głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Czy nie znając trudu życia doceniłabyś co piękne? Staram się codziennie dbam o to co cenne. W cenie co przyziemne za mną drzwi zamknięte zostań przy mnie choć n

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Czy nie znając trudu życia doceniłabyś co piękne? Staram się codziennie dbam o to co cenne. W cenie co przyziemne za mną drzwi zamknięte zostań przy mnie choć nie
Czy nie znając trudu życia... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 grudnia 2014

Czy nie znając trudu życia doceniłabyś co piękne? Staram się codziennie, dbam o to, co cenne. W cenie co przyziemne, za mną drzwi zamknięte, zostań przy mnie, choć niepewne drogi kręte. Nie mogę dać Ci więcej, to poza mym zasięgiem, podaj mi swą dłoń, przed nami strome wejście. Nie mogę dać Ci więcej niż woda i powietrze, ogrzać Cię swym ciepłem, silnym ramieniem wesprzeć. Ja, ostatni bard, pójdę tam dokąd Ty, wiem jak zdrada może ranić, jak dławią gorzkie łzy, miedzy nami tylko prawda, kłamstwa ani krzty, będę walczył o ten ogień do ostatniej kropli krwi!

Stań naprzeciw mnie jaką stworzył... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 grudnia 2014

Stań naprzeciw mnie jaką stworzył cię Bóg, nic nie mów, podaj mi swą dłoń, nic nie mów. Wiem o Tobie dużo więcej, niż mówią Twoje usta, oczy są zwierciadłem tego, co na dnie oceanu duszy. Stoję tu przed tobą, nie przynoszę nic w zamian, spragniony snu, głodny uczuć, zmęczony - siadam. Nie proszę Cię o wiele, połóż dłonie na mej głowie, zapomniałem o przeszłości, narodziłem się na nowo. Pójdziemy przed siebie nie patrząc w tył, choćby boso, będziemy spali pod gołym niebem, przykryci rosą. Niech nasze czyste myśli ku niebu się unoszą, w kierunku, w którym odchodzi dzień i łączy z nocą.

Zabierz mnie gdzie wschodzi słońce... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 grudnia 2014

Zabierz mnie, gdzie wschodzi słońce, zabierz mnie, gdzie ciemność zanika, zabierz tam mnie gdzie noc wita dzień.

How can you say I'll be alright?... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 grudnia 2014

How can you say I'll be alright? What makes you think that I'll be fine? Baby you have to be completely out of your mind, To think that I could keep you out of mine. - Jak możesz mówić, że będzie ze mną dobrze? Co cię skłania do myślenia, że będzie ze mną dobrze? Kochanie , musiałeś całkowicie oszaleć Jeśli myślisz że mogę cię utrzymać z dala ode mnie.

Things die Drift apart Wait for A... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 grudnia 2014

Things die Drift apart Wait for A new start - Rzeczy umierają Rozchodzą się Czekaj na Nowy start.

Happy Used to be Together You  Me... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 grudnia 2014

Happy Used to be Together You & Me - Szczęśliwi Zwykliśmy być Razem Ty i Ja.

You're out of your mind To think... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 grudnia 2014

You're out of your mind To think that I could keep you Out of mine.- Oszalałeś Jeśli myślisz że mogę utrzymać cię Z dala ode mnie.

Denying Saying 'Time will heal'... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 grudnia 2014

Denying Saying 'Time will heal' Keep lying To make me feel I'm OK So you believe I'd forget you Seriously? - Zaprzeczając Mówiąc "czas uleczy rany" Kłam dalej Aby sprawić bym poczuła się Jest mi dobrze Więc wierzysz Że mogłabym cię zapomnieć Naprawdę?.

So please don’t let go cause you... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 grudnia 2014

So please don’t let go, cause you know exactly what we found So please don’t let go my darling You keep me locked up underground It’s gonna be you and me It’s gonna be everything you’ve ever dreamed It’s gonna be who and me It’s gonna be everything and everything, we’re meant to be We’re meant to be - Więc proszę nie odpuszczaj, bo wiesz dokładnie co znaleźliśmy Więc proszę nie odpuszczaj, skarbie Trzymasz mnie zauroczoną pod ziemią Będziesz tylko ty i ja To będzie wszystko o czym kiedykolwiek marzyłeś Będziesz tylko ty i ja To będzie wszystko i wszystko, mieliśmy być razem Mieliśmy być razem.

You got my secret combination And I... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 grudnia 2014

You got my secret combination And I don’t be giving that out easily With my deepest dedication You can tell that you were brought the same for me - Masz moją sekretną kombinację I nie będę poddawać się łatwo Z moim głębokim oddaniem Możesz powiedzieć, że przeszedłeś to samo dla mnie.

Nie skończymy tej bajki poczuj jak... teksty

xxlovestoryxx dodano: 6 grudnia 2014

Nie skończymy tej bajki, poczuj jak i ja spadnę w antracyt, w linii prostopadłej i w pojedynkę dopadnę dwu znaczeń, by spać na materacu, gdy skończyły się baśnie mydlane, odkryjmy kłamstw płaszcze, biel prawdy chłodnawe.

I tylko ty i ja mieliśmy słońce... teksty

xxlovestoryxx dodano: 6 grudnia 2014

I tylko ty i ja, mieliśmy słońce nam brać i tak by zabrakło dnia, by w tango pod niebem gwiazd wykraść wioliny jak Vivaldi palisandrem nocy w nas i tańczyć z nimi jak pijani transem, gdy księżyc to bas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV