głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle Kocham go i nienawidzę jednocześnie. Mam już dosyć bawienia się w lepsze czy gorsze dni. Nie mam już siły rozumiesz? Kochasz mnie ja Ciebie też ale czasem samo

whistle

whistle.moblo.pl
Kocham go i nienawidzę jednocześnie.
Kocham go i nienawidzę jednocześnie. teksty

whistle dodano: 4 kwietnia 2013

Kocham go i nienawidzę jednocześnie.

Mam już dosyć bawienia się w... teksty

whistle dodano: 4 kwietnia 2013

Mam już dosyć bawienia się w lepsze czy gorsze dni. Nie mam już siły, rozumiesz? Kochasz mnie, ja Ciebie też ale czasem samo uczucie nie wystarczy. Przepraszam.

Odejdź  nie wracaj  nie pisz  nie... teksty

whistle dodano: 4 kwietnia 2013

Odejdź, nie wracaj, nie pisz, nie dzwoń, nie przychodź. Wiem, że będę to długo przeżywać i tęsknić ale jestem dziś już pewna. Nie chce mieć z Tobą nic wspólnego. Zniknij, proszę.

Widzisz mimo  że mieliśmy kryzys w... teksty

whistle dodano: 3 kwietnia 2013

Widzisz mimo, że mieliśmy kryzys w związku nie zerwałam z nim. A wiesz dlaczego ? Rodzice zawsze uczyli mnie, że jak coś się psuje to trzeba spróbować to naprawić a nie od razu wyrzucić do kosza.

W Twoich ustach nawet słowo... teksty

whistle dodano: 3 kwietnia 2013

W Twoich ustach nawet słowo 'matematyka' brzmi atrakcyjnie.

Znasz to uczucie kiedy rano  mimo... teksty

whistle dodano: 3 kwietnia 2013

Znasz to uczucie kiedy rano, mimo wczesnej godziny wstajesz z uśmiechem? Siedzisz na lekcji, czujesz wibracje w kieszeni, wyjmujesz telefon i widzisz wiadomość od niego. Cały dzień jest Twoją jedyną myślą w głowie, osobą z którą tak dużo przeżyłaś. Nie kłócisz się z nikim, nawet z rodzicami, którzy zawsze się o wszystko czepiają, znosisz wszystko z uśmiechem na twarzy. Wtedy tak naprawdę uświadamiasz sobie, że masz wszystko, co daje Ci szczęście, masz Jego.

Brakowało mi tych rozmów przed... teksty

whistle dodano: 2 kwietnia 2013

Brakowało mi tych rozmów przed spaniem, czekaniem cały dzień na wiadomość od Ciebie, 'Kocham Cię' między rozmowami. Znów w szkole będę uśmiechać się jak głupia dostając od Ciebie wiadomość na lekcji, przyjaciółka będzie się śmiać, że błyszczą mi oczy a uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Przerażające jak na mnie działasz.

Wiesz co jest najpiękniejsze? Nie... teksty

whistle dodano: 2 kwietnia 2013

Wiesz co jest najpiękniejsze? Nie muszę się martwić o to czy nie spędzasz właśnie czasu z inną dziewczyną. Nie muszę być o nic zazdrosna. Wspaniałe uczucie wiedzieć, że ktoś kocha Cię i nie potrafiłby Cię zranić.

Życie to coś więcej niż wdech i... teksty

whistle dodano: 2 kwietnia 2013

Życie to coś więcej niż wdech i wydech.

Każdą jego porażkę traktowałam... teksty

whistle dodano: 2 kwietnia 2013

Każdą jego porażkę traktowałam jak swoją. Każdy jego problem analizowałam nocą w łóżku. Zawsze starałam się ukryć swój smutek kiedy widziałam uśmiech na jego twarzy i czułam, że jest szczęśliwy. Nigdy nie pozwoliłam mu przestać wierzyć. Nawet wtedy kiedy płakał mi w ramionach, zakrywał twarz dłońmi i mówił, że on już nie może - kazałam mu wierzyć do końca. Ostatnio będąc z koleżankami w parku, widziałam go. Grał uśmiechnięty z kolegami w piłkę, później przyjechał po niego tata z którym znów się dobrze dogaduje. I mimo, że nie jesteśmy już razem. Jestem z siebie dumna bo wiem, że zrobiłam wszystko co mogłam, żeby dziś się tak czuł.

Wróciłeś  znów  po raz kolejny. A... teksty

whistle dodano: 2 kwietnia 2013

Wróciłeś, znów, po raz kolejny. A ja znów dałam Ci szansę choć obiecałam, że już nigdy tego nie zrobię. Nie zepsuj tego, proszę.

Nie kocha się za coś  tylko pomimo... teksty

whistle dodano: 1 kwietnia 2013

Nie kocha się za coś, tylko pomimo czegoś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV