głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 i wiem że nie bd już szukała miłości bo przecież ona sama do mnie kiedyś przyjdzie i to wtedy kiedy nie bd się tego spodziewac ♥ Będę zawsze. Niekoniecznie obok

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
i wiem że nie bd już szukała miłości bo przecież ona sama do mnie kiedyś przyjdzie i to wtedy kiedy nie bd się tego spodziewac ♥
i wiem  że nie bd już szukała... teksty

vanilla07 dodano: 24 lipca 2012

i wiem , że nie bd już szukała miłości , bo przecież ona sama do mnie kiedyś przyjdzie i to wtedy kiedy nie bd się tego spodziewac ♥

Będę zawsze. Niekoniecznie obok... teksty

vanilla07 dodano: 24 lipca 2012

Będę zawsze. Niekoniecznie obok, ale myślami i całym sercem.

Wiem że nie mogę zrobić kolejnego... teksty

vanilla07 dodano: 24 lipca 2012

Wiem, że nie mogę zrobić kolejnego kroku ku Tobie Bo czeka mnie tylko rozczarowanie Czy nie wiesz, że nie jestem już Twoim duchem? Straciłeś miłość, którą kochałam najbardziej Nauczyłam się żyć, na wpół żywa A teraz chcesz mnie jeszcze raz I za kogo ty się masz? Kim myślisz, że niby jesteś?!

Chciałabym mieć amnezję. Później... teksty

vanilla07 dodano: 19 lipca 2012

Chciałabym mieć amnezję. Później chciałabym, żeby wszystkie wspomnienia wróciły. Wszystkie, oprócz tych związanych z Tobą. Może nie chciałabym już cię poznać, a jakaś część mnie pamiętała by o Tobie i kazała omijać szerokim łukiem.Tak byłoby dobrze.

bo kiedy już nie ma 'po co' może... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

bo kiedy już nie ma 'po co', może warto 'mimo wszystko' ?

wierzę że to co krąży gdzieś... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

wierzę, że to co krąży gdzieś ponad nami ma w sobie ten sens, że to co jest między nami ma znaczenie, które wystarczy po prostu zauważyć i pozwolić by znów wzniosło się w górę, bez obawy o upadek. wierzę w obie strony serc, w słowa, których być może poza nami nie zrozumiałby nikt inny. wierzę w przyjaźń, tak prawdziwą, kiedy jedna dusza gruntownie spoczywa w dwóch ciałach, wierzę w każdy jej upadek choć tak bolesny, to jednak mimo wszystko wart największych poświęceń każdego z nas. wierzę, że to co kształcone było z myślą, że będzie już zawsze, nie jest w stanie przeminąć bezpowrotnie, nigdy, nawet z czasem, bo to co obiecane z ręką na sercu, choćbyśmy wypierali się w myślach tysiące razy, ma dla Nas największą wartość i siłę, by walczyć, ustawicznie do samego końca.

Właśnie to co w da­nej chwi­li... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Właśnie, to co w da­nej chwi­li wy­daje nam się ta­kie dos­ko­nałe, z cza­sem może już ta­kie nie być. Może na­wet do­ciera do nas, że to nie było aż ta­kie znów dos­ko­nałe i na­wet jeśli to ut­ra­ciliśmy, wca­le nie jest po­wie­dziane, że więcej te­go nie znaj­dziemy, a wręcz, że nie znaj­dziemy cze­goś lepszego.

Po­ra zacząć od no­wa... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Po­ra zacząć od no­wa, spo­koj­nie. Bez niepot­rzeb­nych myśli. Z jed­nym py­taniem. Czy wrócę kiedyś tam, gdzie wszys­tko wy­daje się piękniej­sze? I w tej sa­mej chwi­li, w której so­bie to py­tanie za­daje, już znam odpowiedź.

 Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

- Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym swoim życiu nie czułam się tak dobrze. A ty? - Ja? – Przytula ją do siebie. – Ja czuję się znakomicie. - Tak, że mógłbyś dotknąć palcem nieba? - Nie, nie tak. - Jak to, nie tak? - O wiele wyżej. Co najmniej trzy metry ponad niebem.

 Boję się.  Czego?  Że już... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

- Boję się. - Czego? - Że już nigdy nie będę taka szczęśliwa jak teraz.

Zamknijcie ciasno fragmenty waszych... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Zamknijcie ciasno fragmenty waszych wspomnień, zrozumiecie że potrzeba bezksiężycowej nocy, kiedy wszystko wydaje się bezużyteczne wy macie wrażenie istnienia na tej planecie, ale na szczęście w takim położeniu by móc patrzeć na gwiazdy.

Są tylko dwa dni o których nie... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Są tylko dwa dni o których nie myślę nigdy: wczoraj i jutro.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV