głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Chociaż często zadajemy pytanie Dlaczego akurat na mnie układa się w parze Co? Takie życie może mamy to w darze Może nam Bóg rozkaże o teraz naszym obrazem Cora

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Chociaż często zadajemy pytanie Dlaczego akurat na mnie układa się w parze Co? Takie życie może mamy to w darze Może nam Bóg rozkaże o teraz naszym obrazem Coraz c
Chociaż często zadajemy pytanie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 sierpnia 2014

Chociaż często zadajemy pytanie Dlaczego akurat na mnie układa się w parze Co? Takie życie może mamy to w darze Może nam Bóg rozkaże, o teraz naszym obrazem Coraz częściej zasypiam z myślą o tobie Nie wiedziałem sam że to już dwa lata w drodze Mam nadzieje że u ciebie jest dobrze, u mnie jest gorzej Chociaż się staram jak mogę Nie jestem ideałem i każdy to wie, a ideałów tu nie ma Lecz dostrzegamy coś w sobie Wiem że tu jesteś chociaż cie nie widzę pozwól mi dotknąć się chociaż przez chwile .

I to nie komedia  to jeden wielki... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 sierpnia 2014

I to nie komedia, to jeden wielki dramat Ty prosto na moje wnętrze zrobiłaś zamach Ten granat siedzi we mnie, rozrywa mnie od środka Chyba gram aktora którego dopada zbrodnia Sam już nie wiem co mam robić Czas leczy rany choć stawiam nie wielkie kroki Nie jestem magik przez okno nie będę skakał Za to dobrze wiem jak boli tu gdzie jest strata I biorę wdech jakby brakowało wkuty Jak KRT on staje sie tym jednym z trudnych Ty tu stoisz albo patrzysz na mnie z góry Ja na ciebie nie bo mi przysłaniają chmury.

Chociaż wiem  że w życiu nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 sierpnia 2014

Chociaż wiem, że w życiu nie zawsze łatwo Porażki, sukcesy, tak jak każdy znasz to Twoje życie to nie jest droga krzyżowa Odnajdź swoją pasję, ja swej szukałem tu od lat Dobrze wiem, że jeden dzień zmienia wszystko.

Nigdy nie mów  że wszystko... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 sierpnia 2014

Nigdy nie mów, że wszystko zdarzyło się Nie ma szansy na zwycięstwo Nigdy nie mów, że nie masz po co biec Proszę dojrzyj życia piękno.

Więc brnij przed siebie  mocno... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 sierpnia 2014

Więc brnij przed siebie, mocno zaciśnij pięści, Pokażesz charakter, a będzie dobrze, wierz mi Rób co kochasz i nie żałuj tego nigdy, Dopóki jesteś, obudź swój własny instynkt Każde marzenie możesz spełnić, wierz w to Tylko uwierz w siebie, nigdy nie działaj ucieczką Ambicja może być kluczem do sukcesu, Jeśli staniesz w miejscu za grosz nie będzie progresu Los nie daje wiele szans na zwycięstwo, Więc daj z siebie wszystko albo rób to co chcesz.

Potrzyj kryształowa kulę  potem... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2014

Potrzyj kryształowa kulę, potem rzuć ją o ziemię, Popatrz w rozbite szkło, życie to przeznaczenie.

Nie wiem  czy przez bezsenność  czy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2014

Nie wiem, czy przez bezsenność, czy moje tempo życia, Widzę światło księżyca, mam jego pełnię w oku, To skreślony apostoł wśród fałszywych proroków, Stoję na dachu bloku, jakby na świata szczycie, Tylko nie mogę skoczyć - czuję, że kocham życie.

Czasami czuję jakby w moim sercu... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2014

Czasami czuję jakby w moim sercu deszcz padał, Jakbym całe życie biegł, biegł i nie stawał...

Wszystko jest jak w życiu wiesz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2014

Wszystko jest jak w życiu wiesz Dostajesz czego chcesz Wyśpisz się jak się pościelisz Ale to sam kminisz też.

powiedz mi co pod skórą masz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2014

powiedz mi co pod skórą masz, powiedz mi czy stać cię na więcej niż powierzchowność, nawet kiedy plują w twarz kiedy mówią nam, że nie ważna jest już godność, kiedyś sami pojmą prawdę nie wygodną pewnie kiedy dotrą tam i dotkną bram choć twierdzą że nie ważne to co masz to co mam to prosty wniosek.

Tak bardzo chciałbym zabić złość... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2014

Tak bardzo chciałbym zabić złość, znaleźć spokój w sobie.

lu ludzi  chciałbym widzieć lepszy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2014

lu ludzi, chciałbym widzieć lepszy świat ze spokojem w nim się budzić, mieć więcej zysków niż strat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV