głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewiurecka Wiesz? ona Cię kochała. Byłeś dla niej numerem jeden tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad za którego oddałaby życie. Najważniejsze to znaleź

wiewiurecka

wiewiurecka.moblo.pl
Wiesz? ona Cię kochała. Byłeś dla niej numerem jeden tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad za którego oddałaby życie.
Wiesz? ona Cię kochała. Byłeś dla... teksty

wiewiurecka dodano: 21 czerwca 2014

Wiesz? ona Cię kochała. Byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie.

Najważniejsze to znaleźć kogoś... teksty

wiewiurecka dodano: 21 czerwca 2014

Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Z kimś takim warto zostać na całe życie ale szkoda że nikt taki nie istnieje..

Nawet nie wiesz jak bardzo... teksty

wiewiurecka dodano: 21 czerwca 2014

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz obok Ciebie, czuć Twój uśmiech na swych wargach, dłoń w dłoni, powolny oddech na mym karku, za każdym razem przyprawiający o dreszcze, i czuć jak trzymasz mnie przy sobie, tak cholernie mocno, jakbym była wszystkim czego potrzebujesz

Wiesz co to znaczy tęsknić? To... teksty

wiewiurecka dodano: 19 czerwca 2014

Wiesz co to znaczy tęsknić? To słyszeć Twój głos, gdy do mnie nie mówisz. To czuć Twój zapach, gdy nie ma Cię obok mnie.

Przyznaje  że kocham  że kocham... teksty

wiewiurecka dodano: 19 czerwca 2014

Przyznaje, że kocham, że kocham tak bardzo aż ciężko złapać mi oddech. Kocham tak, że każda chwila samotności jest dla mnie koszmarem. Duszę się bez powietrza, bez tlenu, bo to ta osoba jest dla mnie życiodajna. To przy niej wszystko ma sens, nic nie jest szare. To dzięki tej osobie mam siły rano wstać i uśmiechać się na przekór codzienności. Kiedy jest mi smutno i z oczu płyną łzy, to ma kto je otrzeć, to jest ktoś, kto zapewni, że wszystko będzie dobrze. Mam kogoś, kogo dotyk jest dla mnie wszystkim, kogo usta są smakiem życia, a kogo oczy są widokiem na wspólną przyszłość. Posiadam kogoś, dzięki komu żyje.

To oszałamiający moment w... teksty

wiewiurecka dodano: 19 czerwca 2014

To oszałamiający moment w przygodzie miłosnej, kiedy po raz pierwszy, w miejscu publicznym, w restauracji albo w teatrze, mężczyzna opuszcza dłoń i kładzie ją na dziewczęcym udzie, a ona umieszcza dłoń na dłoni mężczyzny i przyciska ją do siebie. Te dwa gesty mówią wszystko, co było do powiedzenia. Zgoda na wszystko. Wszystkie umowy są zawarte.

Najważniejsze to budzić się z... teksty

wiewiurecka dodano: 19 czerwca 2014

Najważniejsze to budzić się z kimś. Spać przytulonym, przytulanie jest ważne. Świadomość, że jeżeli przyjdą potwory, ktoś z tobą jest. To metafora. Potworów nie ma. Budzisz się rano z ciepłym ciałem, czujesz oddech kochanej osoby na swoim ramieniu. To jest to, przytulanie. Tak

Kocham te chwile  kiedy  pocałunkiem... teksty

wiewiurecka dodano: 19 czerwca 2014

Kocham te chwile, kiedy pocałunkiem zamykasz moje usta, a Twój dotyk sprawia arytmię mojego serca.

Umrę kiedyś przez Ciebie  z... teksty

wiewiurecka dodano: 19 czerwca 2014

Umrę kiedyś przez Ciebie, z szaleństwa za Tobą, przez samotność obłąkanych zmysłów, ponieważ zaczynam tęsknić nawet przez ubranie i skórę. Łaknę Cię, chcę Cię, potrzebuje Cię, jakbyś był jedynym ratunkiem przed bezmyślnym, okrutnym światem i przed złem najgorszym, mną samą. Pożądam Twojej duszy, serca, każdej myśli, szeptu, słowa, oczu, ust i ciała, nikogo jak Ciebie i tylko Ciebie. Pozwól mi się Tobą zaciągnąć, w jakąś noc ciemną grzeszyć z Tobą, a najlepiej bądź jak długo będziesz mógł, chciał i umiał zrozumieć.

To chyba normalne  że czasami... teksty

wiewiurecka dodano: 19 czerwca 2014

To chyba normalne, że czasami chciałabym usłyszeć ciche, ciemne, drżące "tęskniłem, tak cholernie tęskniłem."

To jakieś szaleństwo. Idę do... teksty

wiewiurecka dodano: 19 czerwca 2014

To jakieś szaleństwo. Idę do łóżka, myśląc o nim, budzę się, myśląc o nim, myślę o nim przez cały dzień. Moje poczucie tęsknoty jest tak ogromne, że aż dosłownie, fizycznie bolesne.

Oboje nie jesteśmy idealni. Ja nie... teksty

wiewiurecka dodano: 19 czerwca 2014

Oboje nie jesteśmy idealni. Ja nie mam figury modelki, lubię przeginać i nie zawsze jestem tym kochanym słoneczkiem,w którym zawsze jest oparcie. On pije, chociaż tyle obiecywał, że ograniczy. Potrafi oglądać się za innymi panienkami trzymając mnie za rękę, potrafi wyłączyć telefon i nie odzywać się przez kilka godzin, chociaż wie jak wtedy świruję. Nie jest typowo, nie jest słodko i raczej nigdy nie będziemy parą od miliona buziaczków w esie, serduszek na fejsie i publicznego „kocham Cię”. W sumie to jest dobrze jak jest. Z tymi kłótniami, godzeniem się, rzucaniem słuchawką i milczeniem. Jest dobrze kiedy wracamy, kiedy po prostu jesteśmy. Jest dobrze, bo jest prawdziwe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV