głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 Chciałabym mieć amnezję. Później chciałabym żeby wszystkie wspomnienia wróciły. Wszystkie oprócz tych związanych z Tobą. Może nie chciałabym już cię poznać a ja

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
Chciałabym mieć amnezję. Później chciałabym żeby wszystkie wspomnienia wróciły. Wszystkie oprócz tych związanych z Tobą. Może nie chciałabym już cię poznać a jakaś
Chciałabym mieć amnezję. Później... teksty

vanilla07 dodano: 19 lipca 2012

Chciałabym mieć amnezję. Później chciałabym, żeby wszystkie wspomnienia wróciły. Wszystkie, oprócz tych związanych z Tobą. Może nie chciałabym już cię poznać, a jakaś część mnie pamiętała by o Tobie i kazała omijać szerokim łukiem.Tak byłoby dobrze.

bo kiedy już nie ma 'po co' może... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

bo kiedy już nie ma 'po co', może warto 'mimo wszystko' ?

wierzę że to co krąży gdzieś... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

wierzę, że to co krąży gdzieś ponad nami ma w sobie ten sens, że to co jest między nami ma znaczenie, które wystarczy po prostu zauważyć i pozwolić by znów wzniosło się w górę, bez obawy o upadek. wierzę w obie strony serc, w słowa, których być może poza nami nie zrozumiałby nikt inny. wierzę w przyjaźń, tak prawdziwą, kiedy jedna dusza gruntownie spoczywa w dwóch ciałach, wierzę w każdy jej upadek choć tak bolesny, to jednak mimo wszystko wart największych poświęceń każdego z nas. wierzę, że to co kształcone było z myślą, że będzie już zawsze, nie jest w stanie przeminąć bezpowrotnie, nigdy, nawet z czasem, bo to co obiecane z ręką na sercu, choćbyśmy wypierali się w myślach tysiące razy, ma dla Nas największą wartość i siłę, by walczyć, ustawicznie do samego końca.

Właśnie to co w da­nej chwi­li... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Właśnie, to co w da­nej chwi­li wy­daje nam się ta­kie dos­ko­nałe, z cza­sem może już ta­kie nie być. Może na­wet do­ciera do nas, że to nie było aż ta­kie znów dos­ko­nałe i na­wet jeśli to ut­ra­ciliśmy, wca­le nie jest po­wie­dziane, że więcej te­go nie znaj­dziemy, a wręcz, że nie znaj­dziemy cze­goś lepszego.

Po­ra zacząć od no­wa... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Po­ra zacząć od no­wa, spo­koj­nie. Bez niepot­rzeb­nych myśli. Z jed­nym py­taniem. Czy wrócę kiedyś tam, gdzie wszys­tko wy­daje się piękniej­sze? I w tej sa­mej chwi­li, w której so­bie to py­tanie za­daje, już znam odpowiedź.

 Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

- Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym swoim życiu nie czułam się tak dobrze. A ty? - Ja? – Przytula ją do siebie. – Ja czuję się znakomicie. - Tak, że mógłbyś dotknąć palcem nieba? - Nie, nie tak. - Jak to, nie tak? - O wiele wyżej. Co najmniej trzy metry ponad niebem.

 Boję się.  Czego?  Że już... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

- Boję się. - Czego? - Że już nigdy nie będę taka szczęśliwa jak teraz.

Zamknijcie ciasno fragmenty waszych... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Zamknijcie ciasno fragmenty waszych wspomnień, zrozumiecie że potrzeba bezksiężycowej nocy, kiedy wszystko wydaje się bezużyteczne wy macie wrażenie istnienia na tej planecie, ale na szczęście w takim położeniu by móc patrzeć na gwiazdy.

Są tylko dwa dni o których nie... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Są tylko dwa dni o których nie myślę nigdy: wczoraj i jutro.

Trzeba bardzo uważać na to co nas... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Trzeba bardzo uważać, na to co nas otacza ponieważ czasami, niespodziewanie coś może osłodzić nam życie.

wiem że to na Ciebie czekałam... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

wiem, że to na Ciebie czekałam całe życie. ♥

Jeśli znalazłeś kogoś kto Cię... teksty

vanilla07 dodano: 18 lipca 2012

Jeśli znalazłeś kogoś kto Cię uszczęśliwia - nie wypuszczaj go z rąk.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV