głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 przyznaj. brakuje Ci go. tak cholernie mocno boli serce pod jego nieobecność. wystarczy zapach jego perfum w autobusie w szkole gdziekolwiek a Twoje psychika si

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
przyznaj. brakuje Ci go. tak cholernie mocno boli serce pod jego nieobecność. wystarczy zapach jego perfum w autobusie w szkole gdziekolwiek a Twoje psychika siada. j
przyznaj. brakuje Ci go. tak... teksty

vanilla07 dodano: 4 grudnia 2012

przyznaj. brakuje Ci go. tak cholernie mocno boli serce pod jego nieobecność. wystarczy zapach jego perfum w autobusie, w szkole, gdziekolwiek, a Twoje psychika siada. jesteś słaba. zbyt krucha, by zrozumieć, że to koniec. ale on już nie wróci. nie przytuli i nie powie, że zostanie na zawsze. nie spojrzy w oczy i na napełni ust miłością. nie dociera? zrozum, on już nie żyje. bynajmniej nie w twoim sercu.

jest okej. jakoś daję radę.... teksty

vanilla07 dodano: 4 grudnia 2012

jest okej. jakoś daję radę. codziennie się uśmiecham bo przecież tak jest łatwiej i kiedyś powiedziałeś, że lubisz mój uśmiech. staram się stwarzać pozory oszukując najbliższych i samą siebie. staram się kreować nową, inną rzeczywistość. ale przychodzą momenty, tygodnie, dni, godziny, minuty a nawet sekundy kiedy pojawiasz się przed moimi oczami. kiedy tęsknota za tobą jest tak cholernie silna, że nic innego w tym momencie się nie liczy. mogłabym dostać jedynką z ważnego tekstu, pokłócić się z jedną z najważniejszych osób w moim życiu czy potłuc ulubiony kubek a to i tak nie byłoby ważne. bo w tej sekundzie liczysz się tylko ty. liczy się tylko twoje wspomnienie.

dzień dobry  potrzebuje Cię. teksty

vanilla07 dodano: 4 grudnia 2012

dzień dobry, potrzebuje Cię.

daj mi trochę czasu  lub zniszcz to... teksty

vanilla07 dodano: 3 grudnia 2012

daj mi trochę czasu, lub zniszcz to, zagramy w chowanego, aby to odwrócić. Jedyne czego chcę to Twoich ust.

minęło trochę czasu  a ja wciąż... teksty

vanilla07 dodano: 3 grudnia 2012

minęło trochę czasu, a ja wciąż czuję to samo, może powinnam pozwolić Ci odjeść.

nic nie dzieje się przypadkowo . teksty

vanilla07 dodano: 29 listopada 2012

nic nie dzieje się przypadkowo .

część.2   Zostań tu na zawsze  na... teksty

vanilla07 dodano: 27 listopada 2012

część.2 Zostań tu na zawsze, na zawsze i na wieki Na dobre i złe i gorsze Będziemy się razem starzeć, i zawsze pamiętaj Czy to bogaci czy to biedni lub lepsi Będziemy nadal się kochać, na zawsze i na wieki Nagle wpadła na pomysł i zawołała pielęgniarkę Pojawił się ksiądz i powtarzał kilka zdań Pożyczyła pierścionki od pary obok Wszyscy się śmiali a łzy spadały na podłogę Spojrzała mu w oczy i powiedziała Chcę, chce być z Tobą na zawsze, na zawsze i na wieki Na dobre i złe i gorsze Będziemy się razem starzeć, i zawsze pamiętaj Czy to radość czy to smutek lub cokolwiek Będziemy nadal się kochać, na zawsze i na wieki Zawsze i na wieki, zawsze i na wieki Kończy swoje ślubowanie ,a jego głos jest cichy Jego głos jest niemal niesłyszalny Powiedział Kocham Cię na zawsze i na wieki Proszę pamiętaj mnie nawet jeśli mnie tu nie będzie Zawsze Cię kochałem ,na zawsze i na wieki.

część.1   Siedzi przy stole... teksty

vanilla07 dodano: 27 listopada 2012

część.1 Siedzi przy stole,godzina jest późna Miał tu być Jest pewna ,że zadzwoni Czeka trochę dłużej, na podjeździe nie ma nikogo Nikt nie powiedział widzieliśmy go dlaczego, coś jest nie tak ? Znowu patrzy przez okno Nagle dzwoni telefon Głos mówi ,że coś się stało Że powinna przyjechać natychmiast Jej myśli wróciły do Grudnia Do myśli/wspomnień kiedy zapytał ją Uklęk na kolano i powiedział Chcę, chce być z Tobą na zawsze, na zawsze i na wieki Na dobre i złe i gorsze Będziemy się razem starzeć Na zawsze i na wieki Zatrzymuje się przy wyjściu Idzie w prawo do recepcji Prowadzą ją milionami korytarzy nigdy niekończącymi sie Mówią jej co się stało,ale ona ledwo to słyszy Stara się zachować powagę, wchodzi do pokoju Siedzi przy jego łóżku i trzyma go mocno za rękę Rozmawiają o dzieciach,które będą mieć i dobrym życiu O domu na wzgórzu, gdzie chcieli by zostać.

kiedyś wszystkie czarne dni... teksty

vanilla07 dodano: 27 listopada 2012

kiedyś wszystkie czarne dni obrócimy w dobry żart.

chcieć nie zawsze znaczy móc. teksty

vanilla07 dodano: 26 listopada 2012

chcieć nie zawsze znaczy móc.

ja nawet kiedy jesteś tak blisko... teksty

vanilla07 dodano: 25 listopada 2012

ja nawet kiedy jesteś tak blisko mnie, tęsknie już za Tobą.

im więcej Ciebie  tym mniej... teksty

vanilla07 dodano: 25 listopada 2012

im więcej Ciebie, tym mniej, bardziej to czuję niż wiem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV