głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia te kilometry które musimy pokonać by chociaż na sekundkę być razem utwierdzają mnie w przekonaniu iż prawdziwa miłość przekona wszelkie przeszkody. żółte słonec

waniilia

waniilia.moblo.pl
te kilometry które musimy pokonać by chociaż na sekundkę być razem utwierdzają mnie w przekonaniu iż prawdziwa miłość przekona wszelkie przeszkody.
te kilometry  które musimy pokonać... teksty

waniilia dodano: 15 luty 2011

te kilometry, które musimy pokonać by chociaż na sekundkę być razem, utwierdzają mnie w przekonaniu, iż prawdziwa miłość przekona wszelkie przeszkody.

żółte słoneczko i jego imię z... teksty

waniilia dodano: 14 luty 2011

żółte słoneczko i jego imię z dopiskiem - przysyła wiadomość to najlepsze co może mnie dziś spotkać.

Sandra! teksty waniilia dodał komentarz: Sandra! do wpisu 14 luty 2011
http:  www.formspring.me wanilia... teksty

waniilia dodano: 14 luty 2011

Sandra Talencie! teksty waniilia dodał komentarz: Sandra Talencie! do wpisu 14 luty 2011
objawy miłości jaką darzyłeś... teksty

waniilia dodano: 14 luty 2011

objawy miłości jaką darzyłeś mnie każdego dnia były jak najbardziej banalne, ale kochałam je, mimo tej prostoty. kochałam całym sercem.

nie zwracasz uwagi  na wszystkie... teksty

waniilia dodano: 14 luty 2011

nie zwracasz uwagi, na wszystkie detale jakie kryję w moim ciele. nie zauważasz brązowości mych oczu, czerwonych refleksów na mych włosach, za małych dłoni, płaskiego tyłka. po prostu tępo powtarzasz, że jestem najpiękniejsza, lecz nie tego chcę. pragnę byś doceniał każdą z mych zalet i akceptował niedoskonałości, a nie sądził, iż jestem ideałem, do którego tak mi daleko.

żyję w świecie  gdzie dziewczyny... teksty

waniilia dodano: 13 luty 2011

żyję w świecie, gdzie dziewczyny ruchają się po kątach, a na sam wydźwięk słowa 'seks' reagują jak na coś złego. są dziewicami przez sześć dni w tygodniu, gdy przychodzi sobota tracą je na nowo. mają za nic osoby, które deklarują wierność swojej połowie. wolą być same, by robić to z kim popadnie, a potem naiwnie oszukiwać, że one to nie, a na pewno to ja.

gdy przestałam czekać na jego... teksty

waniilia dodano: 13 luty 2011

gdy przestałam czekać na jego powrót nazwał mnie dziwką, bo przecież obiecywałam.

nazywali mnie egoistką  dziewczyną... teksty

waniilia dodano: 13 luty 2011

nazywali mnie egoistką, dziewczyną bez serca, bo nie uroniłam ani jednej łzy. rzuciłam się w wir imprez, zazwyczaj zbyt mocno alkoholowych, gdzie paliłam zioło, papierosy, wciągałam najróżniejsze rzeczy. piłam zimne piwo, które tak naprawdę mi nie smakowało i jadłam tuczące dania, lecz mimo tego chudłam. wyglądałam jak chodząca śmierć, wory pod oczyma, wychudzone ręce. uśmiech na twarzy - nierozłączny. poznawałam nowych chłopaków, żaden z nich tak idealny, jak On, aż w końcu. coś, a raczej ktoś uratował mnie z opresji, mężczyzna mojego życia, facet z najpiękniejszych snów..

tego dnia miałam ochotę na coś... teksty

waniilia dodano: 13 luty 2011

tego dnia miałam ochotę na coś innego, niebanalnego. na coś przesyconego erotyzmem, ale i delikatnością. umówiliśmy się na dwudziestą, bałam się cholernie. przecież daleko mi do ideału, jakim jesteś. nie stroiłam się, nie malowałam. krótkie szorty w panterkę, malinowy t-shirt i znoszone najki, tak czułam się najlepiej. na czubku głowy wysoki kucyk. chyba pamiętasz? odpaliłam papierosa na rogu dwóch ruchliwych ulic, rozmawialiśmy, zmierzchało. oddałeś mi swoją szarą bluzę, topiłam się w niej. komary upodobały sobie moją krew, dwadzieścia bąbli, jako pamiątka po naszym pierwszym pocałunku. od razu był inny, zbyt namiętny, seksowny. wiedziałam, że to właśnie Ty.

ja i Ty  nasze pocałunki przesycone... teksty

waniilia dodano: 13 luty 2011

ja i Ty, nasze pocałunki przesycone namiętnością. coraz płytsze oddechy, serca bijące zdecydowanie za szybko. tracimy zdrowy rozsądek, wszystko przemienia się w chore pożądanie. rozważam, czy warto poddać się chwili. stwierdzam, że tak. w powietrzu unosi się zapach miłości. w moim przekonaniu pachnie on jak czekolada, papierosy i nasze perfumy adidasa. przymykam oczy, przy Tobie tak łatwo dostać się do raju. oddaję Ci się całkowicie, czuję Twoje dłonie delikatnie przemieszczające się po mym ciele. cholerna ekstaza, coś niesamowitego, chwila wyłącznie dla nas. my jesteśmy gwiazdami na scenie wypełnionej namiętnością i spontanem. wybiła godzina x, gdzie nie liczą się słowa, a czyny idealne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV