głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xabcdx Rusz się. Posuwaj się do przodu. Mierz wysoko. Zaplanuj odbicie. Nie siedź na pasie startowym i nie czekaj aż ktoś do Ciebie podejdzie i popchnie samolot. Tak s

xabcdx

xabcdx.moblo.pl
Rusz się. Posuwaj się do przodu. Mierz wysoko. Zaplanuj odbicie. Nie siedź na pasie startowym i nie czekaj aż ktoś do Ciebie podejdzie i popchnie samolot. Tak się po pr
Rusz się. Posuwaj się do przodu.... teksty

xabcdx dodano: 25 lipca 2013

Rusz się. Posuwaj się do przodu. Mierz wysoko. Zaplanuj odbicie. Nie siedź na pasie startowym i nie czekaj, aż ktoś do Ciebie podejdzie i popchnie samolot. Tak się po prostu nie stanie. Zmień swoje nastawienie i wznieś się na wyżyny. Uwierz mi, spodoba ci się tutaj.

Co praw­da nig­dy nie oka­zywała... teksty

xabcdx dodano: 14 lipca 2013

Co praw­da nig­dy nie oka­zywała zbyt wielu uczuć i była dość scep­tycznie nas­ta­wiona do życia. Wszys­tko widziała raczej na sza­ro i nie uni­kała roz­cza­rowań. A mi­mo to prob­le­my pot­ra­fiła roz­wiązy­wać jak nikt in­ny, nie tyl­ko swo­je al­bo inaczej, głównie prob­le­my in­nych. Nad swoimi zas­ta­nawiała się w no­cy, ale ra­no już nie miała cza­su o tym myśleć. Dob­ry był z niej dzieciak.

zastanów się dwa razy zanim zwątpisz teksty

xabcdx dodano: 5 lipca 2013

zastanów się dwa razy zanim zwątpisz

Pamiętaj... Jeśli jest cudownie  to... teksty

xabcdx dodano: 25 czerwca 2013

Pamiętaj... Jeśli jest cudownie, to jest to znak, że zaraz wszystko pójdzie się jebać. Jeśli usłyszysz od kogoś, jak bardzo Cię uwielbia, jak wiele dla niego zrobiłaś to spodziewaj się, że niedługo zniknie z Twojego życia na zawsze lub zostaniecie zwykłymi znajomymi. To chyba jest takie piękne pożegnanie, żebyś po kilku latach, zapominając o łzach, nieprzespanych nocach, mogła powiedzieć "fajnie, że był ktoś, dla kogo byłam ważna, ktoś kto mnie uwielbiał, ktoś dzięki komu się uśmiechałam". Co ja pieprzę? Oczywiście, że tak nie będzie! Kto normalny ma w dupie to, że ktoś spierdolił sobie od tak, żeby było ciekawiej? Nie ma w tym nic pięknego ani romantycznego. A co jest najlepsze? Tak jest ciągle. Zawsze znajdzie się taki ktoś. ZAWSZE.

I cza­sem  przychodzi ta­ki... teksty

xabcdx dodano: 25 czerwca 2013

I cza­sem, przychodzi ta­ki mo­ment w życiu człowieka, że trze­ba zre­zyg­no­wać, za­pom­nieć, pójść na przód. I nieważne jak cho­ler­nie by ci za­leżało, jak trud­ne by to było. Po pros­tu trzeba...

Pełnia. Zawsze jak byłam mała... teksty

xabcdx dodano: 22 czerwca 2013

Pełnia. Zawsze jak byłam mała rodzice mówili, że mam pomyśleć życzenie, bo kto wie może się spełni. Dzisiaj wpatruję się w duża białą plamkę wyróżniającą się na czarnym niebie i zastanawiam się, kiedy porzuciłam wiarę w spełnienia nawet najskrytszych marzeń. Jako mała dziewczynka wierzyłam, że ta największa plamka na niebie spełni moje życzenie, jeżeli mocno będę w to wierzyć. wierzyłam, że ma większą moc niż zębowa wróżka czy świeczki zdmuchiwane na urodzinowym torcie. Teraz ciężko jest uwierzyć w magię dzieciństwa, kiedy na każdym korku spotyka się problemy. Chociaż gdyby tak mocno uwierzyć jak kiedyś, gdyby znowu poczuć się jak ta mała dziewczynka z dwoma warkoczykami, spojrzeć na księżyc oczami małego dziecka i wypowiedzieć życzenie, kto wie, może się spełni? Może ta biała planka nazywana Księżycem ma w sobie magię spełnienia życzeń? Może nawet wysłucha zrozpaczonej nastolatki, która porzuciła wiarę w szczęście? A więc drogi Księżycu, pozwól znaleźć drogę do szczęścia.
Autor cytatu: nutlla

Ta pus­tka w oczach  ten nieobec­ny... teksty

xabcdx dodano: 17 czerwca 2013

Ta pus­tka w oczach, ten nieobec­ny wzrok. W ser­cu tląca się nadzieja pod­czas ko­lej­nych bez­sennych no­cy. I naiw­na wiara, że nasze dłonie splotą się we wza­jem­nym uścis­ku. Oraz wyob­raźnia wy­biegająca w przyszłość, w której nas nie będzie.

Wszys­tkie wie­czo­ry  kiedy... teksty

xabcdx dodano: 17 czerwca 2013

Wszys­tkie wie­czo­ry, kiedy zos­ta­jesz sam na sam ze swoimi myśla­mi, nie możesz uciec, nie możesz się scho­wać.. Drżysz, bo natężenie emoc­ji jest tak wiel­kie, że upa­dasz pod ich ciężarem.. Słyszysz? To Two­je ser­ce, pom­pa, która napędza Twe życie.. W pół ur­wa­ny od­dech.. Nie bój się, czas nau­czy Cię żyć ze wspomnieniami..

Proszę wyjdź i nie wra­caj  nie... teksty

xabcdx dodano: 13 czerwca 2013

Proszę wyjdź i nie wra­caj, nie po­jawiaj się już, za­bierz ze sobą to wszys­tko co ci kiedyś dałam, co chciałam żebyś zat­rzy­mał, nie chcę te­go z pow­ro­tem, nie chce mieć nic wspólne­go z tym wszys­tkim co nas kiedyś tak sil­nie łączyło. Tam­ten czas będzie już zaw­sze dla mnie tyl­ko wiel­kim sen­ty­men­tem i wspom­nieniem, ze byłeś i ze znikłeś. Na zawsze.

I masz wrażenie  że to wszys­tko... teksty

xabcdx dodano: 11 czerwca 2013

I masz wrażenie, że to wszys­tko już było, że, kur­wa, to wszys­tko się już zdarzyło. I nie ma in­nych słów, w głowie natłok wul­ga­ryzmów. Znów ktoś od­szedł, za­pomi­nając się pożeg­nać. Ból. Znasz to? Ta we­getac­ja, która nie ma nic wspólne­go z życiem. Widzisz? Nie masz siły iść. Wszys­tko wra­ca, a Ty jes­teś zbyt słaby, by od­rzu­cić wspom­nienia. Wszys­tko się pow­tarza, tak wiele było, ale my.. nig­dy...

Cza­sami zas­ta­nawiam się ile... teksty

xabcdx dodano: 10 czerwca 2013

Cza­sami zas­ta­nawiam się ile człowiek jest w sta­nie znieść, ile ciężaru unieść na swych bar­kach, za­nim upad­nie. Ile cier­pień pot­ra­fi wziąć na siebie je­go ser­ce, za­nim w sa­mot­ności pęknie, jak pęka szy­ba osłabiona nową rysą, zos­ta­wiając ból, bo prze­cież odgłos pękające­go ser­ca, to naj­smut­niej­sza me­lodia świata..

Jest ta­ki czas  gdy upa­dasz  gdy... teksty

xabcdx dodano: 10 czerwca 2013

Jest ta­ki czas, gdy upa­dasz, gdy wokół nie ma ni­kogo, kto pomógłby wstać. Nie ma ni­kogo. I po­mimo te­go, że Ty ocierałeś łzy, to Two­je te­raz wsiąkają w po­duszkę, w zim­nym i prze­pełnionym sa­mot­nością po­koju. Mod­lisz się do Bo­ga, o siłę, o człowieka, o nadzieję. Tak, o nadzieję, bo ta umierała po­woli, ale nie umiałeś jej pomóc, sam nie umiałeś. Jest ta­ki czas, gdy to wszys­tko dop­ro­wadza Cię do sza­leństwa, gdy łzy Cię dławią, duszą i tłumią Twój krzyk.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV