głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 i chyba nic bardziej wspanialszego nie było od tego jak na mnie patrzyłeś. Pisz. ! Ogarnij się chłopie . Nie wygaduj głupstw. . Masz zostać . ! Bez Ciebie moblo

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
i chyba nic bardziej wspanialszego nie było od tego jak na mnie patrzyłeś.
i chyba nic bardziej wspanialszego... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

i chyba nic bardziej wspanialszego nie było, od tego jak na mnie patrzyłeś.

Pisz. ! Ogarnij się chłopie . Nie wygaduj głupstw.    . Masz zostać . ! Bez Ciebie moblo nie ma sensu. c teksty zakochana888 dodał komentarz: Pisz. ! Ogarnij się chłopie . Nie wygaduj głupstw. ;* ;) . Masz zostać . ! Bez Ciebie moblo nie ma sensu. ;c do wpisu 19 luty 2012
nie zmienisz całego świata  ale... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

nie zmienisz całego świata , ale możesz zmienić mój. tyle wystarczy. ♥

Kiedyś jeszcze jako dziecko... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

Kiedyś, jeszcze jako dziecko zapytałam ją, jak jest w piekle. Matka odpowiedziała mi wtedy zadziwiająco pewnie, jakby już tam była, jakby to była autopsja, a nie wyobrażenie: - Córeczko, w piekle na powitanie pokazują ci wszystkie twoje niewykorzystane szanse, pokazują, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś we właściwym czasie wybrała właściwe wyjście. A potem pokazują ci wszystkie te chwile szczęścia, które straciłeś, i o wszystko co mogłabyś w życiu osiągnąć... - A potem? Mamusiu, co się dzieje potem, kiedy już to wszystko pokażą? - Potem, córeczko, zostawiają cię samą z twoimi wyrzutami sumienia. Na całą wieczność. Nie ma już nic ani nikogo. Tylko ty i twoje wyrzuty sumienia. Dlatego teraz nasze życie, tu na ziemi jest podobne do piekła.

nie należę do fanek Hanny Montany... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

nie należę do fanek Hanny Montany albo Justina Biebera , nie nosze bluzek z tekstami piosenek Peji czy Donguralesko, nie posiadam całej szafy koloru różowego niczym Doda,nie potrzebny mi autograf Zaca Efrona czy Edwarda, ale uwierz, jestem nieziemską fanką noszenia Twoich bluz i autografów w postaci pocałunku.

było pochmurne popołudnie wzięłam... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. brakowało mi Ciebie. rodzice zawsze wszystko nam komplikowali. wsłuchałam się w tekst piosenki i zamknęłam oczy. po chwili usłyszałam dziwnie znajomy śmiech. otworzyłam oczy i dostrzegłam jakąś laskę u Twojego boku. o dziwo nie wpadłam w histerie. wystukałam jedynie wiadomość "nie wspominałeś ,że rodzice dali Ci jakąś sukę pod opiekę." po jej przeczytaniu rozejrzałeś się dookoła i Twoje przerażone oczy zatrzymały się na mnie. wstałam z miejsca i ruszyłam w stronę domu. dostawałam coraz to więcej wiadomości od ciebie lecz zaśmiałam się tylko gorzko i wyrzuciłam kartę sim do śmieci. dopiero wtedy zauważyłam łzy spływające po moim policzku. odwróciłam się, lecz Ciebie nie było. właśnie wtedy zaczęłam nowy etap w swoim życiu.

lekcja polskiego nauczycielka dała... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

lekcja polskiego, nauczycielka dała nam jakieś zadanie gdzie trzeba było wymienić cechy charakteru. - jacy są ludzie? - zapytała pisząc coś na tablicy. - zazdrośni. - rzuciłam patrząc w jego stronę. - obrażalscy. - syknął chamsko się uśmiechając. - nieufni. - powiedziałam. - zdradliwi. - dopowiedział. - zapatrzeni w siebie. - wyszeptałam cicho. - uparci. - patrzył na mnie aroganckim wzrokiem. - kłamliwi. - rzuciłam. - mimo iż udają że mają wszystko gdzieś to im zależy. - powiedział. - i kochają tych których nie powinni. - syknęłam spuszczając wzrok. - tęsknią udając że tak nie jest. - odparł cicho wpatrując się we mnie tymi kurewsko zielonymi tęczówkami i wstając w ławki wyszedł z klasy. po pięciu minutach napisał mi smsa o treści 'kocham Cię i zależy mi na Tobie. czy ty tego nie widzisz?

każdy z nas ma taką osobę którą... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

każdy z nas ma taką osobę którą kocha tak mocno, że o ja pierdole.

nie miej do siebie żalu że nie... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy, nie potrafisz, bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. nie płacz, nikt się na ciebie nie gniewa. nie zapominasz, bo nie możesz.

trzeba wiedzieć dla kogo warto... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

trzeba wiedzieć, dla kogo warto poświęcać swój czas. ale są też i tacy, dla których warto go marnować.

wybucham płaczem pochłania mnie... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

wybucham płaczem, pochłania mnie lawina łez.

 co byś zrobiła gdybym dziś... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

- co byś zrobiła gdybym dziś umarł ? - umarłabym jutro.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV