głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx You actin' kinda shady ain't calling me baby Why the sudden change Udajesz pozostając jakby w cieniu nie nazywasz mnie już swym kochaniem. Skąd ta nagła zmiana?

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
You actin' kinda shady ain't calling me baby Why the sudden change Udajesz pozostając jakby w cieniu nie nazywasz mnie już swym kochaniem. Skąd ta nagła zmiana?
You actin' kinda shady  ain't calling... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 luty 2015

You actin' kinda shady, ain't calling me baby Why the sudden change - Udajesz pozostając jakby w cieniu, nie nazywasz mnie już swym kochaniem. Skąd ta nagła zmiana?

You're the fear  I don't care  Cause... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 stycznia 2015

You're the fear, I don't care Cause I've never been so high So love me like you do... What are you waiting for?

Nigdy nie wiem  co mnie czeka…... teksty

xxlovestoryxx dodano: 21 stycznia 2015

Nigdy nie wiem, co mnie czeka… Zasilania brak? Przepięcie? Przypadkowe starcia przechodzą ludzkie pojęcie, Antystatyczna poza nie chroni przed porażeniem, Ty przeciążona prądem, rzucasz swoje spojrzenie, Władasz energią biegle, mkniesz przez oporniki, Ciepło wyzwalane w starciach roztapia mierniki, Iskrzą akumulatory, kwas wypływa z komór, Gdy niezapowiedzianie, późno wracam do domu.

Dla jednej chwili pięknej  wielu... teksty

xxlovestoryxx dodano: 21 stycznia 2015

Dla jednej chwili pięknej, wielu chwil nic nie wartych, Dwieście trzydzieści Volt różnic leży między nami, Elektrony rozszalałe pędzą między ciałami, Jesteś zmienna, więc elektryczna i niebezpieczna, Manifestujesz się jak grom, rażący z powietrza.

Dobre chwile w ciszy  nienachalnie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 21 stycznia 2015

Dobre chwile w ciszy, nienachalnie umierają punktualnie, A ja gonię wciąż za nimi, by znów spóźnić się fatalnie, Płyną w dal gdzieś z aniołem, nie dogonię ich, to koniec, Stoję sam, dwa pokoje i myśli, których się boję, Między nami cisza, błąd, interferencja, Synchronizacja napięcia niedostępna, Kiedy skaleczona duma wygra ze zdrowym rozsądkiem.

Ideały się stały jakieś... teksty

xxlovestoryxx dodano: 21 stycznia 2015

Ideały się stały jakieś niewyraźne, wiem. To straszne, bo kiedyś były moje, własne I tracę je, tak samo jak tracę Ciebie i sens.

Często czuję się samotny wśród... teksty

xxlovestoryxx dodano: 5 stycznia 2015

Często czuję się samotny wśród obcych Mój charakter nigdy nie był prosty Bez zwykłych emocji popadam ze skrajności w skrajność Nie mam współczucia w sobie, mam moc, chcesz to dam ją Moje myśli się nią karmią.

Nie pragnę zrozumienia  Nie mam go... teksty

xxlovestoryxx dodano: 5 stycznia 2015

Nie pragnę zrozumienia Nie mam go dla tych, którzy nie mają go dla mnie, zrozum teraz Nie próbuj szukać we mnie dla siebie przykładu Możesz znać moje słowa i nie znaleźć w nich składu.

And I remember all those crazy things... teksty

xxlovestoryxx dodano: 5 stycznia 2015

And I remember all those crazy things you said You left them running through my head You're always there You're everywhere But right now I wish you were here - I pamiętam te wszystkie szalone rzeczy, które powiedziałeś Zostawiłeś je biegające po mojej głowie Zawsze tam jesteś Jesteś wszędzie Ale teraz chciałabym żebyś był tutaj.

Śmierć nie jest asertywna  zawsze... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 grudnia 2014

Śmierć nie jest asertywna, zawsze jest na TAK.

Zero współczucia  cały dzisiejszy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 grudnia 2014

Zero współczucia, cały dzisiejszy świat. Użalając się nad sobą, marzenia zostają w snach. Nie jesteś ofiarą, ofiary przykrył zimny piach. Już do ostatnich dni, miej gotowości stan.

Czemu mamy nierówne szanse?  Kiedy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 grudnia 2014

Czemu mamy nierówne szanse? Kiedy mamy wspólny cel. Boże, powiedz, jak żyć naprawdę. Nie wiem wcale jak mogę chcieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV