głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Martynko jesteś  i przestań     teksty waniilia dodał komentarz: Martynko jesteś i przestań ; * do wpisu 23 czerwca 2010
z dnia na dzień wyglądała coraz... teksty

waniilia dodano: 23 czerwca 2010

z dnia na dzień wyglądała coraz gorzej, ale nie przejmowała się tym. gdy była jeszcze kimś dla niego, mówił, że najładniej wygląda w piżamie. nie stroiła się, dlatego że nie chciała podobać się, żadnemu innemu mężczyźnie. po prostu wiedziała, że albo z nim, albo z nikim.

przeestań     teksty waniilia dodał komentarz: przeestań ; * do wpisu 23 czerwca 2010
przestań talenciaro      teksty waniilia dodał komentarz: przestań talenciaro ; * do wpisu 23 czerwca 2010
miała ochotę chociaż na chwilę... teksty

waniilia dodano: 23 czerwca 2010

miała ochotę chociaż na chwilę zapomnieć o problemach. wybrała się na łąkę w okolicach jego domu, ponieważ była tak spokojna i rzadko odwiedzana. w swoją różową torebkę zapakowała kilka drinków, dużą czekoladę z orzechami, bańki mydlane, koc i głośnik do komórki. ponad siedem kilometrów przebyła rowerem, w dwadzieścia minut była na miejscu. rozłożyła cały zabrany sprzęt na kocu, wypiła i zjadła wszystko, włączyła ich piosenkę, biegała jak wariatka i puszczała bańki. po pewnym czasie zamknęła oczy i położyła się na trawie, nie zauważając miękkiego koca leżącego obok, nagle usłyszała głosy, ale ktoś nie odpowiadał. podniosła głowę, zobaczyła swojego byłego chłopaka stojącego ze łzami w oczach 15 metrów od niej, odwróciła się, a on odszedł tak zwyczajnie, ona zaś straciła jedyną szansę, by go odzyskać.

odchodząc wyszeptała mu do ucha :... teksty

waniilia dodano: 23 czerwca 2010

odchodząc wyszeptała mu do ucha : będę czekać. on nie uwierzył, nie wracał. jej miłość zastąpiły mu używki. palił, pił, ćpał. jego prawdziwi przyjaciele nie poznawali go - zmienił się. nie imponował nikomu, ranił zachowaniem. był pierwszym, a po nim jeszcze kilku tych, którzy rozwalili sobie życie na jej oczach. bolesne? prawdziwe.

zaniepokoił się gdy obok pociętego... teksty

waniilia dodano: 22 czerwca 2010

zaniepokoił się gdy obok pociętego zdjęcia, zobaczył kilka pustych pudełek po tabletkach na serce, które brała i żyletkę, oraz krew na śnieżnobiałej pościeli. próbował ją dobudzić, bezskutecznie. straciłem moją małą istotkę - pomyślał. nie wahając się ani chwili chwycił kuchenny nóż i wbił go sobie w serce. umarł z Nią, byli na zawsze razem.

pamiętam nasz pierwszy pocałunek... teksty

waniilia dodano: 22 czerwca 2010

pamiętam nasz pierwszy pocałunek, schyliłeś się tak nisko, a mimo wszystko musiałam stać na palcach by było nam w stu procentach wygodnie. swoją dużą, męską dłonią dotknęłeś mojego delikatnego policzka, przymknęłeś oczy koloru letniego nieba i musnęłeś moje wargi swoimi. rozchyliłam je lekko i oddałam się Tobie w stu procentach, wiatr rozwiewał mi idealnie ułożone włosy, a słońce drażniło zamkniętne powieki. mimo wszystko było wspaniale, motylki fruwały w każdym fragmencie mojego małego ciała, przez chwilkę byłam prawdziwą księżniczką - z bajki.

Szedł trzydzieści metrów ode mnie... teksty

waniilia dodano: 22 czerwca 2010

Szedł trzydzieści metrów ode mnie, a był tak daleko. Odpalił papierosa, a z moich ust mimowolnie wyrwał się cichy jęk. Każda komórka mojego ciała szeptała bezgłośnie '' Dlaczego sam robi sobie krzywdę. '' .

293103 teksty waniilia dodał komentarz: 293103 do wpisu 22 czerwca 2010
nie była dla nikogo tak ważna jak... teksty

waniilia dodano: 22 czerwca 2010

nie była dla nikogo tak ważna jak dla niego. nie spodziewała się, że kiedykolwiek zostanie zrozumiana przez mężczyznę. była zdziwiona gdy przestraszył się pierwszego dreszczu podniecenia podczas delikatnego masażu pleców połączonego z pocałunkiem. myślała, że zacznie ją rozbierać, ale myliła się.

rozstaliśmy się  a ja głupia... teksty

waniilia dodano: 21 czerwca 2010

rozstaliśmy się, a ja głupia wciąż trwałam u Twojego boku. dbałam o Ciebie, troszczyłam. chciałam dla Ciebie jak najlepiej. strzegłam Cię przed wszelkim złem. nie kochałam Cię. to nie było to. nie potrafiłam zostawić Twoich oczu. tyle./ definicjamiloscii

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV