głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Chyba wszystkich już wygrzało ludzie co się z wami stało Dlaczego zwariowało tylu ilu się sprzedało mało Jak się pojebało w głowach znaczy czas zacząć od nowa P

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Chyba wszystkich już wygrzało ludzie co się z wami stało Dlaczego zwariowało tylu ilu się sprzedało mało Jak się pojebało w głowach znaczy czas zacząć od nowa Po
Chyba wszystkich już wygrzało... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

Chyba wszystkich już wygrzało, ludzie co się z wami stało Dlaczego zwariowało tylu ilu się sprzedało mało Jak się pojebało w głowach znaczy czas zacząć od nowa Po to byś przypomniał sobie gdzie żeś się wychował zobacz Ilu poszło za te maty na wiwaty czekaj zbierasz baty Wciąż narzekasz aż w końcu uciekasz przekaż dalej Nie szalej weź się w garść i olej Bo do tej chwili wszyscy byli mili koniec (koniec) Zdziwiło cię że się skończyło pomyśl jakby się to potoczyło I tak cię to już zmieniło co by było później Sam wiesz że bywa różnie ja też w sprawie słusznej To jak pacierz pamiętasz to uszanuj uszanuj .

On polubił jej komentarz   ona go... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

On polubił jej komentarz, ona go zaczepiła, on na jej profil zerkał, ona jest dla niego miła, on żeby zapamiętać ją wysłał zaproszenie, dziewczyna na zdjęciach wygląda tak jak marzenie, ona zaakceptowała go, on się poczuł wielki, dla niego to strzał na sto, dla niej to kolejny, on podekscytowany z jej ściany polubił wszystko, klika zajarany, zżył się z nią naprawdę blisko, on już ma plany, wyjawił jej swe sekrety, mimo, że tak naprawdę nawet nie widział tej kobiety, ona wrzuca nowe foty, on coraz bardziej się jara, wirtualny seks w romans ten się przeobraża.

ona w swym szczęściu się pławi... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

ona w swym szczęściu się pławi, on w swym melanżu się stacza, on wybacza wszystko, ona nie chce już z nim gadać, ona ma swoje ognisko, on rozpada się jak życie i wy to widzicie, bo idzie to na tablicę, ona rozpoczęła rozdział, on starego nie mógł zamknąć, utrzymywał kontakt na FB z jej koleżanką, miał ją ciągle wśród znajomych, widział z innym swą dziewczynę, chłopak się nie wylogował, rzucił się na linę.

Każdy ma swój czas na ziemi tylko... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 stycznia 2013

Każdy ma swój czas na ziemi tylko po co go skracać? Po co przez to tylu ludzi musi dziury w sercu łatać? Po co przez ciąg niepotrzebnych zdarzeń ktoś musi płakać? Każdy ma prawo do życia, może posmakować świata. Żyjemy w wolnym państwie, ale jak zamknięci w klatkach. Każdy chciałby wyjść nocą i nie wrócić w dwóch kawałkach, wstać bez stresu, pocieszyć się z ranka, ale walczy o pozycje jak debile w partiach, krytykuje, ubliża- ciągłe nastawienie walka. Zamiast kompromisu myśli jak wykręcić wałka. Może myślisz że bójką, załatwisz swoje sprawy? Lepiej powiedz coś mądrego prędzej będziesz szanowany. Przeciwstawmy się złu, unikajmy zdrady, nienawiść prowadzi tylko do samozagłady.

Zawiść  nienawiść nieczysta gra... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 stycznia 2013

Zawiść, nienawiść nieczysta gra, fałsz przysięgi, rzucone na wiatr. Jedno w tym syfie szczęście wszyscy mamy, że są mądrości których czasem słuchamy, że są ludzie którzy potrafią przeciwstawić się, nie brać udziału w tej samobójczej grze.

To co bliskie  to co kochasz  to co... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 stycznia 2013

To co bliskie, to co kochasz, to co gdzieś jest ci pisane , uwierz w siebie, kombinując można przebić głową ścianę. Jedni podążają szybciej, Ci, co wierzą w swe umysły, drudzy wciąż budują między sobą mury nienawiści, zabłądzili w labiryncie wybudowanym w wielkim gniewie. Zapamiętaj , że jak skończysz zależy tylko od Ciebie, za tą radość, za ziomeczków, za wartości wszystkim bliskie, łapy w górę za to, co robisz, by przewyższać swe ambicje.

Możesz mieć co tylko chcesz   ale... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 stycznia 2013

Możesz mieć co tylko chcesz, ale pamiętaj, że musisz biec i chcieć, aby wiedzieć, że należy Ci się to, za czym biegniesz. Możesz czasami się bać, wojna wzbudza strach, ale walcz, to prawo człowieka odwieczne.

Moje myśli zostawiają tu odciski... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 stycznia 2013

Moje myśli zostawiają tu odciski, ale myślą tylko ci, co są bystrzy. Moje myśli teraz wszystkie z głowy wyszły, pozdrowienia dla tych, którzy są ambitni.

Powiem Ci coś  ciekaw jestem czy to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 grudnia 2012

Powiem Ci coś, ciekaw jestem czy to pojmiesz, Gwiazdy rozsiane na niebie – mrugają do mnie, Łysy księżyc oświetla srebrem dachy, płoty, Pewnie gdzieś na prerii wyją do niego kojoty, Ale tutaj ja, na Polski zachodzie, Jestem zaszyty gdzieś w pomysłów ogrodzie, I czerpię z nocnego nieba jak najwięcej, A księżniczka wena otula me serce, Przez bezsenne noce – kumuluje się to we mnie, I potem mogę pisać kilka zwrotek dziennie, Gdzieś tam na błękitnym niebie wysoko, Gdzie jeszcze nigdy nie dotarło ludzkie oko, Tkwi super moc, spokojnie sobie drzemię, Lecz kiedy zechcę spływa tu do mnie na ziemię, I wtedy najlepsze pomysły oferuje, A ja potem je na papier przepisuję.

Gdzieś tam na błękitnym niebie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 grudnia 2012

Gdzieś tam na błękitnym niebie wysoko, Gdzie jeszcze nigdy nie dotarło ludzkie oko, Tkwi super moc, spokojnie sobie drzemię, Lecz kiedy zechcę spływa tu do mnie na ziemię, I wtedy najlepsze pomysły oferuje, A ja potem je na papier przepisuję.

Kocham ludzi  świat choć brutalny... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 grudnia 2012

Kocham ludzi, świat choć brutalny jest tak, Ale mam nadzieję że na nim długo pożyje, Tyle przecież planów do zrealizowania mam, Tyle jeszcze mam zdań do przekazania wam, Nie jestem sam, bo gwiazdy są ze mną, Czerpię z nich wenę, kiedy jest już ciemno.

 Jak widać  nawet gdy po... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 grudnia 2012

"Jak widać, nawet gdy po przejściach jest serce, musi mieć nadzieję, bo cuda mają miejsce."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV