głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wszystkoniemasensu Jeśli nie zdążymy się pozabijać to się z Tobą ożenię : Budząc się w środku nocy. Słyszę tykanie zegara jest ciemno za oknem pada śnieg na niebie widać księżyc.

wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu.moblo.pl
Jeśli nie zdążymy się pozabijać to się z Tobą ożenię :
Jeśli nie zdążymy się pozabijać... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 2 luty 2012

Jeśli nie zdążymy się pozabijać to się z Tobą ożenię :)

Budząc się w środku nocy. Słyszę... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Budząc się w środku nocy. Słyszę tykanie zegara jest ciemno za oknem pada śnieg na niebie widać księżyc. A ja tak leżę sobie sama i wiem, że spisz ale chciałabym abyśmy każdą noc spędzali razem leżąc koło siebie. Oddałabym wiele aby słyszeć jak oddychasz, patrzeć na ciebie być spokojna, bo ty leżysz przy mnie. Kiedyś nadejdzie taki dzień w którym to się spełni.

Wprost zajebisty. Mięciutki  nie... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Wprost zajebisty. Mięciutki, nie waha się kiedy powiem 'idziemy do łóżka' rozumie moje łzy, umie wysłuchać. Taki zwyczajny pluszowy miś.

Nagle wybiegła z domu i już nie... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Nagle wybiegła z domu i już nie wróciła. Odeszła nazawsze żeby być przy nim cały czas...'

Mam do Ciebie prośbę . Poważną... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Mam do Ciebie prośbę . Poważną - nie pierwszą, ale ostatnią . Zniknij z mojego życia na zawsze . Nie możemy być w tym samym miejscu, na tej samej imprezie, bo dobrze wiesz jak się to skończy . Więc mimo tego bólu pamiętam te dobre rzeczy, te wspólne chwile . Bo wniosłeś i znaczyłeś w moim życiu tyle co nikt inny do tej pory . Dzięki Tobie poznałam prawdziwą nadzieję . Dzięki Tobie dowiedziałam się, że można płakać ze szczęścia, bo komuś bliskiemu coś się udało . A Ty jesteś dla mnie bardzo bliski . Bez Ciebie nie ma już nic . Nawet nie pamiętam co było przed Tobą ..

To boli . kiedyś blisko   teraz... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

To boli . kiedyś blisko - teraz sobie obcy ludzie . i trudno , tak musiało być , nie mam złudzeń . nie mam pretensji , nie czuję nienawiści . wszystkiego najlepszego , mam dosyć zawiści

 Czego szukasz?  zapytał chłopiec.... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

-Czego szukasz?- zapytał chłopiec. -szukam Serca, bo uciekło, poleciało za nim, bo wiedziało, ze bez niego nie przeżyje...-odpowiedziała dziewczyna

  Czasami szalona Wariatka. Ludzie... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

- Czasami szalona Wariatka. Ludzie ją kochają.. Uwielbiają. Jednak coraz częściej smutna i ponura.. - Dlaczego.?! - Życie ją niszczy...

Zagrajmy teraz na moich zasadach. Bez... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Zagrajmy teraz na moich zasadach. Bez ranienia, kłótni, krzyków, płaczu. Teraz ja rzucam kością i wypada na Twoje odejście. Zbieram planszę, koniec gry. Żegnam.

Mam nadzieję   że pewnego dnia... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Mam nadzieję , że pewnego dnia zatrzymasz się i powiesz: Cholera, ta dziewczyna naprawdę mnie kochała!

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

chciałabym   uwierz   naprawdę bym... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 1 luty 2012

chciałabym , uwierz , naprawdę bym chciała umieć przejść obok ciebie i nie czuć potrzeby zerknięcia . umieć tańczyć i nie patrzeć z kim tańczysz ty . kłaść się spać i nie myśleć , czy jutro nie wydarzy się coś z twoim udziałem . uwierz , naprawdę chciałabym wreszcie nic do ciebie nie czuć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV