głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia Nie interesowała ją opinia matki która błagała by przestała palić. Z mottem '' grunt to bunt '' zadymiła cały pokój wypalając pół paczki westów ice jednego po d

waniilia

waniilia.moblo.pl
Nie interesowała ją opinia matki która błagała by przestała palić. Z mottem '' grunt to bunt '' zadymiła cały pokój wypalając pół paczki westów ice jednego po drugim. Ni
Nie interesowała ją opinia matki... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

Nie interesowała ją opinia matki, która błagała by przestała palić. Z mottem '' grunt to bunt '' zadymiła cały pokój wypalając pół paczki westów ice jednego po drugim. Nikt nie rozumiał dlaczego to robi, wszyscy już dawno zapomnieli, że on nienawidził gdy paliła. Przez dłuższą chwilę próbowała powstrzymać płacz, ale wybuchła. Rzucała różnymi przedmiotami po ścianach, a to wszystko z czystej bezradności. Zapragnęła swojej śmierci lecz nie była tak odważna by dokonać tego czynu. Przez głowę przeszła jej myśl : ''będę żyć by zrobić mu na złość''. Szkoda, że nie zdawała sobie sprawy z tego jak on bardzo pragnie jej szczęścia.

  Proszę  przestań mnie już... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

- Proszę, przestań mnie już kochać, przecież minęło tyle czasu. - Dobrze, ale jeśli Ty przestaniesz coś robić. - Przestanę, ale powiedz czego mam przestać. - Nie oddychaj przez godzinę. - Jakim cudem mam to zrobić? - To jakim cudem ja mam się odkochać, przecież jesteś moim powietrzem.

Od kiedy nie była z Nim miała kilku... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

Od kiedy nie była z Nim miała kilku chłopaków, każdemu z nich mówiła, że jest narkomanką, gdy pytali się od czego jest uzależniona w odpowiedzi słyszeli, że od trzech rzeczy, ale że mogą poznać tylko dwie, więc oni domagali się wiedzieć, słysząc tymbarki i papierosy nie dziwili się zbytnio. '' Och jak dobrze, że nie wiedzą, że trzecim uzależnieniem jest on - myślała w duchu ''.

Obiecywałam Cię kochać do końca... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

Obiecywałam Cię kochać do końca życia spodziewając się, że jeśli skończysz ze mną, to mój koniec nastąpi niedługo po tym.

Od czasu kiedy pozwolił jej odejść... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

Od czasu kiedy pozwolił jej odejść nie wierzyła już w żadną obietnicę, bo przecież przyrzekał na wszystkie świętości, że nigdy nie pozwoli jej go zostawić.

Mimo tego  że mogła mieć wielu... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

Mimo tego, że mogła mieć wielu facetów była od trzech miesięcy sama. Kilkunastu odważniejszych próbowało zdobyć jej serce, na początku dawała im szansę, całowała się z nimi, a potem prosiła by zostawali jej przyjaciółmi. Mężczyźni nie znający dobrze kobiet myśleli, że po prostu lubi być singielką, ale nie spodziewali się, że jest nadal zajęta, co prawda nie tak jak przez te dziesięć miesięcy, które dzieliła z tym wysokim blondynem o niebieskich oczach rok starszym od niej. Nazywała się '' zajętą '' tylko dlatego, że czekała na niego i wierzyła, że wróci.

Totalnie olała szkołę  przecież... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

Totalnie olała szkołę, przecież półtora tygodnia do wakacji i zamiast na lekcje poszła w ich miejsce. Z niewyraźnym uśmiechem przyglądała się okolicy, '' no tak zazieleniło się '' - pomyślała w duchu, sprawiło jej to niemały ból, bo przecież identyczny widok dostrzegła gdy przyszli tu poraz pierwszy, ze szkolnej torby wyjęła duży słoik nutelli i cherry coke, włączyła muzykę z telefonu, ułożyła na trawie koc, który ze sobą przytargała i położyła się. Między chwilami kiedy jadła i piła, a myślała o Nim wybuchała płaczem. Wiedziała, że już nigdy nie przyjdą tu razem.

Największą trudnością w jej... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

Największą trudnością w jej idealnie zaplanowanym życiu był On. Nie dość, że pojawił się w momencie gdy ona powinna koncentrować się na zabawie to jeszcze zawrócił jej w głowie, a potem nie zachował się jak miała w planie. Zostawił ją tak jak prawdziwy facet, ale ona nie spodziewała się tego. Zaplanowała zemstę, układała ją godzinami na przemian z spazmatycznym płaczem, wreszcie była gotowa, podeszła do niego z innym facetem, był przystojny, zabawny, szarmancki, przedstawiła go jako swojego chłopaka, a on po wymianie uprzejmości odszedł, załamał się. Znowu miała to co chciała, mimo tego, że zachowała się jak podła żmija, lecz tego nie zrozumiała, ponieważ była egoistką, dla niej było najważniejsze jej osobiste dobro.

Leżę w moim małym łóżeczku z... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

Leżę w moim małym łóżeczku z myślą, że starczyłoby w nim miejsca dla Ciebie, bo przecież zawsze mieściliśmy się tam we dwójkę. Teraz gdy minęło już tyle czasu tęsknię za godzinami, które przeleżeliśmy właśnie w tym miejscu najczęściej nawijając o wszystkim.

Szkoda  że nie zostałam wyposażona... teksty

waniilia dodano: 16 czerwca 2010

Szkoda, że nie zostałam wyposażona w maszynkę do cofania czasu.

Irytuje mnie gdy te wszystkie... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Irytuje mnie gdy te wszystkie słodkie idiotki opisują Twoją zajebistość na swoich fbl'ach, ale mają do tego pełne prawo, bo już nie jesteś moim konikiem.

W moim prywatnym świecie zostaniesz... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

W moim prywatnym świecie zostaniesz modelem, będziesz spacerował po długim wybiegu do mojego serca, a gdy tam dotrzesz to już Cię nie oddam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV