głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 chciałabym nigdy nie zobaczyć całej tej rzeczywistości i wszystkich tych prawdziwych ludzi którzy nie są ani trochę prawdziwi. proszę wybacz mi nie wiem co mam

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
chciałabym nigdy nie zobaczyć całej tej rzeczywistości i wszystkich tych prawdziwych ludzi którzy nie są ani trochę prawdziwi.
chciałabym nigdy nie zobaczyć... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

chciałabym nigdy nie zobaczyć całej tej rzeczywistości i wszystkich tych prawdziwych ludzi, którzy nie są ani trochę prawdziwi.

proszę wybacz mi   nie wiem co mam... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

proszę wybacz mi - nie wiem co mam robić proszę wybacz mi - nie mogę przestać Cię kochać nie zaprzeczaj mi - ten ból wciąż trwa proszę wybacz mi - jeśli potrzebujesz mnie tak jak ja Ciebie Kochanie uwierz mi - każde słowo które wypowiedziałem było prawdą.

cóż  nie mam szczęścia w tej grze... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

cóż, nie mam szczęścia w tej grze w obciążone kości ale kochanie, jeżeli pozwolisz mi jeszcze raz spróbować możemy spakować nasze dawne marzenia i nasze życie znajdziemy miejsce, gdzie nadal świeci słońce.

Chyba Cię kocham  ale tego nie... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

Chyba Cię kocham, ale tego nie rozumiesz Bo Ty chyba nic do mnie nie czujesz Mur między nami jest tak wysoki, Nie można go obejść ani przeskoczyć Bariera psychiczna zbudowana przez ludzi, Którzy chyba nigdy tego nie czuli! Nie wiem co robić, Gdy jesteś blisko Powiedzieć Ci o tym, Czy siedzieć cicho? Mam nadzieję, że to kiedyś wyczujesz, Spojrzysz na mnie i wreszcie zrozumiesz Powiem Ci wtedy jak bardzo Cię kocham Nie będę się czuł jak skończony idiota Przy Tobie się czuję naprawdę bardzo dobrze, Już nie będę miał nigdy złych wspomnień Stara rana w sercu już się prawie zagoiła I wiem, że Ty byś mnie nigdy tak nie zraniła Jesteś inna niż wszystkie dziewczyny I dlatego Cię tak bardzo Misiu lubimy!.

https:  www.youtube.com... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

https://www.youtube.com/watch?v=QwOU3bnuU0k I just called to say I love you.

myślę sobie  że kiedy człowiek... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

myślę sobie, że kiedy człowiek się zakocha, czasami musi zapomnieć o dumie, a innym razem musi walczyć, żeby ją zachować. To pewna równowaga.

https:  www.youtube.com... teksty

vanilla07 dodano: 31 sierpnia 2014

nie spełniają się marzenia fakt... teksty

vanilla07 dodano: 31 sierpnia 2014

nie spełniają się marzenia fakt, marzenia się spełnia!

mnie też nie jest łatwo  ale... teksty

vanilla07 dodano: 31 sierpnia 2014

mnie też nie jest łatwo, ale wychodzę ponad to, gdy będziesz płakać błagam, zadzwoń!/ponaadwszystko.

Wiesz co tak naprawdę jest... teksty

vanilla07 dodano: 30 sierpnia 2014

Wiesz co tak naprawdę jest najtrudniejsze? Fakt, że tak bardzo starałaś się i pielęgnowałaś swoją miłość, a później przyszło kilka sekund, które rozpierdoliły wszystko i już nie liczyło się, że każdej nocy tęskniłaś za jego oczami, że każdego dnia martwiłaś się o niego i robiłaś co mogłaś aby był szczęśliwy. Nie liczy się to, że mogłaś dać mu wszystko, że każdego ranka podlewałaś waszą miłość i starałaś się, najbardziej na świecie się kurwa starałaś, ale to już się nie liczy, bo w momencie w którym on zwątpił wszystko legło w gruzach. Teraz już nie będzie czego zbierać, bo przeszłość staje się tylko przeszłością, nawet jeżeli Ty będziesz ciągle nią żyła. Jeżeli on zwątpił każda chwila kiedy wkładałaś w niego swoje serce poszła na marne, a Twoja bajka właśnie dobiegła końca. I to jest tak bardzo trudne i niesprawiedliwe, że Ty możesz dać wszystko, ale w zamian nie dostaniesz zupełnie nic. / napisana

niczego tak bardzo nie chciałam  jak... teksty

vanilla07 dodano: 29 sierpnia 2014

niczego tak bardzo nie chciałam, jak bycia z nim.

Tak naprawdę nigdy z nikim nie... teksty

vanilla07 dodano: 28 sierpnia 2014

Tak naprawdę nigdy z nikim nie czułam się tak bezpiecznie. Mimo, że w moim życiu pojawiło się wiele miłości nigdy nie czułam czegoś podobnego. Tylko w Jego ramionach wyczuwam bicie serca, które jest inne. Dlaczego? Bo bije tylko dla Ciebie. To Jego dłoń idealnie pasuje do Twojej. To Jego zapach stał się Twoim ulubionym. Dzięki Niemu, wiesz co to znaczy być naprawdę szczęśliwym człowiekiem. Nie chodzi tu o brak miłości rodzicielskiej. O takie szczęście, które daje miłość chłopaka, mężczyzny. Takie, które daje świadomość, że jesteś komuś potrzebna. Że masz dla kogo żyć, dla kogo wstawać w poniedziałki o szóstej rano. Wstajesz i z uśmiechem witasz dzień, który z pewnością będzie piękny, bo jest ON. Dzięki Niemu zaczynasz się uśmiechać, tak prawdziwie. To znaczy, że uśmiechają się nie tylko usta, ale przede wszystkim oczy. Nagle przestajesz się zastanawiać, dlaczego z innymi Ci nie wyszło. Wtedy już wiesz, że to na Niego, czekałaś całe życie./toiletpaper.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV