głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Ile razy muszę mówić Ci powtarzać to samo nie musimy się kłócić przecież czasu mamy mało sama wiesz najlepiej jak ukoić mnie tak jak zdenerwować i zjebać cały d

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Ile razy muszę mówić Ci powtarzać to samo nie musimy się kłócić przecież czasu mamy mało sama wiesz najlepiej jak ukoić mnie tak jak zdenerwować i zjebać cały dzień m
Ile razy muszę mówić Ci... teksty

xxlovestoryxx dodano: 11 luty 2013

Ile razy muszę mówić Ci powtarzać to samo nie musimy się kłócić przecież czasu mamy mało sama wiesz najlepiej jak ukoić mnie tak jak zdenerwować i zjebać cały dzień mi mam wielbić Cie czy nienawidzić nie nie potrafię Cie skreślić i Ty dobrze o tym wiesz w kółko jak rondo my kręcimy się wciąż przyciągamy jak magnes zabijasz we mnie zło nie widzimy się często razem czujemy te moc jak walka o rewir my to dzień i noc czasem piękny lot albo w przepaść skok 50 na 50 kolejny rok mija ta chwila gdy jest piękna tak bardzo krótko trwa po co te chore jazdy znamy je więc słuchaj brat czasem muszę pogadać czasem udajesz, słuchasz czasem marudzą albo znów idzie tu podpucha .

ok teksty xxlovestoryxx dodał komentarz: ok do wpisu 10 luty 2013
Są sprawy  których sama sobie nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 luty 2013

Są sprawy, których sama sobie nie wybaczam, więc nie proś żebym zapomniała o Twoich błędach.

Zaraz powiem czemu każdy problem ma... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 luty 2013

Zaraz powiem czemu każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu, nie ma problemu, trudno nie zrozumieć tego systemu.

Moje życie  moja droga  moje słowa... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 luty 2013

Moje życie, moja droga, moje słowa, moja praca, mój charakter, Mój wysiłek, moja sprawa bij brawa!

Czasem trudno jest sobie poradzić.... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 luty 2013

Czasem trudno jest sobie poradzić. Kiedy nagle sens swój twoje życie traci.

nie uda nam się mieć wszystkiego na... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 luty 2013

nie uda nam się mieć wszystkiego na raz, coś kończy się, żeby coś mogło trwać. los mówi stop i wracamy na start..

Mimo wszytko życie toczy się... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 luty 2013

Mimo wszytko życie toczy się, obojętne dlaczegoZłe chwile tylko zapadają mi w pamięciA te dobre jak sen, umykają gdy wchodzi cieńNie pytaj mnie kim są ludzie w garniturachPoco żyć, skoro i tak kiedyś zamknie się trumna?Płoną znicze, ludzie płoną dusze w urnachZamykam oczy i wiem, że świat się nie skończy tutajŻyjemy w grupach, mimo wszystko idziemy po trupachA że żywot własną walkę toczy, by w końcu upaśćPoco nam to? Reguły, zasady, prawa?

Mogę rozwiać chmury Twoich... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 stycznia 2013

Mogę rozwiać chmury Twoich wątpliwości, Mogę zdmuchnąć kurz z Twojego serca. Dać sens życia i powody radości - bez słów, Po oczach wiedzieć co u Ciebie słychać. Mogę stłumić krzyk wszystkich tych przeciwko, Mogę milcząc tak po prostu zniknąć. Dać sens być blisko, Być fair, dać wszystko. Ale nie wiem czy to sens ma.

Mogę przełknąć kłamstwa  żyć... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 stycznia 2013

Mogę przełknąć kłamstwa, żyć ponad tym, Mogę przekląć życie, pieprzyć fakty. Założyć garniak - żyć jak każdy. Być jak chmury - przyćmić gwiazdy. Mogę rzucić broń, a wygrać walkę. Mogę wiedzieć jaki będzie finish już na starcie. Mieć chwilę słabości gdy tonę w niebie. Lub po prostu - słabość, słabość do Ciebie. Mogę iść po trupach paląc skuna, Mogę odstawić Ci tu show jak Truman. Zadać ból i zostawić z niczym, Pociągnąć za spust - zostawić kilka zniczy. Mogę być w porządku, wbić nóż w plecy, Mogę ztracić Ciebie mówiąc prawdę. Niepokonanym zejść ze sceny, Ale czy to wszystko jest siebie warte? Mogę zgarnąć wszystko lub coś zniszczyć, Mogę znać na pamięć ruch Twoich źrenic, Gdy w moich strach już dawno wystygł I próbuje świat dziś zmienić.

Mogę zgubić Ciebie  zgubić nas... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 stycznia 2013

Mogę zgubić Ciebie, zgubić nas Jak zgubiłem się nie raz. Mogę tym oddychać, ale powiedz jak Bo już zapomniałem, a świat kręci się dalej. Kiedyś znałem Cię na wylot, Dziś - nie znam Cię wcale. Mogę włożyć serce w to, zatrzymać czas. Mogę wziąć na siebie to, Unikając strat. Okłamać fałsz, idealnie wcisnąć start, Ale co to da? I tak usłyszę, że nie mam szans.

Nie kłóć się  nawiąż dialog... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 stycznia 2013

Nie kłóć się, nawiąż dialog, wyjdź po prostu na słowo Żyj z głową, nie przypatruj się kolejnym dobom Świat jest mój, ale mogę podzielić się z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV