głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 coraz rzadziej szukała jego wzroku nie dopytywała koleżanek jak poszły mu testy przestała interesować się jego opinią. po prostu wszystko powoli jej przechodził

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
coraz rzadziej szukała jego wzroku nie dopytywała koleżanek jak poszły mu testy przestała interesować się jego opinią. po prostu wszystko powoli jej przechodziło
coraz rzadziej szukała jego wzroku... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

coraz rzadziej szukała jego wzroku, nie dopytywała koleżanek jak poszły mu testy, przestała interesować się jego opinią. po prostu wszystko powoli jej przechodziło, bo czas leczy rany, nawet te najgłębsze, najboleśniejsze. nyła gotowa na nową miłość, ale jeszcze nie dziś, nie jutro. wolała poczekać aż będzie w stu procentach pewna, że nie czuje kompletnie nic ..

a te wszystkie rzeczy związane z... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

a te wszystkie rzeczy związane z tobą wciąż leżą w tym samym miejscu w moim pokoju . nie , nie wyrzuciłam ich , nie schowałam . chociaż bolało - dałam radę . przyzwyczaiłam się do nich i teraz rano , gdy łapię plecak , wychodząc do szkoły , zerkam na nie i uśmiecham się . sama do siebie . do tych cudownych wspomnień , które już nie ranią , które mimo wszystko kocham bezgranicznie .

zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na ulicy , gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund . zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli , jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat . zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko miało miejsce czy może wręcz przeciwnie , żałuje że to się skończyło . zastanawia mnie jaki ma do mnie stosunek i kim tak właściwie dla niego byłam..

wiem   że nawet po długim czasie... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

wiem , że nawet po długim czasie wcale nie będziesz mi taki obojętny jak każdemu się wydaje , wiem , że widząc Cię emocje wrócą , wiem , że kiedy na dole ekranu pojawi się wiadomość z Twoim imieniem , ciśnienie ewidentnie mi podskoczy..

chłopcze kurwa ogarnij się. ona... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

chłopcze kurwa ogarnij się. ona tęskni za tobą, jak za nikim nigdy wcześniej .

dopiero za jakiś czas przekonasz... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

dopiero za jakiś czas przekonasz się jak wiele straciłeś .

od kilku tygodni udaję  że cię nie... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

od kilku tygodni udaję, że cię nie znam. że jesteś mi totalnie obojętny. że nie obchodzi mnie, jaką masz na sobie koszulkę, z kim się pokłóciłeś, albo dla kogo są buziaczki w twoim opisie. udaję, że cię nie kocham. udaję..

musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na twój telefon. jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze.tą, która każde twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. a wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na tobie zależy.

Jesteś zajebisty i chuj ! Twoje wpisy są coraz to lepsze . Weź zastanów się nad tym wszystkim.. Masz zostać .! Inaczej gumisie na Ciebie naślę i one Ciebie zmuszą do tego.  'D. teksty zakochana888 dodał komentarz: Jesteś zajebisty i chuj ! Twoje wpisy są coraz to lepsze . Weź zastanów się nad tym wszystkim.. Masz zostać .! Inaczej gumisie na Ciebie naślę i one Ciebie zmuszą do tego. ;'D. do wpisu 19 luty 2012
nie chcę nic mówić  ale moje bum... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

nie chcę nic mówić, ale moje bum, bum puka tylko dla ciebie. ♥

a ja myślałam  że jesteś inny.... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

a ja myślałam, że jesteś inny. dobre..

wiesz  nienawidzę Cię  że Cię... teksty

zakochana888 dodano: 19 luty 2012

wiesz, nienawidzę Cię, że Cię kocham. za to, że tak cholernie mi na tobie zależało. za to, że nadal jestem w stanie zrobić dla ciebie wszystko. nienawidzę Cię za twój uśmiech, twoje oczy. twój sposób bycia. nienawidzę Cię, za każdy sen w którym byłeś głównym bohaterem. nienawidzę Cię za to, jak jesteś i byłeś dla mnie ważny. tak nienawidzę Cię za to, że nadal Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV