głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
walnieta.realistka Zawsze stała i patrzała do póki pociąg z nim w środku nie znikł z jej horyzontu. Do wtedy trzymała łzy aby na pewno ich nie zobaczył. Zawsze chciała by sie trzy

walnieta.realistka

walnieta.realistka.moblo.pl
Zawsze stała i patrzała do póki pociąg z nim w środku nie znikł z jej horyzontu. Do wtedy trzymała łzy aby na pewno ich nie zobaczył. Zawsze chciała by sie trzymał.
Zawsze stała i patrzała do póki... teksty

walnieta.realistka dodano: 16 maja 2011

Zawsze stała i patrzała do póki pociąg z nim w środku nie znikł z jej horyzontu. Do wtedy trzymała łzy, aby na pewno ich nie zobaczył. Zawsze chciała by sie trzymał. Nie dawałą po sobie poznać ze zaraz bedzie wyła w nie bogłosy. To właśnie dworzec w Elblągu, peron drugi słyszał moje łzy obijające sie o peron i wycie w nie bogłosy by już wrócił.

I ciekawa jestem czy nie masz juz... teksty

walnieta.realistka dodano: 15 maja 2011

I ciekawa jestem czy nie masz juz napadow serduszkowych. Czy nie łapią Cie juz duszności. I czy wszystko u Ciebie "gra". Bo jeśli chodzi o palenie to nawet nie myśle, bo ty nie potrafisz przestać. Widzisz Ty jestes takim moim papierosem. Nie umiem życ bez Ciebie. A niestety jestem na przymusowym odwyku.

I znowu zatęskniło mi się za jego... teksty

walnieta.realistka dodano: 15 maja 2011

I znowu zatęskniło mi się za jego usciskiem ktory czasem był za mocny, za jego ustami które czasem dawały zaduzo śliny, za jego spojrzeniem, które penetrowało mnie niegdyś dogłebnie i takie tam...

Kochałeś mnie jak nikt inny. Żaden... teksty

walnieta.realistka dodano: 15 maja 2011

Kochałeś mnie jak nikt inny. Żaden mężczyzna , przenigdy nie dał mi takiego uczucia. Przy żadnym nie czułam się tak swobodnie i cudownie jak przy Tobie. I kiedyś - choć nie wyobrażam sobie tego - gdy będę z innym mężczyzną, wiedz jedno - nigdy nie pokocham Go tak mocno jak Ciebie. Zbyt duży kawałek serca mi zabrałeś. / kadoel [przerobione]

Cholerne 2 miesiące ...     teksty

walnieta.realistka dodano: 15 maja 2011

Cholerne 2 miesiące ... ; (

I naszła mnie ta pieprzona ochota by... teksty

walnieta.realistka dodano: 14 maja 2011

I naszła mnie ta pieprzona ochota by dowiedzieć sie co u Ciebie. Ale obiecałam coś sobie. Wiec muszę wybić z głowki zamiar skontaktowania sie z Toba.

rozwala. mega teksty walnieta.realistka dodał komentarz: rozwala. mega do wpisu 14 maja 2011
Nigdy nie byłam spoliczkowana.   Ona... teksty

walnieta.realistka dodano: 11 maja 2011

Nigdy nie byłam spoliczkowana. Ona zrobiła dziś to tyle razy, że nie jestem w stanie policzyć. Zrobiła to dla mojego dobra. Kocham ją .!

I skoro mialeś odwage i jaja by... teksty

walnieta.realistka dodano: 9 maja 2011

I skoro mialeś odwage i jaja by odejść licz sie z konsekwencjami i przyjdź mnie zabij bo nie sztuką jest coś zacząć i nie skończyć .!

Paranienormalnie wsłuchuje sie w... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 maja 2011

Paranienormalnie wsłuchuje sie w rytm swego serca, bo boi sie ze zaraz zaniknie.

Moze i jestem zachłanna  potrafie... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 maja 2011

Moze i jestem zachłanna, potrafie sie nie starać, być leniwa i krzyczeć na cały świat ale to chyba nie są aż tak wielkie grzechy bym miala być nieszczęsliwa.

I chce zacząć stąpać twardo jak... teksty

walnieta.realistka dodano: 8 maja 2011

I chce zacząć stąpać twardo jak wtedy. Ale jak mam to robić skoro nie jestem w komplecie ?! Nie ma drugiej połowy mnie przy mnie samej. To jak życie ciałem bez duszy...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV