głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawnimx3 Biorę gumkę do ścierania i staram się wymazać z serca i głowy wspomnienia o księciu na białym koniu. Udaję że nigdy nie padły słowa 'na zawsze' i że tak naprawd

zakochanawnimx3

zakochanawnimx3.moblo.pl
Biorę gumkę do ścierania i staram się wymazać z serca i głowy wspomnienia o księciu na białym koniu. Udaję że nigdy nie padły słowa 'na zawsze' i że tak naprawdę to
Biorę gumkę do ścierania i staram... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 2 lipca 2012

Biorę gumkę do ścierania i staram się wymazać z serca i głowy wspomnienia o księciu na białym koniu. Udaję, że nigdy nie padły słowa 'na zawsze' i że tak naprawdę to był jakiś kiepski film, w którym nie brałam udziału. Zastępuję to nieśmiałością i nowym uczuciem. Szkoda tylko, że moje poszarpane serce nie umie już oddychać spokojnie i łapać chwilę. Nie ufa. Nie umie. Boi się.

Boję się zobowiązań. Nie chcę ci... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 2 lipca 2012

Boję się zobowiązań. Nie chcę ci nic obiecywać, niczego na siłę nazywać. Nie wyznam ci nagle wszystkiego co czuję, ale mogę być, całkiem blisko. Mogę być oparciem, o ile nie obciążysz mnie zbyt mocno, dobrym słuchaczem, albo poprawiaczem nastroju. Mogę być kim chcesz, tylko nie czyń mnie zbyt ważną. Nie jestem dobra w byciu czyimś wszystkim. / smacker_

Wszystko polega na tym  żeby... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 2 lipca 2012

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i kim są naprawdę. Nie są więc nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą./ Milian Kundera

Paradoksem jest to  że nikt nie chce... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 2 lipca 2012

Paradoksem jest to, że nikt nie chce cierpieć, nikt nie chce zaznawać bólu, płakać w poduszkę, wypuszczać z ust jęku, zagryzać warg przy wspominaniu, ale każdy chce gdzieś, podążając po ścieżce swojego życia - spotkać miłość.

Dziś mijamy się bez zbędnych... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 29 czerwca 2012

Dziś mijamy się bez zbędnych słów i spojrzeń, jedynie obojętnie, jakbyśmy dla siebie byli nic nie znaczącymi elementami tła. Odpowiada mi ten stan rzeczy, jednak zastanawiające jest, jak ludzie potrafią być zakłamani' traktować cię gorzej niż powietrze, choć kiedyś mówili o swoich uczuciach tak otwarcie, mówili, że na wieczność.

Siedziałam na kinowym fotelu  oczy i... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 29 czerwca 2012

Siedziałam na kinowym fotelu, oczy i uszy pochłaniały ,,Nad życie", łzy leciały samoczynnie po policzkach, uciszałam w myślach zbyt szybki oddech, wycierałam co chwilę nos chusteczką, wbijałam paznokcie w palce, jak to miałam w zwyczaju, gdy coś mnie wewnętrznie bolało, trafił do mnie przekaz filmu, trafił w sedno... pomyślałam, że dobrze jest mieć dla kogo żyć.

Może i mamy całkiem inne charaktery... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 29 czerwca 2012

Może i mamy całkiem inne charaktery, może żadne z Nas tak do końca nie potrafi ogarnąć drugiego. Może lubimy inne smaki tymbarka i inne rodzaje pizzy, ale rozumiemy się jak nikt inny na tym świecie, praktycznie bez słów.

Nie zawsze jest kolorowo i nie zawsze... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 29 czerwca 2012

Nie zawsze jest kolorowo i nie zawsze jest tak jakbyś sobie tego życzył, ale właśnie chyba na tym polega to coś zwane życiem. Niejednokrotnie zaskakuje nas mniejszymi czy większymi problemami, zsyła ludzi dzięki, którym żyjemy. Dlatego właśnie dla nich rusz tyłek i zrób coś w swoim życiu zanim będzie za późno. Uwierz, że lepiej jest choćby spróbować niż zrezygnować na starcie, bo nawet jeśli nie dobiegniesz do mety będziesz miał tą cholerną satysfakcję że dałeś z siebie wszystko.

Lato ? Daj spokój  przecież wiesz... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 29 czerwca 2012

Lato ? Daj spokój, przecież wiesz, że to nie tylko obce kraje, okulary przeciwsłoneczne, zajebista opalenizna i fajne ciuchy. To czas, w którym serce, które prawie umarło zimą odżywa. Wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów, tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się. Żyjesz chwilą, a wszystkie plany, które przyjdą ci na myśl od razu realizujesz. Zakochujesz się w kilku facetach naraz, zwykle nie wiesz co robić. Bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu - żyje się łatwiej .

Wylecz mnie z siebie   po prostu. teksty

zakochanawnimx3 dodano: 28 czerwca 2012

Wylecz mnie z siebie , po prostu.

Co wieczór zadawałam sobie pytania... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 28 czerwca 2012

Co wieczór zadawałam sobie pytania - dlaczego właśnie ja? dlaczego to na mnie padło, i to mnie postanowił w sobie rozkochać? dlaczego byłam tak głupia, że nie zauważyłam już na początku jakim jest dupkiem? w końcu odnalazłam odpowiedzi - miłość nie wybiera. Miłość jest ślepa. Miłość kieruje się sercem.

Jeśli determinację  ambicję... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 28 czerwca 2012

Jeśli determinację, ambicję, ogromną wolę walki i niepogodzenie się z porażkami nazywa się trudnym charakterem, to rzeczywiście taki mam. / IGŁA ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV