głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
walnieta.realistka Serio za dużo jak na mnie jedną przez ostatnie dni. Uczucia negatywne przeplatane z pozytywnymi. Ale chyba najbardziej zajebalam śmiechem dowiadując sie że moj

walnieta.realistka

walnieta.realistka.moblo.pl
Serio za dużo jak na mnie jedną przez ostatnie dni. Uczucia negatywne przeplatane z pozytywnymi. Ale chyba najbardziej zajebalam śmiechem dowiadując sie że moj byly jedn
Serio za dużo jak na mnie jedną... teksty

walnieta.realistka dodano: 6 stycznia 2014

Serio za dużo jak na mnie jedną przez ostatnie dni. Uczucia negatywne przeplatane z pozytywnymi. Ale chyba najbardziej zajebalam śmiechem dowiadując sie, że moj byly jednodniowy całował się z moją less przyjaciółką. MODA NA SUKCES WCIĄŻ TRWA ! :D

I chyba z Tobą nie jest najlepiej. teksty

walnieta.realistka dodano: 4 stycznia 2014

I chyba z Tobą nie jest najlepiej.

Chcę przestać sie blokować  w... teksty

walnieta.realistka dodano: 4 stycznia 2014

Chcę przestać sie blokować, w końcu móc pisać tu co chce, kiedy chce, a nie za każdym razem sie zastanawiać czy to stosowne.

Nie wiem co napisać  a tyle bym... teksty

walnieta.realistka dodano: 3 stycznia 2014

Nie wiem co napisać, a tyle bym chciała, ale nie umiem ubrać w słowa, więc je pozostawię w swojej głowie. Paraliż psychiczny.

To był na prawdę dziwny rok. Rok... teksty

walnieta.realistka dodano: 31 grudnia 2013

To był na prawdę dziwny rok. Rok nieporozumień, zmian, wyznań, iścia w zaparte, pokonywania przeszkód, upadania i wstawania co chwila. Rok, który dużo mnie nauczył ale też dużo zmienił w moim podejściu do życia. Każdego dnia musiałam o coś walczyć, choćby nawet o samozaparcie by wstać z łóżka każdego dnia. Był wyjątkowy bo już się nie powtórzy, ale szkoda, że nie był zajebisty w swojej wyjątkowości. I dziś jak co roku zrobię rachunek uczuć, strat, korzyści i rozliczę się sama ze sobą. Wszystkim życzę, aby rok 2014 który przybędzie za około 9 godzin, był rokiem lepszym od najlepszego z przeżytych, aby był zajebisty w swej wyjątkowości i nie przyniósł nikomu łzy zła. Wszystkiego co najlepsze mordy ! :)

I nie ma go już kolejny... teksty

walnieta.realistka dodano: 31 grudnia 2013

I nie ma go już kolejny dzień...tydzień... nim się obejrzę będzie to kolejny miesiąc, a nawet kolejny rok. Tęsknie wkurwiona za moim JJ'em... za moim Królem Julianem... za moim BRATEM...

Uśmiech  po prostu uśmiech. !... teksty

walnieta.realistka dodano: 30 grudnia 2013

Uśmiech, po prostu uśmiech. ! / walnieta.realistka

Ja już chce zobaczyć na oczy i... teksty

walnieta.realistka dodano: 23 grudnia 2013

Ja już chce zobaczyć na oczy i przytulić już gooo ! Okopał mi dziś rękę, twarz i mimo, że jeszcze go nie znam jest dla mnie skaaarbem ! Ale będę dumną ciocią :)

litwa. Ty. teksty walnieta.realistka dodał komentarz: litwa. Ty. do wpisu 20 grudnia 2013
Nie daje rady  potrzebuje. teksty

walnieta.realistka dodano: 20 grudnia 2013

Nie daje rady, potrzebuje.

Sny tej nocy były jakieś takie... teksty

walnieta.realistka dodano: 19 grudnia 2013

Sny tej nocy były jakieś takie piękne, nie miałam ochoty nawet się budzić. Marzyłam by tak trwać. Idealną idealność zburzył ból który mnie zbudził.

I tydzień od operacji mija  a z... teksty

walnieta.realistka dodano: 18 grudnia 2013

I tydzień od operacji mija, a z nim... a z nim zamiast być coraz lepiej jest coraz gorzej... Nie widze tego wszystkiego, nie mam na to siły. Nie mogę już nawet patrzeć na mamę która jest zmęczona tym wszystkim, która usiłuje nie pokazywać łez, a widać ze ma dość. Wigilia w szpitalu ?! Niby odmiany są fajne, ale ta zdecydowanie nie. Nie wyrabiam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV