głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Każdą chwilę wszystkim przyjaciołom szczerze dziękuję! Czasy się zmieniają trzeba żyć na własną ręke. Uwierz mi do tego będzie Ci potrzebne szczęście. Nie patrz

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Każdą chwilę wszystkim przyjaciołom szczerze dziękuję! Czasy się zmieniają trzeba żyć na własną ręke. Uwierz mi do tego będzie Ci potrzebne szczęście. Nie patrz na ty
Każdą chwilę wszystkim... teksty

xxlovestoryxx dodano: 27 listopada 2012

Każdą chwilę wszystkim przyjaciołom szczerze dziękuję! Czasy się zmieniają trzeba żyć na własną ręke. Uwierz mi do tego będzie Ci potrzebne szczęście. Nie patrz na tych chciwych ty i tak masz od nich więcej! Swoich ludzi, wolność słowa i odważne serce! Gdyby nie to nie było by tu nas. Gdyby nie ty i poświęcony na szukanie szczęścia czas. Nigdy się nie dowie ten, który nie zna cierpienia , że to nie materialna rzecz jest sensem istnienia.

Poszukiwanie sensu życia trwa już... teksty

xxlovestoryxx dodano: 27 listopada 2012

Poszukiwanie sensu życia trwa już od stuleci! Tak wiele pytań, a brak jakichkolwiek odpowiedzi! A więc Obudź w sobie uczucia! Nie bądź jałowy jak tundra! Śpiesz sie kochać ludzi! Liczy się każda sekunda!

Życie ciągle zatacza swój krąg! Z... teksty

xxlovestoryxx dodano: 27 listopada 2012

Życie ciągle zatacza swój krąg! Z podwójną siłą odbija się każdy błąd! Szukając szczęscia Ty patrz na każdy krok! Gdy myślisz że trzymasz je w garści ono wypada Ci z rąk!

Ci co znaleźli miłość prawdziwą... teksty

xxlovestoryxx dodano: 27 listopada 2012

Ci co znaleźli miłość prawdziwą, swoje szczęście odnajdą! Ci którymi nie rządzi chciwość nie, swoje szczęście odnajdą! Ci co wiedzą co to uczciwość, swoje szczęście odnajdą! Masz przy sobie ludzi, którzy zawsze Ci pomogą! Murem staną za Tobą więc doceń to!

Mam prawo śnić  prawo by sny swoje... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 listopada 2012

Mam prawo śnić, prawo by sny swoje spełniać Swą drogą iść niewydeptanym szlakiem pełzać Prawo przegrywać, potem zwyciężać Każdy następny dzień wiarą wypełniać Nie chce zbyt wiele posiadanie nie jest celem Cel to spełnienie i nie łącze go z portfelem Pozostać sobą tu za wszelką cenę W milionach ludzkich głów ukryć wspomnienie .

Każdą minute zanim w popiół czas... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 listopada 2012

Każdą minute zanim w popiół czas nie zmieni Każdą sekunde zapamiętać i docenić .

Są Ci co myśleli 'jestem kimś... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 listopada 2012

Są Ci co myśleli 'jestem kimś więcej' Autorzy wlasnych błędów i nieszczęść waźniejsi zawsze, głusi na świat chocby krzyczał Stoją teraz bladzi pogubili swe odbicia .

rozmawiamy rzadziej  częściej to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 listopada 2012

rozmawiamy rzadziej, częściej to milczenie, wreszcie krzyczysz coś o niczym, co naprawdę ma znaczenie, wracasz z pracy późno, ja znów muszę wyjść, i rzucasz luźno "No to trudno", co to znaczy to wiesz tylko Ty i przykro mi, że znów się mijam z Tobą, dziś Ty wyszłaś, przypominam sobie, jak lubiłem się Ciebie domyślać, ta iskra chyba znikła, magia prysła dzisiaj, boję się zapytać, co to znaczy, gdy oddychasz i odpycha nas w nas nawzajem to samo, co nas przyciągało i to było za mało...

 Chyba chcę  lecz wybacz  wiesz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 listopada 2012

"Chyba chcę, lecz wybacz, wiesz, trochę się boję" i chyba sięgnę zanim wyjdziesz, rzucasz mi "dobranoc" i widzę w Twojej twarzy, ktoś Cię wcześniej mocno zranił, i tak zanim się poznamy domyślamy się, co to drugie ma na myśli przez ten pierwszy miesiąc, i z tych niedopowiedzianych spojrzeń, gestów i słów rodzi się zainteresowanie, by czas zepsuć to mógł.

Zazwyczaj to zaczyna się przypadkiem... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 listopada 2012

Zazwyczaj to zaczyna się przypadkiem, patrzysz na mnie jakoś ukradkiem i nieznacznie, nic nie znaczysz dla mnie jeszcze.

Mogliśmy wszystko  Lecz mogliśmy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 listopada 2012

Mogliśmy wszystko Lecz mogliśmy tylko chcieć Mogliśmy wszystko Mogliśmy zmienić ten świat.

chcę ci dać co najlepszego mam w... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 listopada 2012

chcę ci dać co najlepszego mam w sobie, nie wiem dlaczego to robię, pewnie dlatego, że to wciąż siedzi w mojej głowie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV