głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wszystkoniemasensu Pamiętasz? co? jak wtedy się do ciebie usmiechnełam poraz pierwszy no pamiętam wtedy pomyślałam że jak nie ty to nikt inny a wiesz? myśli mamy takie same Obudzi

wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu.moblo.pl
Pamiętasz? co? jak wtedy się do ciebie usmiechnełam poraz pierwszy no pamiętam wtedy pomyślałam że jak nie ty to nikt inny a wiesz? myśli mamy takie same
Pamiętasz? co? jak wtedy się do... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Pamiętasz? -co? -jak wtedy się do ciebie usmiechnełam poraz pierwszy -no pamiętam -wtedy pomyślałam że jak nie ty to nikt inny -a wiesz? myśli mamy takie same

Obudził ją sms. Napisał on.... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Obudził ją sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości "słuchaj.. nie mogę tak dalej" ee.. co się dzieje ? "..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" coo .? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromatkę dzieci. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem .szła trzęsąc się, nogi jej się uginały ale szła. Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspólne chwile. Pierwszy pocałunek ? Pierwsze "kocham cię" .. nie wytrzymała. Wskoczyła do wody. Nie przeżyła. On tymczasem wysyłał jej sms "Prima aprilis kochanie.

Jestem bardzo uczuciowa niecierpliwa... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Jestem bardzo uczuciowa, niecierpliwa, szczera do bólu, marudna, czasem niepewna siebie, trochę wkurzająca, ale przynajmniej jestem sobą.

Siadał naprzeciwko obejmując mnie... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Siadał naprzeciwko obejmując mnie nogami, łapał moje dłonie w swoje i kazał mi opowiadać jak spędziłam te godziny, podczas których się nie widzieliśmy. Słuchał tego mojego pierdolenia o łażeniu, obieraniu ziemniaków, sprzątaniu, moich nieudolnych próbach gotowania i innych pierdołach. Opowiadałam jak zawsze przesadnie gestykulując, ale wystarczyło, że w ten specyficzny sposób zaczął dotykać dłonie, a ja zapominałam języka w gębie. Patrząc na niego, mającego twarz kilka centymetrów od mojej z lekko rozchylonymi ustami i przeszywającym spojrzeniem zaczynałam jąkać się jak ostatnia popaprana i zapominałam o czym mówię. Wtedy najczęściej pytał: - i co kochanie jeszcze robiłaś? - po tym pytaniu nachylał się nade mną i ustami muskał szyję, najpierw delikatnie, ale od tego cholerstwa w opowiadaniu myliłam ziemniaki z mandarynkami i nie mogłam się skupić na żadnym zdaniu. Nieźle na mnie działał. I do dzisiaj nic się nie zmieniło.

Owszem nie jestem ładna. nie mam... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Owszem, nie jestem ładna. nie mam dobrej figury,jestem też niezgrabna i infantylna i za bardzo się wszystkim przejmuję i wyolbrzymiam problemy.Jestem też cholerną zazdrośnicą. A no i jeszcze jedno. Kocham cię nad życie.

Nie patrz tak na mnie.  Nie lubisz... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Nie patrz tak na mnie. - Nie lubisz mojego spojrzenia.? - Właśnie chodzi o to, że je uwielbiam.

Ej.! Nie wiem jak ty to robisz ale... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Ej.! Nie wiem jak ty to robisz, ale gdy na ciebie patrze, serce bije mi jak szalone, miękną mi kolana i nie wiem co mam ze sobą zrobić.

Przecież mogę sobie jeszcze... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Przecież mogę sobie jeszcze pocierpieć, a co mi tam.

 Co robisz?  Topie się.  W... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

- Co robisz? - Topie się. - W szklance? - Nie chce mi się napuszczać wody do wanny.

Ból sprawia że stajemy się... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Ból sprawia, że stajemy się silniejsi. Łzy sprawiają, że jesteśmy dzielniejsi. Złamane serce sprawia, że stajemy się rozsądniejsi. Więc dziękuję przeszłości za lepszą przyszłość

A potem dwunastoletni dzieciak... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

A potem dwunastoletni dzieciak opowiada Ci o smaku maryśki, a jego akcje z alkoholem zawstydzają te Twoje. Patrzysz jak to wszystko podąża w złym kierunku, a Ty masz ochotę to wszystko zatrzymać, cofnąć czas, cokolwiek. Niestety żyjemy w czasach gdzie o seksie dowiesz się więcej już w podstawówce niż w internecie.

Jesteś bitem mego serca  Bitem?... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Jesteś bitem mego serca - Bitem? - zapytałam dociekliwie, splatając nasze schłodzone jesiennym powietrzem palce - jesteś najlepszą muzyką, jaka gra w moim sercu, w której rytmie bije moje serce, to ta siła kiedy budzę się rano mając pewność że istniejesz dla mnie, tylko dla mnie, jesteś bitem który wzmacnia mnie od środka, pobudza do życia - szeptał, patrząc w moje zaszklone oczy, czułam jego przyspieszony oddech na swoich ustach, czułam jak trzęsą mi się dłonie, które tak czule gładził swoimi palcami, widziałam prawdę w jego oczach - jesteś bitem od którego cholernie uzależniło się moje serce, cały ja - przyłożył moją rękę do swojego serca, tuląc w swoich dłoniach moje policzki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV