głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xmilka94x Za oknem na parapecie czarny kruk nie może odlecieć czy tego chce Bóg? Zaglądasz mu w oczy jak w śmierci oblicza złapany w zamkniętym rozdziale życia Znowu miał

xmilka94x

xmilka94x.moblo.pl
Za oknem na parapecie czarny kruk nie może odlecieć czy tego chce Bóg? Zaglądasz mu w oczy jak w śmierci oblicza złapany w zamkniętym rozdziale życia
Za oknem na parapecie czarny kruk nie... teksty

xmilka94x dodano: 16 marca 2020

Za oknem na parapecie czarny kruk nie może odlecieć, czy tego chce Bóg? Zaglądasz mu w oczy, jak w śmierci oblicza, złapany w zamkniętym rozdziale życia

Znowu miałem żyć  ale znowu... teksty

xmilka94x dodano: 16 marca 2020

Znowu miałem żyć, ale znowu umieram i nie wiem co się dzieje ze mną

Lubię ludzi  ale nie wszystkich.... teksty

xmilka94x dodano: 14 listopada 2019

Lubię ludzi, ale nie wszystkich. Wiele wybaczam, ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci, których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom jednak wskaże tam dyskretnie drogę.

Życie przypomina grę w pokera. Nie... teksty

xmilka94x dodano: 14 listopada 2019

Życie przypomina grę w pokera. Nie masz wpływu na to, jakie dostaniesz karty - ale tylko od Ciebie zależy, jak rozegrasz partię

Nie szukaj usprawiedliwień dla tych... teksty

xmilka94x dodano: 14 listopada 2019

Nie szukaj usprawiedliwień dla tych, którzy nie są dla Ciebie dobrzy. Nie możesz wsadzić kwiatka w tyłek i twierdzić, że znalazłeś piękny wazon. Dupek to dupek. Kropka.

Trzeba mieć wrażliwość... teksty

xmilka94x dodano: 14 listopada 2019

Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam.

Mam nadzieję  że zakochasz się w... teksty

xmilka94x dodano: 14 listopada 2019

Mam nadzieję, że zakochasz się w kimś, kto codziennie przypomina ci, jak bardzo Cię kocha. Ktoś, kto wysyła ci sms-y na dzień dobry, bo jesteś pierwszą myślą z rana. Mam nadzieję, że zakochasz się w kimś, kto zapyta Cię, czy zjadłeś posiłki na czas. Ktoś, kto mówi ci, żebyś był bezpieczny, kiedy wychodzisz z domu. Mam nadzieję, że zakochasz się w kimś, kto nie wścieka się na Ciebie z błachego powodu. Ktoś, kto pierwszy może przeprosić po kłótni, ponieważ miłość do Ciebie jest tysiąc razy cenniejsza... niż jej ego. Mam nadzieję, że zakochasz się w kimś, kto wspiera Cię, motywuje. Ktoś, kto mówi ci, jak dumny jest z Ciebie. Mam nadzieję, że zakochasz się w kimś, kto kocha Cię tak bardzo, że zapomnisz o wszystkim, co w przeszłości Cię złamało. Mam nadzieję, że zakochasz się w kimś, kto daje ci poczucie szczęścia. Nie tylko dlatego, że widząc Cię szczęśliwą, będzie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, ale dlatego, że zasługujesz na szczęście.

Czasami kobieta musi być bezduszną... teksty

xmilka94x dodano: 16 października 2019

Czasami kobieta musi być bezduszną jedzą, żeby dać sobie radę w życiu, ale wierzcie mi, bycie jędzą to też ciężka praca

Tak naprawdę  rzadko spotykamy... teksty

xmilka94x dodano: 16 października 2019

Tak naprawdę, rzadko spotykamy kogoś z kim czujemy się dobrze pod każdym względem. Słucha, patrzy, nawet milczenie jest przyjemne. Z którym proste jest proste, i nie trzeba udawać. Kiedy możesz być sobą i zrozumieć, że to uczucie jest wzajemne. Tacy ludzie przychodzą do naszego życia niezwykle rzadko, a co za tym idzie są bardziej wartościowi, dlatego tak bolesna i przerażająca jest utrata takich osób. Los czasami gra z nami w okrutne gry, wysyłając nam takie osoby, a następnie zabierając je. Dając w ten sposób do zrozumienia, że ​​na tym świecie nie ma nic na zawsze. Więc doceń i szanuj, jeśli los obdarzył Cię takim darem, spróbuj zrobić wszystko, co możliwe, aby nie stracić tego szczęścia.

Kobiety są jak prąd przemienny. To... teksty

xmilka94x dodano: 16 października 2019

Kobiety są jak prąd przemienny. To sinusoida. Raz potrzebuje silnych emocji, dominacji i adrenaliny a innym razem stabilizacji, pewności i wsparcia. Bad boy to skrajność, który jest odpowiedzią na potrzebę chwili. Potem zawsze kobieta wraca myślami do stabilizacji. I tak w kółko. Wystarczy dać kobiecie tego czego w danym momencie potrzebuje. Aby to wiedzieć to trzeba słuchać i obserwować. W zależności od tego co odczuwa dawać jej to czego jej brakuje. Gdy ma chwile słabości być oparciem. Gdy potrzebuje odskoczni zaskoczyć jakimś szalonym wypadem na miasto. Błędem facetów jest to, że są jednostajni tak jak ich natura stworzyła. Ci co nauczyli się elastyczności są towarem na rynku bardzo pożądanym. Tyle.

  Jaki jest najlepszy sposób  w jaki... teksty

xmilka94x dodano: 26 września 2019

- Jaki jest najlepszy sposób, w jaki można komuś okazać swoją miłość? - Sercem. Po prostu kochać kogoś całym sobą. Nie drogimi prezentami, niespodziankami, wyjazdami, kolacjami w restauracjach, włoskim winem, pieniędzmi. Wystarczy kochać kogoś bez reszty. Oddać mu całe swoje serce. Zaufać. Być z kimś i być dla kogoś. Widzieć trochę więcej niż siebie i swoje mniemanie, widzieć tego człowieka, to uczucie. Każdego dnia pragnąć go na nowo, inaczej, w lepszy sposób. Tęsknić sekundę po rozstaniu. Wierzyć zawsze i walczyć bez względu na wszystko. Miłość nie wymaga wielkich poświęceń, nie wymaga cudu, nie oczekuje ofiar. Miłość miłością do drugiego człowieka, miłość uczuciem trwałym, miłość wiecznością, miłość uwielbieniem, miłość fascynacją. Żeby kochać wystarczy mieć serce, żeby być kochanym wystarczy to serce okazać. Nie trzeba nic więcej. Ani pięknych oczu, ani ponętnych ust, ani wyrzeźbionego brzucha, ani figury modelki. Serce. Miej serce.

W życiu chcę tylko kilku banalnych... teksty

xmilka94x dodano: 26 września 2019

W życiu chcę tylko kilku banalnych rzeczy. Miłego smsa w ciągu dnia, od czasu do czasu śniadania do łóżka, ciepłej herbaty jak bede chora. Tego że naczynia w zlewie raz na jakiś czas się same umyją, i zakupy same się zrobią. A w nocy ktoś przykryje mnie kołdrą i da całusa w czoło przed ciężkim dniem mówiąc dasz radę. Czy to az tak duzo?

Poprzednia
1
2 3 4 5 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV