głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 wierzę w nas bardziej niż w miłość bo miłość jest jak człowiek chwilą co nie godzi się na to że musi ginąć. powiedz mi to szczerze chodzi o jakość czy o ilość?

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
wierzę w nas bardziej niż w miłość bo miłość jest jak człowiek chwilą co nie godzi się na to że musi ginąć. powiedz mi to szczerze chodzi o jakość czy o ilość?
wierzę w nas bardziej niż w... teksty

vanilla07 dodano: 2 września 2014

wierzę w nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek, chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć. powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość? - Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie.

wszystkie te momenty  które już... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

wszystkie te momenty, które już minęły spróbujemy zawrócić i sprawić, żeby trwały . wszystkim czym chcielibyśmy dla siebie być, nigdy nie będziemy, nigdy nie będziemy i to właśnie jest piękne, to jest właśnie życie. to jesteś Ty, kochanie jesteśmy wolni w Naszej miłości.

chciałabym nigdy nie zobaczyć... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

chciałabym nigdy nie zobaczyć całej tej rzeczywistości i wszystkich tych prawdziwych ludzi, którzy nie są ani trochę prawdziwi.

proszę wybacz mi   nie wiem co mam... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

proszę wybacz mi - nie wiem co mam robić proszę wybacz mi - nie mogę przestać Cię kochać nie zaprzeczaj mi - ten ból wciąż trwa proszę wybacz mi - jeśli potrzebujesz mnie tak jak ja Ciebie Kochanie uwierz mi - każde słowo które wypowiedziałem było prawdą.

cóż  nie mam szczęścia w tej grze... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

cóż, nie mam szczęścia w tej grze w obciążone kości ale kochanie, jeżeli pozwolisz mi jeszcze raz spróbować możemy spakować nasze dawne marzenia i nasze życie znajdziemy miejsce, gdzie nadal świeci słońce.

Chyba Cię kocham  ale tego nie... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

Chyba Cię kocham, ale tego nie rozumiesz Bo Ty chyba nic do mnie nie czujesz Mur między nami jest tak wysoki, Nie można go obejść ani przeskoczyć Bariera psychiczna zbudowana przez ludzi, Którzy chyba nigdy tego nie czuli! Nie wiem co robić, Gdy jesteś blisko Powiedzieć Ci o tym, Czy siedzieć cicho? Mam nadzieję, że to kiedyś wyczujesz, Spojrzysz na mnie i wreszcie zrozumiesz Powiem Ci wtedy jak bardzo Cię kocham Nie będę się czuł jak skończony idiota Przy Tobie się czuję naprawdę bardzo dobrze, Już nie będę miał nigdy złych wspomnień Stara rana w sercu już się prawie zagoiła I wiem, że Ty byś mnie nigdy tak nie zraniła Jesteś inna niż wszystkie dziewczyny I dlatego Cię tak bardzo Misiu lubimy!.

https:  www.youtube.com... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

https://www.youtube.com/watch?v=QwOU3bnuU0k I just called to say I love you.

myślę sobie  że kiedy człowiek... teksty

vanilla07 dodano: 1 września 2014

myślę sobie, że kiedy człowiek się zakocha, czasami musi zapomnieć o dumie, a innym razem musi walczyć, żeby ją zachować. To pewna równowaga.

https:  www.youtube.com... teksty

vanilla07 dodano: 31 sierpnia 2014

nie spełniają się marzenia fakt... teksty

vanilla07 dodano: 31 sierpnia 2014

nie spełniają się marzenia fakt, marzenia się spełnia!

mnie też nie jest łatwo  ale... teksty

vanilla07 dodano: 31 sierpnia 2014

mnie też nie jest łatwo, ale wychodzę ponad to, gdy będziesz płakać błagam, zadzwoń!/ponaadwszystko.

Wiesz co tak naprawdę jest... teksty

vanilla07 dodano: 30 sierpnia 2014

Wiesz co tak naprawdę jest najtrudniejsze? Fakt, że tak bardzo starałaś się i pielęgnowałaś swoją miłość, a później przyszło kilka sekund, które rozpierdoliły wszystko i już nie liczyło się, że każdej nocy tęskniłaś za jego oczami, że każdego dnia martwiłaś się o niego i robiłaś co mogłaś aby był szczęśliwy. Nie liczy się to, że mogłaś dać mu wszystko, że każdego ranka podlewałaś waszą miłość i starałaś się, najbardziej na świecie się kurwa starałaś, ale to już się nie liczy, bo w momencie w którym on zwątpił wszystko legło w gruzach. Teraz już nie będzie czego zbierać, bo przeszłość staje się tylko przeszłością, nawet jeżeli Ty będziesz ciągle nią żyła. Jeżeli on zwątpił każda chwila kiedy wkładałaś w niego swoje serce poszła na marne, a Twoja bajka właśnie dobiegła końca. I to jest tak bardzo trudne i niesprawiedliwe, że Ty możesz dać wszystko, ale w zamian nie dostaniesz zupełnie nic. / napisana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV