głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia Szczęście pachnie latem jest różowego koloru i lubi mleczną czekoladę ot co. Ma silny charakter ponieważ od dziecka nie zaznała żadnej miłości. On nauczył ją ko

waniilia

waniilia.moblo.pl
Szczęście pachnie latem jest różowego koloru i lubi mleczną czekoladę ot co.
Szczęście pachnie latem  jest... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Szczęście pachnie latem, jest różowego koloru i lubi mleczną czekoladę, ot co.

Ma silny charakter  ponieważ od... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Ma silny charakter, ponieważ od dziecka nie zaznała żadnej miłości. On nauczył ją kochać, a potem zostawił. Porzucił jak zwykłą lalkę Barbie, jak starą koszulkę, gdy dostał nową w prezencie. Wiedział, że sobie poradzi. Jak zwykle.

Sklonuję Cię  kupię sobie Twoją... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Sklonuję Cię, kupię sobie Twoją miłość, będę najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.

Ostatni raz proszę Cię byś był.... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Ostatni raz proszę Cię byś był. Zostań moim osobistym Skarbem, w poplątanym świecie, gdzie wady są znacznie bardziej widoczne niż zalety, a ludzie są fałszywi i źli. Naucz mnie przetrwać każdą burzę, pokonajmy strach przed ciemnością!

W prezencie od Boga dostałam kilka... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

W prezencie od Boga dostałam kilka miesięcy szczęścia, kilkadziesiąt idealnie ułożonych dni, pełnych emocji - jednym słowem uczucie, nazywane miłością z bajki. Lecz wszystko musi się kiedyś skończyć, a w prawdziwym świecie nie ma czasu na pozytywne zakończenia.

Siedząc w ciemnym pokoju  w... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Siedząc w ciemnym pokoju, w towarzystwie ukochanego misia, urodzinowego prezentu od Ciebie zdaję sobie sprawę, że czas przyzwyczaja mnie do bólu i braku Twojej obecności. Może to i lepiej, że nastąpiła taka zmiana ról. Wcześniej oddychałam tylko wtedy gdy Cię widziałam, a teraz wyłącznie wtedy gdy Ciebie nie ma.

Jesteś wszystkim. Każdym pięknym... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Jesteś wszystkim. Każdym pięknym wspomnieniem, moją ukochaną pościelą w misie, gorącą jeżynową herbatą, orzechową, wedlowską czekoladą, bałaganem w głowie.

Nie jesteśmy już razem prawie... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Nie jesteśmy już razem prawie cztery miesiące, a mimo tego wyśpiewałabym Twój numer bez zastanowienia.

Nie jest mi już bliski  ale w... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Nie jest mi już bliski, ale w głowie mam nadal te rozmowy przez telefon, totalnie bezsensowne. - Hej Kotku, co tam ? - Aa nic, po co dzwonisz? Coś się stało? - Wszystko w najlepszym porządku, stęskniłem się za Tobą. - Przecież minęły dopiero dwie godziny. - Takie dwie godziny bez Ciebie to jak dwa lata. - Dobrze wiesz, jak bardzo się cieszę, że Cię słyszę. Kocham Cię. - Ja Ciebie też Skarbku. Czuję, że już nigdy nikt mnie tak nie pokocha, ale warto wierzyć, że może kiedyś.

Marzę o tym by zwrócił uwagę na... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Marzę o tym by zwrócił uwagę na to jak bardzo jestem zauroczona w kim innym, chociaż nic dla mnie nie znaczy. Chciałabym aby napisał mi na gadu gadu, że cieszy się z mojego szczęścia, a nie życzy mi jak najgorzej, tylko tyle.

Doskonale wiedziała  że jest jego... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Doskonale wiedziała, że jest jego zabawką, dorosły, studiuje, mógłby mieć każdą, a pisze ze mną - myślała, przez to wszystko bywała smutna. Gdy cokolwiek jej obiecywał, nie wierzyła, chociaż zawsze dotrzymywał słowa. W jej głowie panował prawdziwy mętlik, rozsądek kazał jej zakończyć znajomość, a serce wyznać jak bardzo zależy. Nie miała odwagi na żadną z tych opcji, więc nadal pozostała jego '' przyjaciółką''.

Zauroczyła się  niedaleko było jej... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

Zauroczyła się, niedaleko było jej do kompletnego stracenia głowy. Czasami przelotnie podczas ich pisania na gadu gadu wymsknęło się jej jakieś miłe słowo. Bywało też, że gdy pytał co robi, odpowiadała : '' Myślę o Tobie ; * '' , a potem wymigiwała się, że to tylko tak przypadkowo. Każda minuta spędzona na rozmowach różnego rodzaju, bo raz były one poważne, a raz śmieszne utwierdzała ją w przekonaniu, że okropnie do siebie pasują, ale wiedziała, że nigdy nie będą razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV