głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx When tomorrow comes I'll be on my own Feeling frightened up The things that I don't know Kiedy nadejdzie jutro Będę całkiem sama Czując przerażenie Rzeczami któ

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
When tomorrow comes I'll be on my own Feeling frightened up The things that I don't know Kiedy nadejdzie jutro Będę całkiem sama Czując przerażenie Rzeczami któr
When tomorrow comes  I'll be on my... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 sierpnia 2015

When tomorrow comes I'll be on my own Feeling frightened up The things that I don't know - Kiedy nadejdzie jutro Będę całkiem sama Czując przerażenie Rzeczami,których nie znam

top claming what you own   don't... teksty

xxlovestoryxx dodano: 26 sierpnia 2015

top claming what you own, don't think about the show. We're all playing the same game, waiting on our loan. We're unknown and known, special and a clone. Hate will make you cautious, love will make you glow.-Przestań złościć się na to co masz . Nie myśl o tym jak to widzą Wszyscy gramy w tę samą grę, ja czekam na twoją kolejkę. Nie znamy się i jesteśmy pomyleni, szczególnie gdy się zjawiamy Nienawiść uczyni cię ostrożnym, miłość sprawi, że zalśnisz.

But you’re just a boy   You don’t... teksty

xxlovestoryxx dodano: 26 sierpnia 2015

But you’re just a boy You don’t understand Yeah you don’t understand How it feels to love a girl someday You wish you were a better man You don’t listen to her You don’t care how it hurts Until you lose the one you wanted Cause you’ve taken her for granted And everything you have got destroyed But you’re just a boy - Ale ty jesteś tylko chłopakiem Nie rozumiesz Jakie to uczucie kochać dziewczynę Pewnego dnia zapragniesz być lepszym mężczyzną Nie słuchasz jej Nie obchodzi cię jak to rani Dopóki nie stracisz, tej której pragniesz Bo masz ją za pewniaka I wszystko, co miałeś, zostanie zniszczone Ale ty jesteś tylko chłopakiem.

It’s a little too late for you to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 26 sierpnia 2015

It’s a little too late for you to come back Say it's just a mistake Think I’d forgive you like that If you thought I would wait for you You thought wrong -You know, when you act like that I don't think you realize How it makes me look or feel -Act like what? Why you' re so jealous? It's not like I'm sleeping with the guy? -What? -What? -I said why are you so jealous? It's not like I'm sleeping with the girl - Już trochę za późno na twój powrót Mówiąc, że to tylko pomyłka Myśląc, że wybaczę ci ot tak Jeśli myślałeś, że będę na ciebie czekać To źle myślałeś - Wiesz, kiedy się tak zachowujesz Chyba nie zdajesz sobie sprawy, jak przez to widzę i czuję - Zachowuje się jak? Dlaczego jesteś taki zazdrosny? To nie jest tak, że śpię z facetem? - Co? - Co? - Powiedziałem: Dlaczego jesteś taka zazdrosna? To nie jest tak, że śpię z dziewczyną.

If I were a boy   I think I could... teksty

xxlovestoryxx dodano: 26 sierpnia 2015

If I were a boy I think I could understand How it feels to love a girl I swear I’d be a better man. I’d listen to her Cause I know how it hurts When you lose the one you wanted Cause he’s taken you for granted And everything you had got destroyed - Gdybym była chłopakiem Myślę, że potrafiłabym zrozumieć Jak to jest kochać dziewczynę Przysięgam, że byłabym lepszym facetem. Posłuchałabym jej Bo wiem jak to rani Kiedy stracisz kogoś, kogo pragniesz Bo on miał cię za pewniaka I wszystko, co miałeś zostaje zniszczone

If I were a boy   Even just for a day... teksty

xxlovestoryxx dodano: 26 sierpnia 2015

If I were a boy Even just for a day I’d roll outta bed in the morning And throw on what I wanted then go Drink beer with the guys And chase after girls I’d kick it with who I wanted And I’d never get confronted for it. Cause they’d stick up for me. - Gdybym była chłopakiem Choćby na jeden dzień Wygramoliłabym się rano z łóżka Ubrałabym się w co chce i wyszła Pić piwo z kolegami I uganiać się za dziewczynami Zadawałbym się z kim tylko bym chciała I nigdy nie zostałabym nakryta Bo oni by mnie kryli

 Intimacy   Honesty   Commitment... teksty

xxlovestoryxx dodano: 26 sierpnia 2015

-Intimacy -Honesty -Commitment -You -Me -Us - - Bliskość - Szczerość - Oddanie - Ty - Ja - My

miłość to dwoje ludzi którzy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 20 luty 2015

miłość to dwoje ludzi którzy sobie służą czerpią z tego radość budują nie burzą przyjaźń pasja w drugim iskra w oczach szacunek namiętność a nie życie na pokaz.

Jestem daleko zarazem tak blisko  nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 20 luty 2015

Jestem daleko zarazem tak blisko nie miałem już siły walczyć to wszystko aby kochać nie wystarczy wybaczyć to smutny czas bo chcieliśmy inaczej.

jesteś iskrą twoje oczy dla mnie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 20 luty 2015

jesteś iskrą twoje oczy dla mnie błyszczą wszystkie brudne wspomnienia przy tobie się czyszczą dla mnie sprawą najwyższą twoje szczęście byłaś moim pilotem przed każdym zakrętem wiem że nie dobrze uzależniać się od kogoś lecz kim bym był gdybym nie był z tobą poznałem wiele dróg poznałem wiele dusz poznałem wiele już poznałem tak wiele twarzy żadna z nich nie miała w sobie tego co ty jesteś jak anioł stróż który moje nerwy gasi czasem brak mi słów by wyrazić co czuje nie lubię mówić za to bacznie obserwuje i choć życie nauczyło mnie tłumić emocje zabiłaś coś we mnie już czasu nie cofniesz.

Nie pozwolę Ci mówić  że źle to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 luty 2015

Nie pozwolę Ci mówić, że źle to oceniłem Jednak na to wygląda, że coś się sypie, [ale] Nie powinno być to powodem Twojego dziwnego zachowania Wiem że nikt mi Ciebie nie odbiera ponieważ wiem też kiedy naprawdę ściemniasz. Kiedy powtarzasz mi wszystko po dwa razy Dlaczego po prostu nie powiesz mi prawdy? Jeśli jest ktoś w twoim życiu, powiedz mi o niej.- I won't let you say I'm assuming things If something's going down, that's the way it seems It shouldn't be the reason why you actin' strange Yeah, nobody's holding you back from me 'Cause I know how you usually do When you say everything to me times two Why can't you just tell the truth If somebody's there, then tell me who.

You actin' kinda shady  ain't calling... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 luty 2015

You actin' kinda shady, ain't calling me baby Why the sudden change - Udajesz pozostając jakby w cieniu, nie nazywasz mnie już swym kochaniem. Skąd ta nagła zmiana?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV