głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawnimx3 największe marzenie na chwilę obecną? Tak naprawdę to marzę tylko o tym byś między oddechami znowu szeptał że mnie kochasz. przytul mnie tak po prostu bez zbędn

zakochanawnimx3

zakochanawnimx3.moblo.pl
największe marzenie na chwilę obecną? Tak naprawdę to marzę tylko o tym byś między oddechami znowu szeptał że mnie kochasz.
największe marzenie na chwilę... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 18 lipca 2012

największe marzenie na chwilę obecną? Tak naprawdę to marzę tylko o tym, byś między oddechami znowu szeptał, że mnie kochasz.

przytul mnie tak po prostu  bez... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 17 lipca 2012

przytul mnie tak po prostu, bez zbędnych pytań i pełnych niepewności "będzie dobrze".

Ostatecznie  nie jest tak źle... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 17 lipca 2012

Ostatecznie, nie jest tak źle, prawda ? Bo łzy kiedyś się skończą, policzki kiedyś wyschną, a na usta kiedyś wróci uśmiech. pierdolone 'kiedyś'.

Zimno mi. Tak  w tym fizycznym sensie... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 17 lipca 2012

Zimno mi. Tak, w tym fizycznym sensie też, ale nie jest to chłód, który można ogrzać kocem, czy bluzą. To taki wewnętrzny mróz, zamarzającego serca.

ból w naszych głosach  miłość w... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 17 lipca 2012

ból w naszych głosach, miłość w oczach, tęsknota w spojrzeniu.

Kiedyś o mnie zapomnisz  tak jak... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 lipca 2012

Kiedyś o mnie zapomnisz, tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. I okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. Oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. Szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. Życzę ci tego, wiesz? I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. Ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. Jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

Stajesz przed lustrem i co widzisz ?... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 lipca 2012

Stajesz przed lustrem i co widzisz ? Zmęczoną samotnością dziewczynę w bluzie, która nieudolnie próbuje przywołać na twarz jako taki uśmiech. Nic nie pomaga. Biorąc do rąk gorące kakao, siadasz na łóżku i myślisz. O sobie, o Nim, o Was. Robisz śmiałe wizje przyszłości, reżyserujesz poszczególne spotkania, pocałunki i spojrzenia, a w końcu już prawie szczęśliwa, przypominasz sobie, że On pewnie nawet nie pamięta twojego imienia.

bycie nieświadomym  to czasem jedyny... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 lipca 2012

bycie nieświadomym, to czasem jedyny sposób na bycie szczęśliwym.

Nie miał pojęcia o jej uczuciach.... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 lipca 2012

Nie miał pojęcia o jej uczuciach. Nie wiedział, że co noc śni właśnie o nim, że marzenia dotyczące przyszłości, wiąże tylko z nim. Zachowywał się jakby nie zauważał jej maślanych oczu na jego widok i tego niepowtarzalnego uśmiechu, który przeznaczała tylko dla niego. Mijał ją obojętnie, mimo, że starała się zwrócić jego uwagę. Patrzył na nią, ale jej nie widział. Nył zwyczajnie ślepy na tę miłość.

Mam do ciebie tylko jedną  ostatnią... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 lipca 2012

Mam do ciebie tylko jedną, ostatnią prośbę, potem nigdy w życiu się już do ciebie nie odezwę, obiecuję. Naucz mnie jak przestać kochać w jeden dzień, proszę.

Miłość jest jak tama. Jeśli... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 15 lipca 2012

Miłość jest jak tama. Jeśli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła się strużka wody, to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi taka chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu. A kiedy mury runą, miłość zawładnie wszystkim. I nie ma wtedy sensu zastanawiać się, co jest możliwe, a co nie, i czy zdołamy zatrzymać przy sobie ukochaną osobę. Kochać – to utracić panowanie nad sobą. / Paulo Coelho

Nie pojmuję  jak można być tak... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 15 lipca 2012

Nie pojmuję, jak można być tak zimnym człowiekiem. Nie pojmuję, jak można zamrozić komuś serce, do tego stopnia, że nie odbiera ono żadnych bodźców do Niego docierających.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV