głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 chciałam cię przeprosić że nie byłam taka jak inne. nie zaufałam ci i teraz nie masz tej cholernej satysfakcji. boli nie? chcesz z nim być? tak... i nie. to zna

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
chciałam cię przeprosić że nie byłam taka jak inne. nie zaufałam ci i teraz nie masz tej cholernej satysfakcji. boli nie?
chciałam cię przeprosić że nie... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

chciałam cię przeprosić, że nie byłam taka jak inne. nie zaufałam ci i teraz nie masz tej cholernej satysfakcji. boli, nie?

 chcesz z nim być?  tak... i nie.... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

- chcesz z nim być? - tak... i nie. - to znaczy? - tak, bo jest jedyną osobą, którą naprawdę pokochałam. nie, bo jego szczęście stawiam ponad wszystko, a wiem, że nie jestem spełnieniem jego marzeń...

tak to już jest gdy na kimś ci... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

tak to już jest, gdy na kimś ci zależy. zaangażujesz się, zakochasz, przeżyjesz najwspanialsze dni w swoim życiu a później zostaniesz sama... bez żadnego konkretnego wyjaśnienia.

nie ważne jak bardzo jesteś... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

nie ważne, jak bardzo jesteś szczęśliwa. czasami każdy potrzebuje dnia, kiedy może się wyżalić na wszystkich wokół, usiąść i najzwyczajniej w świecie zacząć płakać...

W jej oczach można było dostrzec... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

W jej oczach można było dostrzec, jak bardzo jest jej potrzebny. ♥

czuję że mi przeszło. ale... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

czuję, że mi przeszło. ale zaczynam wątpić, gdy tylko go widzę.

tu Cię nie ma  to tylko wyobraźnia . teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

tu Cię nie ma , to tylko wyobraźnia .

wiesz ? nie mam pojęcia czy go... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

wiesz ? nie mam pojęcia czy go kocham . naprawdę . nie wiem pierwszy raz czy darzę go tym cholernie mocnym uczuciem . ale lubię myśleć o tym co robiliśmy , uśmiecham się gdy napisze , gdy go dopadnę nie mam najmniejszej ochoty się z nim rozstawać , całować mogłabym się z nim do końca świata , a gdyby teraz wszystko zakończył byłoby mi bardzo , bardzo źle .

zastanów się  czy warto było ją... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

zastanów się , czy warto było ją ranić , zostawić samotnie wśród tłumu ludzi , tylko dlatego , że bałeś się stałego związku . tylko dlatego , że jesteś jebanym tchórzem , który boi się odpowiedzialności i za wszelką cenę stara się jej uniknąć . zastanów się czy było warto . pomyśl jak się z tym czujesz , wiedząc , że ona co noc płacze przez ciebie , za tobą .

a moja miłość pachnie fajkami i... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

a moja miłość pachnie fajkami i alkoholem. moja miłość jest niegrzeczna.

siedziała na brzegu łóżka z... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

siedziała na brzegu łóżka z papierosem w ręku. jej źrenice rozszerzały się coraz bardziej. łzy spływały po jej policzkach z coraz większą częstotliwością. chwyciła do jednej z dłoni szpilki, do drugiej butelkę taniego wina i boso wybiegła z mieszkania. noc była pochmurna. zbierało się na deszcz. usiadła na krawężniku ulicy i zaczęła pić czerwone wino prosto z butelki. ocierając rozmazaną szminkę z ust, końcem rękawa, usłyszała cichy szept. doskonale znała ten głos. obróciła delikatnie głowę. zaciskając wargę spojrzała na ciemną postać, doskonale znając te rysy. nie potrafiła powstrzymać łez. starała się nie dać mu tej perfidnej satysfakcji, ale nie umiała zapanować nad sercem. podszedł do Niej szyderczo się uśmiechając. wyczuła powiew zakłamania w powietrzu. zobaczyła w Jego oczach przeszywającą je nienawiść. mierząc ją wzorkiem odszedł. przepełniony satysfakcją szedł dumnym krokiem. a ona siedziała sama na środku ulicy błagając Boga o to, aby potrafiła go znienawidzić.

Nie wiem co Ty bierzesz ale to COŚ... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

Nie wiem co Ty bierzesz, ale to COŚ jest zajebiste... xd

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV