

Teoretycznie nie chcę związków, miłości, zobowiązań, Ciebie, ale kiedy sobie pomyślę jak miło byłoby mi w Twoich ramionach, czy jak cudowne muszą być Twoje pocałunki - kłócę się sama ze sobą, bo z jednej strony są te ważniejsze priorytety, z drugiej niewyobrażalne pragnienie w stosunku do Twojej osoby.

Jak to jest  że ludzie  w których... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 10 lipca 2012

Jak to jest, że ludzie, w których życiu chcemy coś znaczyć, przechodzą obok, wymykają się, odchodzą? / Barbara Rosiek

Ważne jest to  czego dopiero... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 9 lipca 2012

Ważne jest to, czego dopiero dokonasz. Nie ma przeszkody, której byś nie pokonał. / BRK

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV