głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx So baby if you want me You’ve got to show me love Words are so easy to say You’ve got to show me love Więc kochanie jesli mnie chcesz Musisz pokazać mi miłość S

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
So baby if you want me You’ve got to show me love Words are so easy to say You’ve got to show me love Więc kochanie jesli mnie chcesz Musisz pokazać mi miłoś
So baby if you want me  You’ve got... teksty

xxlovestoryxx dodano: 12 grudnia 2015

So baby if you want me You’ve got to show me love Words are so easy to say, You’ve got to show me love -Więc kochanie, jesli mnie chcesz Musisz pokazać mi miłość Słowa to za mało, by to wyrazić Musisz pokazać mi miłość

Who says truth is beauty after all?... teksty

xxlovestoryxx dodano: 12 grudnia 2015

Who says truth is beauty after all? And who says love should break us when we fall?-Kto mówi, że prawda jest piękna mimo wszystko? A kto mówi, że miłość powinna złamać nas gdy upadamy?

Czasami zwyciężasz czasem ponosisz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 12 grudnia 2015

Czasami zwyciężasz, czasem ponosisz porażkę Nikt nas nie zmusza do wyboru między dziecięcym królem a iskrą budzącą nasz ogień. Nie lubię być sam jednak znajduję wady w ludziach potrzebuję powodu, wizji kogoś.- Sometimes you win, sometimes you lose We’re never forced To chose between a child king Or a spark to force our own ignition. I am not good at being alone I still find the worst in everyone I need a reason, a vision of somebody.

Może dbać możesz znosić powody... teksty

xxlovestoryxx dodano: 12 grudnia 2015

Może dbać, możesz znosić powody by żyć dalej. Nie słychać nikogo, kto powiedziałby Ci jaki jesteś. Że możesz odpocząć wiedząc, że Twoje róże się zestarzeją. Że możesz zobaczyć powody, dla których Twoja historia nie jest skończona. You can care, you can stand reasons to go on. Can't hear anyone tell you what you like. You can rest in finding that your roses will grow older, You can see the reason why your story is not over!

Only this life here is happening I... teksty

xxlovestoryxx dodano: 12 grudnia 2015

Only this life here is happening I can see these two things, I'm not worried First rule of thumb you gave: promise not to fade away So where do you go to sleep now?-Tylko to życie ma miejsce Mogę zobaczyć te dwie rzeczy, nie martwię się Pierwsza reguła, jaką mi dałeś: obiecaj, że nie znikniesz Więc gdzie teraz pójdziesz spać?

There's a love between us still but... teksty

xxlovestoryxx dodano: 12 grudnia 2015

There's a love between us still but something's changed and I don't know why And all I want to do is go home with you But I know I'm out of my mind-Między nami nadal coś jest ale coś się zmieniło, nie wiem dlaczego Jedyne czego chcę, to pójść z tobą do domu ale wiem, że mi odbiło

maybe im just too shy to say it we... teksty

xxlovestoryxx dodano: 12 grudnia 2015

maybe im just too shy to say it we could be more than friends-możliwe, że jestem zbyt nieśmiałą by to przyznać że moglibyśmy być czymś więcej niż tylko przyjaciółmi

Hush I said there's more to life... teksty

xxlovestoryxx dodano: 12 grudnia 2015

Hush, I said there's more to life than rush - Cicho, powiedziałem, że w życiu chodzi o coś więcej niż pośpiech

I can do what I want  I’m in... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 listopada 2015

I can do what I want, I’m in complete control That’s what I tell myself! I got a mind of my own, I’ll be alright alone Don’t need anybody else! - Mogę robić co chcę Mam kompletną kontrolę Tak, to sobie wmawiam Jestem panem swojego umysłu Będzie mi dobrze samemu Nie potrzebuję nikogo więcej!

I've tried all I can There's no... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 listopada 2015

I've tried all I can There's no getting through Hope you get all you deserve and some happiness to I'm sure there's a better man Somewhere waiting for you But if he doesn't come along You know I'll be waiting here for you - Próbowałem wszystkiego, co mogę Ale nic nie przynosi skutku Mam nadzieje, że otrzymasz to, na co zasługujesz I trochę szczęścia też Jestem pewny, że jest lepszy mężczyzna Czekający gdzieś na Ciebie Ale jeśli się nie pojawi Wiedz, że będę czekał tu na Ciebie.

When this well runs dry I guess... teksty

xxlovestoryxx dodano: 3 października 2015

When this well runs dry I guess you'll find another well When I say goodbye There'll be another breeze to sail When my boat goes down I guess you'll learn how to swim - Kiedy ta studnia wyschnie Przypuszczam, że znajdziesz inną studnie Kiedy powiem "do widzenia" Tam będzie inny wiatr do żeglowania Kiedy moja łódź zatonie Przypuszczam, że nauczysz się jak pływać.

Why the fuck you so opinionated?... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 września 2015

Why the fuck you so opinionated? Sayin' how you do it but they ain't did it, baby You need a demonstration - Dlaczego oni do cholery są tak uparci? Mówisz im, jak jest, ale to i tak to do nich nie dociera Musisz im wszytko zademonstrować .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV