głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia jestem taka sama jak kiedyś. może trochę schudłam i urosłam ale moje oczy nadal świecą dawnym blaskiem i są tego samego niespotykanego koloru. w dalszym czasie

waniilia

waniilia.moblo.pl
jestem taka sama jak kiedyś. może trochę schudłam i urosłam ale moje oczy nadal świecą dawnym blaskiem i są tego samego niespotykanego koloru. w dalszym czasie uwielbi
jestem taka sama jak kiedyś. może... teksty

waniilia dodano: 9 lipca 2010

jestem taka sama jak kiedyś. może trochę schudłam i urosłam, ale moje oczy nadal świecą dawnym blaskiem i są tego samego niespotykanego koloru. w dalszym czasie uwielbiam przytulanie, oglądanie zachodów słońca i udawanie tygryska. nie zmienił się też mój charakter. dlaczego nie potrafisz w to uwierzyć? tylko rozpowiadasz innym jaki plastik się ze mnie zrobił. przecież dobrze wiesz, że tak nie jest.

dowiedziałam się  że ostatnio... teksty

waniilia dodano: 9 lipca 2010

dowiedziałam się, że ostatnio byłeś nad jeziorem. nad tym samym, w którym kąpaliśmy się rok temu. na tej plaży gdzie potrafiliśmy spędzić długie godziny. tam też się zmieniło. pomost nie jest już stary i krótki, a szeroki i nowy, stoi w zupełnie innym miejscu. nie ma tam złotego piasku jak w zeszłym roku, tylko jakiś czarny. zastanawiałam się czy pomyślałeś o mnie gdy wskakiwałeś do wody. pewnie nie, przecież miałeś w koło conajmniej pięćdziesiąt ładniejszych dziewczyn.

wystarcza mi jego obecność na gadu... teksty

waniilia dodano: 9 lipca 2010

wystarcza mi jego obecność na gadu gadu. jestem wtedy spokojniejsza, wiem, że nie pije, może ewentualnie pali papierosa. pewnie gra w jakąś idiotyczną grę. może nawet o mnie myśli. kto wie.

delikatnie dotknęłeś mojego... teksty

waniilia dodano: 9 lipca 2010

delikatnie dotknęłeś mojego policzka i już miałeś mnie pocałować gdy usłyszałam krzyk : Wstawaj! Już dwunasta! Czas posprzątać, a nie całe dnie śpisz i śpisz.

ale Ty cudowna jesteś    teksty waniilia dodał komentarz: ale Ty cudowna jesteś ;* do wpisu 9 lipca 2010
decyzja  że należy to skończyć... teksty

waniilia dodano: 9 lipca 2010

decyzja, że należy to skończyć była tą najtrudniejszą w moim życiu. oddalaliśmy się od siebie. nasz związek był jedną wielką rutyną. nie mieliśmy już nawet o czym rozmawiać. ale kochałam go całym sercem, stąd te wahanie. te męki, które przeżywał będąc ze mną były zbyt zauważalne. bał się zakończyć ten związek. bał się, że tym razem się uda, że nikt mnie nie powstrzyma przed śmiercią. byłam przekonana, że wytrzymam, że kiedyś przestanę cierpieć, a on będzie szczęśliwy. wyszeptałam '' to koniec '' i uciekłam, a on nie próbował mnie gonić, chociaż kiedyś zawsze to robił. zwróciłam mu wolność, której tak bardzo potrzebował.

   teksty waniilia dodał komentarz: ;* do wpisu 9 lipca 2010
byłam tak silnie zakochana  że... teksty

waniilia dodano: 9 lipca 2010

byłam tak silnie zakochana, że pełna odwagi potrafiłam zatruć się tabletkami. ledwie uciekłam śmierci. moje ręce pokrywają blizny. twoje przezwisko widnieje na lewej. czy żałuję? nie.. bo wiesz, tylko tak mogłam udowodnić ci, że kocham, tylko wtedy mi wierzyłeś.

a ja szwy miałam ostatnio :D przez kolegę. :P teksty waniilia dodał komentarz: a ja szwy miałam ostatnio :D przez kolegę. :P do wpisu 8 lipca 2010
http:  www.formspring.me wanilia... teksty

waniilia dodano: 8 lipca 2010

15 . :  teksty waniilia dodał komentarz: 15 . :* do wpisu 8 lipca 2010
miło mi :  tak właściwie to ile masz lat? :D teksty waniilia dodał komentarz: miło mi :* tak właściwie to ile masz lat? :D do wpisu 8 lipca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV