głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle Chciałabym poznać go na nowo. Codziennie z uśmiechem otrzymywać od niego wiadomość choć wcale na nią nie czekałam. Poznawać zalety i wady charakter. Zakochać si

whistle

whistle.moblo.pl
Chciałabym poznać go na nowo. Codziennie z uśmiechem otrzymywać od niego wiadomość choć wcale na nią nie czekałam. Poznawać zalety i wady charakter. Zakochać się w jego
Chciałabym poznać go na nowo.... teksty

whistle dodano: 31 marca 2013

Chciałabym poznać go na nowo. Codziennie z uśmiechem otrzymywać od niego wiadomość, choć wcale na nią nie czekałam. Poznawać zalety i wady, charakter. Zakochać się w jego uśmiechu, oczach. Podziwiać za to co robi dla swoich przyjaciół, za to jak spełnia swoje marzenia. Chciałabym znów czuć się jak wtedy, kiedy nieśmiało mówiliśmy do siebie słodkie słówka. Pierwsze kłótnie. Właśnie tak chciałabym, zacząć to wszystko od nowa.

Już nawet nie czekam na smsa na... teksty

whistle dodano: 31 marca 2013

Już nawet nie czekam na smsa na dobranoc, wiadomość na gg, Ciebie w drzwiach w moim pokoju. Przyzwyczaiłam się, że raz jesteś a raz Ciebie nie ma. Przychodzisz a później znikasz i jedyne co mi zostawiasz to słone łzy. Napiszesz to napiszesz, wrócisz to wrócisz. Nie liczę na nic więcej, na jakikolwiek czyn czułości z Twojej strony.

Tak bardzo go kocham  że to czasem... teksty

whistle dodano: 31 marca 2013

Tak bardzo go kocham, że to czasem mnie przeraża. Jak byłam mała, zawsze śmiałam się z starszej siostry i jej chłopaka. Obiecałam sobie, że nigdy się nie zakocham w chłopaku tak żebym mogła zrobić dla niego wszystko. A teraz, nawet nie wiem kiedy to przyszło. Nie mam pojęcia w którym dniu, miesiącu czy godzinie się w nim zakochałam. Wiem tylko, że nie poradziłabym sobie bez niego.

Dziękuje  że jesteś. Nawet kiedy... teksty

whistle dodano: 31 marca 2013

Dziękuje, że jesteś. Nawet kiedy się kłócimy, nie odzywamy, podnosimy głos to wiem, że i tak jesteśmy dla siebie tak bardzo ważni, że nie wytrzymamy bez siebie dłużej niż dzień. Byłeś, jesteś i będziesz najważniejszy, nawet kiedy nie będziemy już razem.

Jak nie ten to inny. Ale inny nie... teksty

whistle dodano: 30 marca 2013

Jak nie ten to inny. Ale inny nie będzie taki sam jak ten.

Chcę Ciebie więcej  nie potrzebuję... teksty

whistle dodano: 29 marca 2013

Chcę Ciebie więcej, nie potrzebuję już nikogo. Przy tobie jestem sobą, tęsknię gdy Cię nie ma obok. A mówią mi zostaw, i tak wszystko się wali. Specjaliści, znawcy serc, którzy nigdy nie kochali. Mówią znajdź sobie innego, nie ma nad czym szlochać. Inni są lepsi, ich też da się pokochać. Otwórz oczy mówią, zmień drogę, pójdź w drugą stronę. Nie rozumieją, że nikt nie zastąpi mi Ciebie.

Nie tęsknij  nie sprawdzaj co... teksty

whistle dodano: 29 marca 2013

Nie tęsknij, nie sprawdzaj co chwilę telefonu, usuń wszystkie numery i zdjęcia, nie chodź w miejsca gdzie kiedyś byliście razem. Ułóż sobie życie na nowo. Poznaj nowych ludzi, daj się oczarować innemu chłopakowi a on wróci, tak jakby nic się nie stało.

Heh. Tobie też go brakuje  co? teksty

whistle dodano: 29 marca 2013

Heh. Tobie też go brakuje, co?

Każdy dzień jest tylko czekaniem.... teksty

whistle dodano: 29 marca 2013

Każdy dzień jest tylko czekaniem. Niczym więcej.

Jeśli nie wiadomo skąd pojawiła... teksty

whistle dodano: 29 marca 2013

Jeśli nie wiadomo skąd pojawiła się wróżka i dałaby mi spełnić jedno życzenie. Wcale nie życzyłabym, żeby on wrócił ani znów się we mnie zakochał. Chciałabym, żeby był szczęśliwy. Ze mną czy bez ale po prostu szczęśliwy.

Wiem  że Cię to boli. Ta cała... teksty

whistle dodano: 29 marca 2013

Wiem, że Cię to boli. Ta cała sytuacja między nami wydaje się być tak okropna, że aż niemożliwa. Wiem, że wystarczyłoby jedno moje słowo, czyn a to piekło skończyłoby się. Ale nie chcę, możesz nazwać mnie egoistką ale boję się, że mógłbyś pokochać kogoś innego.

Kocham go. Ale w przeciwieństwie do... teksty

whistle dodano: 29 marca 2013

Kocham go. Ale w przeciwieństwie do niego moje KOCHAM, jest aktualne w trakcie i po związku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV