głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Nie od dziś patrzę w niebo choć piekło pod nogami Wierzę że najlepsze jest jeszcze przed nami. Celebruję życie żyję snem nie chcę się obudzić Serce tłoczy wrząc

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Nie od dziś patrzę w niebo choć piekło pod nogami Wierzę że najlepsze jest jeszcze przed nami.
Nie od dziś patrzę w niebo   choć... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2014

Nie od dziś patrzę w niebo - choć piekło pod nogami Wierzę, że najlepsze jest jeszcze przed nami.

Celebruję życie  żyję snem  nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2014

Celebruję życie, żyję snem, nie chcę się obudzić Serce tłoczy wrzącą krew, nic jej nie ostudzi Wola walki niesie mnie gdzieś wysoko Między światem pierwszych skrzypiec, a tym w którym gram głęboko w tle Nie prosząc się o uznanie ani szacunek Nie interesuje mnie jak interpretujesz naturę moich słów Ich ogień za wcześnie się nie wypali Wierzę, że najlepsze jest jeszcze przed nami.

I z głową do góry mówię wciąż... teksty

xxlovestoryxx dodano: 6 sierpnia 2014

I z głową do góry mówię wciąż, że życie jest darem. I, że czekam i wierze, że dla mnie też znajdzie się diament Jestem bez uczuć chamem ale nigdy nie grałem. Po co miałem budować fundament jak go zrujnowałem? Każde odczucie Twoje, było tak jakby nagrane.

Widać w moich oczach smutek chociaż... teksty

xxlovestoryxx dodano: 5 sierpnia 2014

Widać w moich oczach smutek chociaż niekoniecznie łzy. Jak się gubisz gdzieś w umyśle szukasz troche lepszych dni. Chciałbym umieć pomóc Ci pokolorować chociaż sny. Lecz nie umiem moje kredki dawno wyblakły jak my. Ludzie którzy już nie wierzą w nic. To rzeczywistość. A bezradność mnie przeraża powinienem zrobić wszystko.

Wiem  czasem błądzę  gubię... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 lipca 2014

Wiem, czasem błądzę, gubię rozsądek, wpadając na ślepo kiedy wokół mrok zrobię porządek, odnajdę harmonię, zagram na nowo swego życia ton biorę je w dłonie, rozpalam ogień, to co złe spłonie, jak zły sen wystarczy moment, by ciemną stronę życia zamienić w dzień.

Wiem co powinieneś i wiem czego nie.... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 lipca 2014

Wiem co powinieneś i wiem czego nie. Bardzo cię lubię, więc trochę ci podpowiem. Jeśli przytyłam musisz mówić, że schudłam i lubić moją przyjaciółkę nawet jeśli Cię wkurwia. Chodzić ze mną na zakupy i nosić moje torby. Nawet jeśli jesteś na mnie zły - bądź dla mnie dobry. Kochaj całym sercem, broń dobrego imienia, mów, że smakuje ci obiad nawet jak smaku nie ma. Daj mi czasem wygrać w ulubioną grę, przytul bezinteresowne a nie tylko gdy coś chcesz. Kiedy pytam czy jakaś inna panna jest ładna zaprzeczaj choćby była miss świata. Choćby była idealna ze mną ją porównaj, niech wypadnie blado w imię lepszego jutra.

Nie wiem co powinieneś  ale wiem... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 lipca 2014

Nie wiem co powinieneś, ale wiem czego nie. Zależy mi na tobie, więc trochę ci podpowiem. Nie mogę nie być u ciebie na pierwszym miejscu jeśli coś jest ważniejsze.. To wszystko bez sensu. Nie możesz nie dzwonić dłużej niż trzy godziny. -Kochanie, przecież bardzo za sobą tęsknimy. Wiem, że jesteś z kolegami i świetnie się bawisz, ale wyślij SMS, że chciałbyś żebym była z wami. Nawet jeśli bardzo tego nie chcesz. Nawet jeśli uważasz to za zbędne. Ale serio - chcę tylko wiedzieć gdzie jesteś i myśleć, że wiem co robisz beze mnie. -Nie zostawiaj tych skarpet na podłodze. Przecież zawsze skarbie cię o to proszę. Nie znoszę też gdy się oglądasz za innymi, skoro masz mnie po co te inne dziewczyny? I żyłoby się łatwiej, czy lepiej, nie wiem, bo chyba nie chcę zmieniać ciebie we mnie skoro to w tobie na zabój zakochałam się.

Wiesz  to nie jest zawsze takie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 16 czerwca 2014

Wiesz, to nie jest zawsze takie proste. Bo nie każdy, kto zabłądzi, Od razu widział, że popełnił błąd. Po upadku wstaję, zawsze startuję od zera. Zostaje nadzieja, że to przetrwa i się zmieni coś Dziwne? Bo czułem jakby ktoś przekroił mnie na pół z jednej strony bilo serce z drugiej tak palący ból Widziałem jak rozpada się coś, czego nigdy nikt nie odważyłby się nawet tknąć, tak było. Spacer po linie, kilometr nad ziemia, z chwila mogło się to skończyć zanim twoje życzenie się spełniło. Najważniejsze teraz to jest to ze kiedyś się odwrócę i wiem ze tam jesteś chociażby za mgłą

Zróbmy choć krok   do lepszej... teksty

xxlovestoryxx dodano: 16 czerwca 2014

Zróbmy choć krok, do lepszej przyszłości, nie tylko my, przecież każdy dziś błądzi. Idźmy gdziekolwiek, tam gdzie zaczniemy, budować siebie na własnej ziemi.

Już nigdy więcej nie zawrócę.... teksty

xxlovestoryxx dodano: 16 czerwca 2014

Już nigdy więcej,nie zawrócę. będę za tobą nawet gdy pójdziesz. To właśnie dzisiaj,nazwę cię tchórzem. odwróć się teraz i zostań na dłużej.

Minione kłótnie    wciąż czuje na... teksty

xxlovestoryxx dodano: 16 czerwca 2014

Minione kłótnie, wciąż czuje na ciele, gniew twoich oczu jest moim wiezieniem. Odbicie w lustrze twarz przyjaciela, zobacz choć raz jak bardzo się zmieniasz.

A może warto się odważyć? Tylko... teksty

xxlovestoryxx dodano: 13 czerwca 2014

A może warto się odważyć? Tylko karty Twe porażę, wdrążę rzeczywistość. A to rozdanie to klucz, masz jeden moment - to czuć: pulsują skronie. Ty wróć, ktoś czeka w domu. Unieśmy dłonie za naszą wolność, niezależnie gdzie jesteśmy, Tutaj z każdej świata strony prowadzi Cię serce. Unieśmy ręce za nasze miejsce i historię, I zanim odejdę, póki tu jesteśmy, zanim przyjdzie po mnie, Jeszcze zdarzy się cokolwiek I niewiarygodne szczęście padnie na nasze dłonie - Ty wyciągnij je ze mną. Jeszcze zagra nam piękno najważniejszą piosenkę, Tylko pamiętaj ścieżkę, gdybyś wracał nieprędko. I nieważne którędy, aby nawet przez ciernie... Chwyć za rękę mą w poszukiwaniu szczęścia, ziom!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV