głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Świat jest mój trudno może jutro nie dziś Wiedz że niewykorzystane dupy lubią się mścić Wiem że ten bezsens rozpieprzył bym w mig Wiem że ten świat jest głupi a

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Świat jest mój trudno może jutro nie dziś Wiedz że niewykorzystane dupy lubią się mścić Wiem że ten bezsens rozpieprzył bym w mig Wiem że ten świat jest głupi
Świat jest mój  trudno może jutro... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 stycznia 2013

Świat jest mój, trudno może jutro nie dziś Wiedz, że niewykorzystane dupy lubią się mścić Wiem, że ten bezsens rozpieprzył bym w mig Wiem, że ten świat jest głupi, ale lepszy niż nic.

Samotność   czytaj igłami... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 stycznia 2013

Samotność - czytaj igłami cierpień w pustych pokojach Gdy ciernie strachu, wbijają się pod skórę A mówili, że na niebie jedna z gwiazd też jest moja Kłamali.. nawet nie warto patrzeć w górę Świat - to mały punkt na mapie przestrzeni, tam gdzie wypadkowa naszych marzeń i łatwiej stać w miejsu, a trudniej coś zmienić i zdjąć łzy ze źrenic, wkleić uśmiech na twarzy taa.. czas pokaże, że czas nie pokarze nam nic i setki oczekiwań, zmienią się w agresje od pierwszego oddechu, do ostatniej kropli krwi każdy z nich będzie śnić, że naprawdę będzie lepiej Ukryty wiolinowy klucz do tych nut, gdzie na pięciolini życia rytm traktuje dźwięk zegarka I jedyne czego trzeba, to jest prawda wsród słów, które śnierzą ból, pod ciężarem, który mam na barkach.

I nawet jeśli sto par oczu jest na... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 stycznia 2013

I nawet jeśli sto par oczu jest na mnie Ciekawe ile stąd miałbyś odczuć o kłamstwie Dla mnie to nie szok, ale odruch co najmniej Nawet jeśli czuję mój ból to jest na mnie I nawet jeśli sto par oczu jest na mnie Ciekawe ile stąd miałbyś odczuć o kłamstwie Dla mnie to nie szok, ale odruch co najmniej Nawet jeśli czuję mój ból to jest na mnie Jest na mnie.

Znam świat co mnie struł i nie ufam... teksty

xxlovestoryxx dodano: 25 stycznia 2013

Znam świat co mnie struł i nie ufam ludziom z góry Chcesz spaść ze mną w dół, by później wznieść się pod chmury? Mam w głowie schorzeń korzeń, Boże, bierz mnie do siebie Może to, że wziąłem trochę teraz pchnie mnie pod ziemię Co mam Ci powiedzieć? tu gdzie dzielę teren nie jest spoko.

 Każda droga w pewnym miejscu się... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

"Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla. Wybieramy różne drogi, myśląc, że kiedyś się spotkamy. Widzisz, jak ktoś coraz bardziej się oddala.To nic - jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy."

Zobacz  pozmieniało się ostatnio... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

Zobacz- pozmieniało się ostatnio trochę Znowu czuję że więcej mogę, niż robię Doszło parę obowiązków i zdaję sprawę sobie Czego chcę, z kim, gdzie i dlaczego bo wiem Co ma wartość. Przyśpieszam, mijam marność W tyle pozostaje słabość- tu liczy się jakość Plus silna wola, która powoduje radość Pozostaje dyscyplina i idziesz na całość.

Każde z nas znało temat   nieudany... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

Każde z nas znało temat - nieudany związek, zaiskrzyła w nas nadzieja na nowy początek. Uczucie gorące, z Tobą poznałem miłość, nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło.

Mimo to co było piękne   więdnie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

Mimo to co było piękne - więdnie, brak uczucia i porozumienia brak, jakoś tak obojętnie. Mimo tego, że staliśmy się jednym ciałem, nie możemy być i żyć razem dalej.

Moment  gdy człowiek się czuje... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

Moment, gdy człowiek się czuje zrelaksowany a moment, gdy człowiek jest już zregenerowany dzieli moment i człowiek nie musi się nigdzie spieszyć to jest moment w którym człowiek zaczyna w życie wierzyć jeden moment i człowiek zaczyna wszystko pojmować i to w moment odkąd zaczął oddech kontrolować w jeden moment, wszystko znów się ułożyło w całość to ten moment, w którym ciało już się zrelaksowało czas na umysł - zostało w głowie jeszcze wiele myśli ten sam oddech, wiesz że też może umysł oczyścić na spokojnie skoncentrowany na swym oddechu czekam aż to do mnie dojdzie, oddycham bez pośpiechu bez stresu, w głowie człowiek znajdzie swoją odpowiedź bez stresu, z Bogiem w sercu człowiek poradzi sobie a w powietrzu jest światło, które w ciało przenika oddychać jest łatwo, więc czemu mam nie pooddychać.

wiedziałby : d teksty xxlovestoryxx dodał komentarz: wiedziałby : d do wpisu 24 stycznia 2013
Według doświadczenia  to co tracisz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

Według doświadczenia, to co tracisz doceniasz Bo tak naprawdę nie masz wyjścia Los rolę wciąż odmienia Pozostają tylko w myślach wspomnienia.

Przestań śnić  zejdź na ziemię... teksty

xxlovestoryxx dodano: 24 stycznia 2013

Przestań śnić, zejdź na ziemię, żeby spełnić marzenie Mam talent i go nie zamienię za nic mam nieść światło a nie ranić .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV