głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Ludzie mają w sobie klucze i tajemne zamki. Każdy związek otwiera w nas nowe klamki więc te zmiany to nauczek wartościowe ułamki. Żadne pieniądze nie kupią Ci t

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Ludzie mają w sobie klucze i tajemne zamki. Każdy związek otwiera w nas nowe klamki więc te zmiany to nauczek wartościowe ułamki. Żadne pieniądze nie kupią Ci twej
Ludzie mają w sobie klucze i tajemne... teksty

xxlovestoryxx dodano: 6 grudnia 2014

Ludzie mają w sobie klucze i tajemne zamki. Każdy związek otwiera w nas nowe klamki, więc te zmiany to nauczek wartościowe ułamki. Żadne pieniądze nie kupią Ci twej lustrzanki. Jesteśmy jak płozy pełnia szczęścia to sanki - samotność bywa trądem jak autostradowe bramki. Jesteśmy jak płozy pełnia szczęścia to sanki - samotność jak surfing w listopadzie bez pianki.

Dlaczego nie ma bajek o tym  że pary... teksty

xxlovestoryxx dodano: 6 grudnia 2014

Dlaczego nie ma bajek o tym, że pary się rozstają ? Polują sieci tkają głodni jak samotny pająk, jak owad w pajęczynie trwają i miotają, z miłości się zjadają oszukują - znowu szukają.

Ty i ja mieliśmy słońce rwać... teksty

xxlovestoryxx dodano: 6 grudnia 2014

Ty i ja mieliśmy słońce rwać, osiodłać czas, dogonić wiatr, otworzyć bramy w światło dnia.

Dziś Ci mówię  że prawdziwy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 listopada 2014

Dziś Ci mówię, że prawdziwy związek jest siłą co niesie płomień, pomimo scysji to nie domino co sypie się w moment. Podaj mi rękę a złożę Ci na dobre i na złe przysięgę, że nie odejdę, że będę z Tobą na zawsze dziewczyno. Dopóki nie chcesz odpłynąć i dopóki tu jesteś, dopóty w sercu Ty będziesz tą jedyną #boginią, Jeśli odchodzisz dzielnie trzymam, Ty masz tu chcieć być, wierzyć, że to sens większy ma. Ta machina przeżyć może prowadzi przez labirynty, musimy dojść tam gdzie nikt inny nie trafi nigdy.

Z początku starannie układasz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 listopada 2014

Z początku starannie układasz wszystkie elementy Chcesz być pewny że wzniecisz je jedna iskrą Zostawiasz za sobą dotychczasowe błędy To ma być całkiem nowe perfekcyjne ognisko Postawiłeś wszystko, na szczęście się udało Lecz ogień trawi szybko i ciągle mało ma Coraz większe wymogi Nie starczaj mu drzazgi Trzeba brać kłody z pod nogi Co kiedy kładł ci każdy Czujesz jego blaski Ogrzewa jego ciepło Chciałbyś aby ta chwila trwała cała wieczność Bo gdy ogień już bucha sam z siebie wysoko Z tą drugą osobą możesz przeciwstawić się mrokom Lecz gdy nadejdzie późna godzina I nikt z dwojga nie ma siły by ogień podtrzymać Zaczną się warty A jak na jednej zaśniesz Wtedy ognisko wasze zgaśnie.

Związek to pracochłonne ognisko  Za... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 listopada 2014

Związek to pracochłonne ognisko Za miłość której chce się być blisko ale miłość choć przepali wszystko niepielęgnowana zamienia się w popiół.

Znam skrajne emocje od łez po... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 listopada 2014

Znam skrajne emocje od łez po śmierć bliskich, jak w życiu są głusi na twoje prośby i krzyki. Jednym duszę leczy modlitwa, drugim narkotyki nosimy maski na twarzach, by skrywać blizny. Przecież łatwo jest dać się zwariować w tych czasach jak od rana w komunikacjach wkurwia cię ludzka masa. Chcemy tylko spokój i kogoś do kogo wracać, żeby na stare lata spojrzeć w lustro i nie płakać.

Kolejne noce nie przespane  lecz po... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 listopada 2014

Kolejne noce nie przespane, lecz po co się zamartwiać? I tak wiemy już co będzie. Chociaż drogi nie te same mamy jednak tysiące serc na osiedlach i każdy ma swój problem, którego nie znasz. Miną kolejne dni, kolejne plany w głowach, Bo znowu zaczynamy coś od nowa.

Spotykamy się i poznajemy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 listopada 2014

Spotykamy się i poznajemy, nienawidzimy i kochamy często żałujemy tego, że się już poznamy i rozstajemy i znowu niszczymy plany, wiem to dużo czasowników, ale tylko czas nam leczy rany.

Nie trać mnie  idziemy przez... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 listopada 2014

Nie trać mnie, idziemy przez polarną noc. Choć słońce nie wschodzi, ja mam jasność, bo mam w dłoni Twoją dłoń, przy skroni Twoją skroń. Słońce nie wschodzi, jesteś moją gwiazdą- płoń! Tysiące kilometrów pustki wokół - to nic. Nie zniosę tylko kropli pustki w oku Twoim. My musimy biec, kiedy czas stoi. My musimy chcieć, gdy Słońce nie chce wschodzić. Nie trać mnie, choć nie powiem Ci kiedy dojdziemy, póki idziemy lód nie może nas w siebie zamienić. Chodź, krok w krok, biodro w biodro Nie jest nam chłodno w ten ziąb To jemu jest gorąco przy nas Uwierz, wytrzymaj, umiesz zatrzymać rezygnację i zrezygnować z niej, zamiast rezygnować z nas. Nie trać mnie, nawet jeśli chcesz końca i masz rację.

Wiem  że gdzieś tam mam tej siły... teksty

xxlovestoryxx dodano: 11 listopada 2014

Wiem, że gdzieś tam mam tej siły zalążek Na zdrowy rozsądek, jak uratować ziemię? Na dobry początek choć uratować siebie.

Zapach wiosny nieś  takie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 11 listopada 2014

Zapach wiosny nieś, takie szczęście, wiesz? I by nieszczęście w dal odeszło gdzieś Czego więcej chcieć, tyle siły mieć Żeby bezsilnym pomóc dalej przejść To tylko mała część, będzie wszystko grać Gdy szybko powiesz jak mam uratować świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV