głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 Czasem obracam się i czuję w powietrzu Twój zapach i nie mogę kurwa nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknot

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
Czasem obracam się i czuję w powietrzu Twój zapach i nie mogę kurwa nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za
Czasem obracam się i czuję w... teksty

vanilla07 dodano: 3 maja 2015

Czasem obracam się i czuję w powietrzu Twój zapach i nie mogę, kurwa, nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za Tobą.

Jeśli lubisz jajecznicę to zrobię... teksty

vanilla07 dodano: 3 maja 2015

Jeśli lubisz jajecznicę to zrobię dla Ciebie taką jakiej nigdy nie zapomnisz. Będę cicho gdy zajmiesz się swoim hobby i czasem tylko zerknę z czułością jak będziesz czytał gazetę. Przytulę Cię ciepło kiedy zapragniesz spokoju i opowiem ci jakąś głupotę jeśli nie będziesz mógł zasnąć. Nauczę się prasować Twoje koszule tak jak lubisz i dowiem się o czym jest Twój ulubiony serial. Nie będę wyrywać ci w nocy kołdry, i czasem tylko obudzę cię pytając czy chcesz oglądać ze mną gwiazdy. Kupimy Twoją ulubioną kawę i będziemy ją pijać w niedzielne popołudnia wyglądając przez okno. Będę usypiać tylko przy Tobie, nie zdradzę cię, nie zostawię. Zapewnię ci miłość, będę Twoim przyjacielem, ale też wspaniałą kochanką. Zapamiętam datę Twoich urodzin i spędzimy je tak jak jeszcze nigdy ich nie spędzałeś. Oczywiście będę dużo mówić, czasem będę płakać, odrobinę przesadzać.. Taka jednak jestem i chociaż czasem wydaję się ciężarem to w rzeczywistości nikt nigdy nie pokocha Cię mocniej.

Mam problem z tym  że żyję na... teksty

vanilla07 dodano: 3 maja 2015

Mam problem z tym, że żyję na peryferiach twojego świata.

Kiedyś usiądziemy razem w knajpie.... teksty

vanilla07 dodano: 3 maja 2015

Kiedyś usiądziemy razem w knajpie. Wypijemy piwo, pogadamy o życiu, pośmiejemy się jak dawniej. Ale to nie będzie to samo. Ja nie będę topić się w Twoim spojrzeniu, ani przygryzać warg. Będę dumny i niewzruszony na Twoje lamenty o złych facetach. Nie przytulę i nie okłamię, że będzie dobrze. Bo będę doskonale wiedzieć, że inne kochane oczy czekają na mnie w mieszkaniu.

Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

vanilla07 dodano: 3 maja 2015

Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie.

Ludzie mają irytujący zwyczaj... teksty

vanilla07 dodano: 3 maja 2015

Ludzie mają irytujący zwyczaj pamiętania rzeczy, których nie powinni.

To umiera. Słyszysz? Wszystko co... teksty

vanilla07 dodano: 23 kwietnia 2015

To umiera. Słyszysz? Wszystko co jest we mnie umiera. Tęsknota, ból, cierpienie i żal odchodzi, bo wreszcie nadszedł moment kiedy Ty nie jesteś najważniejszy. Zbyt długo rządziłeś moim życiem, zbyt długo byłeś priorytetem chociaż ja Cię nie obchodziłam. Teraz nadchodzi koniec, bo moje serce nie ma więcej sił aby dalej próbować ożywić Twoją miłość. Mam dosyć, po prostu mam dosyć tego jakim człowiekiem jesteś, jak mnie potraktowałeś. Zabrałeś mi kawałek życia, nie mam zamiaru oddawać Ci reszty. Zmęczyłam się walką z wiatrakami i odbijaniem się od muru. Teraz pozwól, że poprowadzę swoje życie inną drogą, taką która wiedzie z daleka od Ciebie. / napisana

Obiecałeś  że będziesz zawsze.... teksty

vanilla07 dodano: 23 kwietnia 2015

Obiecałeś, że będziesz zawsze. Gdzie jesteś?

Za często dajesz innym oparcie... teksty

vanilla07 dodano: 21 kwietnia 2015

Za często dajesz innym oparcie, którego Ty sama nie masz.

dokładnie teksty vanilla07 dodał komentarz: dokładnie do wpisu 21 kwietnia 2015
Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

vanilla07 dodano: 19 kwietnia 2015

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

I kolejny raz próbujemy o sobie... teksty

vanilla07 dodano: 19 kwietnia 2015

I kolejny raz próbujemy o sobie zapomnieć, zamiast naprawić nasze błędy./selektywnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV