głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle to jest moje przed chwilą to napisałam lol. weź to kurwa podpisz. jak bierzesz od kogoś to podpisuj. moje podpisuj. wiem że nie przestałeś mnie kochać. że mimo

whistle

whistle.moblo.pl
to jest moje przed chwilą to napisałam lol.
to jest moje  przed chwilą to napisałam lol. teksty whistle dodał komentarz: to jest moje, przed chwilą to napisałam lol. do wpisu 7 września 2012
weź  to kurwa podpisz. jak bierzesz od kogoś  to podpisuj. teksty whistle dodał komentarz: weź, to kurwa podpisz. jak bierzesz od kogoś, to podpisuj. do wpisu 7 września 2012
moje  podpisuj. teksty whistle dodał komentarz: moje, podpisuj. do wpisu 7 września 2012
wiem  że nie przestałeś mnie... teksty

whistle dodano: 7 września 2012

wiem, że nie przestałeś mnie kochać. że mimo wszystko, spotykając mnie w szkole i tak spojrzysz w moją stronę. wiem, że nie jestem dla Ciebie nikim i wciąż coś Cię do mnie ciągnie. widziałam twoje łzy w oczach, widziałam jak cierpisz, obserwowałam z jaką miłością mnie tulisz i całujesz, jak o mnie walczyłeś i starałeś się, żeby nic między nami się nie zniszczyło. nie wmówisz mi, że to nie była miłość i o mnie zapomniałeś.

widocznie tak musiało być . nie... teksty

whistle dodano: 7 września 2012

widocznie tak musiało być . nie dociera to do mnie , ale wierzę w to , że tak miało być . że nawet jeśli chcielibyśmy to uratować i tak doszłoby do rozstania , bolałoby tak samo jak teraz , nie uniknęlibyśmy tego . to tylko kwestia przyzwyczajenia do tego , że już nie będziemy pisali i rozmawiali całymi dniami , nie przytulisz już mnie , nie dotkniesz moich ust swoimi , nie powiesz mi , że mnie kochasz i jestem dla Ciebie wszystkim , z czasem to zrozumiem .

cholernie boli kiedy dla kogoś  kto... teksty

whistle dodano: 7 września 2012

cholernie boli kiedy dla kogoś, kto jest całym twoim sensem jesteś nikim, zerem.

zimno mi w serce   duszę się. tak... teksty

whistle dodano: 7 września 2012

zimno mi w serce , duszę się. tak , brakuje mi go.

stałam podczas długiej przerwy z... teksty

whistle dodano: 7 września 2012

stałam podczas długiej przerwy z koleżankami paląc szlugi koło szkoły , podszedłeś do mnie szybkim krokiem i spytałeś. - co ty robisz ? obiecywałaś , że już nigdy nie weźmiesz papierosa do ust. zaśmiałam się wypuszczając dym w Twoją stronę. - a ty ? obiecywałeś , że nigdy nie będę przez Ciebie płakała a od rozstania wylewają się ze mnie litry łez. spojrzałam Ci w oczy , gdzie zobaczyłam łzy. zadeptując papierosa , poszłam w kierunku szkoły.

uwierz mi   gdybym wtedy wiedziała... teksty

whistle dodano: 7 września 2012

uwierz mi , gdybym wtedy wiedziała jak będę cierpiała , ile nocy nie prześpię , ile razy tusz zostanie odbity na poduszce. omijając Ciebie , poszłabym w drugą stronę.

koleżanka powiedziała mi   że... teksty

whistle dodano: 7 września 2012

koleżanka powiedziała mi , że chyba już o nim zapomniałam , że mi przeszło. zaśmiałam się i spojrzałam w jej stronę odpowiadając - nie zapomniałam o nim , mam go nadal w sercu. jego imię nie chcę wyjść z mojej głowy. niech ona będzie z nim szczęśliwa , on na to nie zasługuje.

siedziałam na ławce śmiejąc się... teksty

whistle dodano: 7 września 2012

siedziałam na ławce śmiejąc się ze słów kolegi , stałeś naprzeciwko z kolegami i patrzyłeś na mnie kątem oka. zawsze byłeś zazdrosny , nigdy nie zostawiałeś mnie przy kolegach samej. kiedy kolega objął mnie nie wytrzymałeś i podszedłeś do mnie , porywając mnie na bok. - o Co ci chodzi ? dlaczego to robisz ? przecież nie jesteś taka. - krzyczałeś , szarpiąc mnie za rękę. - tu nie chodzi o mnie , tu chodzi o cierpienie , o uczucie kiedy w środku Cię rozpierdala. strony się odwróciły , teraz Twoja kolej. - spojrzałam mu w oczy i odeszłam.

przyszłam na Twój mecz   tak jak... teksty

whistle dodano: 7 września 2012

przyszłam na Twój mecz , tak jak zawsze z tym , że już nie jako Twoja dziewczyna. widziałam jak patrzyłeś na trybuny , jak uśmiechałeś się patrząc na mnie. po meczu czekałam obok szatni , wyszedłeś z niej pierwszy , podszedłeś do mnie i kiedy miałeś już coś powiedzieć pojawił się Twój kolega z drużyny , stanął obok mnie i spytał czy możemy już iść , spojrzałam na Ciebie , uśmiechnęłam się i odpowiedziałam , że na nikogo więcej już nie czekam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV