głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia Chciałabym by świat chociaż trochę przypominał bajkę by marzenia choć w najmniejszym stopniu się spełniały. Pragnę przeżyć z Tobą jeszcze jedną ciepłą noc zjeść

waniilia

waniilia.moblo.pl
Chciałabym by świat chociaż trochę przypominał bajkę by marzenia choć w najmniejszym stopniu się spełniały. Pragnę przeżyć z Tobą jeszcze jedną ciepłą noc zjeść ostat
Chciałabym by świat chociaż... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Chciałabym by świat chociaż trochę przypominał bajkę, by marzenia choć w najmniejszym stopniu się spełniały. Pragnę przeżyć z Tobą jeszcze jedną ciepłą noc, zjeść ostatnią kolację przy świecach z czerwonym winem i położyć się w Twoim towarzystwie do mojego łóżka, które nadal w pewnym sensie jest Twoją własnością, a w nim namiętnie się całować i mieć gdzieś wszystko wokół.

Powinnam zapomnieć  nie... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Powinnam zapomnieć, nie rozpamiętywać starych czasów, usunąć się w cień i pozwolić żyć mu nowym, kolorowym życiem, sama powtarzać, że świat jest piękny, że układa mi się idealnie. Powinniśmy zostać przyjaciółmi, jak to w komediach romantycznych bywa, a on znalazłby mi drugą połowę, a sam związałby się z moją siostrą bliźniaczką, którą na pewno zgubili przy porodzie. Szkoda, że życie to nie film .

Typowa sielanka  Ty i ludzie z Twojej... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Typowa sielanka, Ty i ludzie z Twojej klasy i ja otoczona koleżankami. Nigdy nie bywamy sami, bo jeszcze odważylibyśmy podejść do siebie. Jak by to wyglądało? Nie jesteśmy już tyle razem, to oznacza, że powinniśmy przed sobą uciekać .

Uważasz  że Ciebie nie kocham  a... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Uważasz, że Ciebie nie kocham, a przecież nigdy tego nie powiedziałam. Po prostu nie mówiłam nic, udawałam, że nie interesuje mnie to co czuję, a przecież tęskniłam.

Nienawidzę tego uczucia gdy jedna... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Nienawidzę tego uczucia gdy jedna połowa mnie mówi, powiedz mu, że nienawidzisz, a druga przeproś, za to, że kochasz. Wtedy zawsze staję po środku i nie robię kompletnie nic.

Chyba wolałabym żeby miał inną... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Chyba wolałabym żeby miał inną, bo wtedy byłoby jasne, że jego romantyczne i przesłodkie opisy na gadu gadu są do niej, a teraz gdy na pięćdziesiąt procent są skierowane do mnie jest mi dziwnie, bo nie wiem czy mogę się go spodziewać na naszych schodkach, czy już nigdy więcej go tam nie spotkam.

Już nie patrz na mnie  nie rób mi... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Już nie patrz na mnie, nie rób mi chorych nadzieji, nie doprowadzaj mojego niesfornego serca do palpitacji, bo dobrze wiesz, że nie wrócisz, przecież już nie znaczę nic.

I najgorsze jest to gdy dokładnie... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

I najgorsze jest to gdy dokładnie wiesz, że nie masz u niego szans, ale mimo wszystko kochasz. Wielbisz go nawet wtedy gdy rozpowiada o Tobie plotki, mówi, że Ciebie nienawidzi. Mimo wszystko idealizujesz go, ale przecież on nie jest taki jak sobie wyobrażasz.

Idealizuję Cię w moich marzeniach.... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Idealizuję Cię w moich marzeniach. Tylko przy Tobie byłam sobą i tak bardzo mi tego brakuje. Twoje usta są takie delikatne, a oczy niebiesko-niebieskie. Czasami bywałeś podłym egoistą, ale setki innych zachowań z Twojej strony doskonale zakrywały to. Pamiętam dobre chwile, chociaż wolałabym złe. Ja ciągle tęsknię.

Na świecie są różni ludzie  ale... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Na świecie są różni ludzie, ale nie ma kogoś bardzo dobrego, albo bardzo złego, bo przecież każdy ma jakieś wady i zalety. Niestety bywają osoby, które nie potrafią akceptować słabych stron drugiego człowieka, są bezwzględnymi egoistami myślącymi tylko o sobie. Czasami wydaje mi się, że to choroba, ale mimo wszystko trzeba ich szanować, bo na tym polega życie kogoś w stu procentach normalnego.

Przerwa dziesięciominutowa... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Przerwa dziesięciominutowa, słoneczny dzień, podwórko szkolne, Ty siedzisz z jednej strony na ławeczkach ze swoimi znajomymi, a ja z drugiej pod salą gimnastyczną w towarzystwie najlepszej przyjaciółki, jak zwykle mam na sobie ciemne okulary chociaż przebywam w cieniu, lecz teraz powód dlaczego mam je na sobie jest inny, po prostu nie chcę byś dostrzegł moich łez. Patrzę się na Ciebie legalnie, nie zważam na to co sobie pomyślisz, bo przecież i tak odchodzisz już za 1,5 tygodnia. Byłam zdziwiona gdy też spoglądałeś w moją stronę, po chwili dostrzegłeś moją minę, to nie był uśmiech, ale błaganie o pomoc. Zdenerwowany spuściłeś głowę, a potem ciągle zerkałeś na mnie z bólem w oczach, mimo tego, że żartowałeś z koleżankami i kolegami.

Te chwile  które są już za nami... teksty

waniilia dodano: 15 czerwca 2010

Te chwile, które są już za nami przypominają mi jak bardzo Cię kochałam, ile dałabym byś był teraz przy mnie jak wtedy. Obecnie jesteś tak daleko, w innym świecie, a na pewno nie tam gdzie ja. Nawet nie wiesz ile zrobiłabym by cofnąć czas, ale się nie da. Zniszczyła nas chora zazdrość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV