głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Dlaczego nie mam takiej mocy Żeby z człowieka stać się wiosną? Pomagać kwiatom kiedy rosną Woni i ciepła dodać nocy! Dlaczego nie mam takiej mocy Aby wydźwignąć

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Dlaczego nie mam takiej mocy Żeby z człowieka stać się wiosną? Pomagać kwiatom kiedy rosną Woni i ciepła dodać nocy! Dlaczego nie mam takiej mocy Aby wydźwignąć św
Dlaczego nie mam takiej mocy  Żeby z... teksty

xxlovestoryxx dodano: 11 listopada 2014

Dlaczego nie mam takiej mocy Żeby z człowieka stać się wiosną? Pomagać kwiatom, kiedy rosną Woni i ciepła dodać nocy! Dlaczego nie mam takiej mocy Aby wydźwignąć świat z niewoli? Żeby odeszło to co boli Tak jak odchodzą cienie nocy.

You have me crying out  crying out... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 października 2014

You have me crying out, crying out for more You have me crying out, crying out for more You have me crying out, crying out for more You have me crying out, crying out for more=Masz mnie płaczącą, domagająca sie więcej Masz mnie płaczącą, domagająca sie więcej Masz mnie płaczącą, domagająca sie więcej Masz mnie płaczącą, domagająca sie więcej .

That’s called tough love  That’s... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 października 2014

That’s called tough love That’s called tough love That’s called tough love That’s called tough love=To sie nazywa trudna miłość To sie nazywa trudna miłość To sie nazywa trudna miłość To sie nazywa trudna miłość .

It's already that time that you hope... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 października 2014

It's already that time that you hope my mind is true And I’ve been thinking of what to say or not to do So you wanna be a man about it, do you? And have you figured out all you wanted, have you? When your heart becomes a million different pieces That’s when you won't be able to recognize this feeling=To dobry znak, że podzielasz moje zdanie To prawda I myślałam całą noc o tym co Ci powiedzieć Więc chcesz być w tej kwesti mężczyzną - dla siebie odkryłeś wszstko czego pragniesz ? Odkryłeś? Gdy twoje serce staje się milionem różnych fragmentów To ten moment kiedy w cały bedziesz w stanie rozpoznać to uczucie.

How many times do I have to tell you... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 września 2014

How many times do I have to tell you Even when you’re crying you’re beautiful too The world is beating you down, I’m around through every mood You’re my downfall, you’re my muse My worst distraction, my rhythm and blues I can’t stop singing, it’s ringing, in my head for you = Jak często muszę ci mówić Że nawet kiedy płaczesz jesteś równie piękna Świat Cię przytłacza, jestem przy tobie w każdym twoim humorze Jesteś moim upadkiem, jesteś moją muzą Moim najgorszym zatraceniem, moim rytmem i bluesem Nie mogę przestać śpiewać, to dzwoni w mojej głowie dla ciebie

‘Cause all of me  Loves all of you... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 września 2014

‘Cause all of me Loves all of you Love your curves and all your edges All your perfect imperfections Give your all to me I’ll give my all to you You’re my end and my beginning Even when I lose I’m winning ‘Cause I give you all, of me And you give me all, of you, all = Bo wszystko co we mnie Kocha wszystko co w tobie Kocham twoje krągłości i wszystkie krawędzie Wszystkie twoje idealne niedoskonałości Daj mi całą siebie A ja dam całego siebie tobie Jesteś moim końcem i początkiem Nawet jeśli przegrywam, to wygrywam Ponieważ daję ci całego siebie, całego siebie A ty dajesz mi całą siebie, całą siebie

I hear you're asking all around  If I... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 września 2014

I hear you're asking all around If I am anywhere to be found But I have grown too strong To ever fall back in your arms - Słyszę, jak pytasz się wszystkich wokół Czy można mnie gdzieś znaleźć Ale stałam się zbyt silna By znów wpaść w Twe ramiona.

And who do you think you are?... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 września 2014

And who do you think you are? Runnin' round leaving scars Collecting your jar of hearts And tearing love apart You're gonna catch a cold From the ice inside your soul So don't come back for me Who do you think you are? = I myślisz że niby kim jesteś ? Biegając dookoła zostawiasz blizny Kolekcjonując swój słoik serc I rozrywasz miłość na strzępy,Przeziębisz się Od lodu, który jest w Twej duszy Więc nie wracaj po mnie Myślisz, że niby kim jesteś ?.

No  I can't take one more step... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 września 2014

No, I can't take one more step towards you 'Cause all that's waiting is regret And don't you know I'm not your ghost anymore You lost the love I loved the most - Nie mogę zrobić kolejnego kroku ku Tobie A całe to czekanie jest takie żałosne I czy nie wiesz, że nie jestem już Twoim duchem? Straciłeś miłość, którą kochałam najbardziej.

I co? I dalej żyję  I co? I daję... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 września 2014

I co? I dalej żyję I co? I daję radę A niejeden by powiedział "kończę dziś ze światem" Chciałbyś znaleźć patent i zło rzucić w krater Wspomnienia wypalają się, płoną jak papier Różne sytuacje, czujesz, spadasz na dno Ten ostatni raz zamykamy na zawsze wzrok Ja tu nie wrócę już nigdy, zostały ci sny Rodzisz się, umierasz sam, tutaj nie pomogą łzy.

Wrogowie bliscy obcy wciąż... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 września 2014

Wrogowie bliscy obcy wciąż odchodzą znowu gdzieś Na wieki zamkniesz oczy i odpłyniesz w bezkres Czarna róża wdech musisz radę dać przez Wszystkich czeka nas to samo żyjąc czekasz na śmierć Na dzień gdy w sekundę raz zobaczysz cały los Na sen co cię nie obudzi nigdy ziom.

Samotność to chyba mój najgorszy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 września 2014

Samotność to chyba mój najgorszy wróg, bo nawet gdy nie jestem sam, to czuje ją znów Nikt tu nie rozumie słów, melodii zranionych dusz chciałbym wiele razy zmienić ten chłód, biegnę bez celu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV