głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 Nie wszystko należy pamiętać. Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak s

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
Nie wszystko należy pamiętać.
Nie wszystko należy pamiętać. teksty

vanilla07 dodano: 23 maja 2015

Nie wszystko należy pamiętać.

 Zamykaj każdy dzień i nie wracaj... teksty

vanilla07 dodano: 23 maja 2015

"Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś, co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko, jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień, w nastroju zbyt dobrym, aby przejmować się bzdurami z przeszłości."

 Moje wspomnienia są tak wyraźne... teksty

vanilla07 dodano: 23 maja 2015

"Moje wspomnienia są tak wyraźne, że wręcz się czasem niepokoję, czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia, skoro tak dobrze pamiętam przeszłość."

 Jestem tu tylko trochę. Gdzie jest... teksty

vanilla07 dodano: 23 maja 2015

"Jestem tu tylko trochę. Gdzie jest reszta, nie wiem."

 Zadzwoń albo ja zadzwonię  ale... teksty

vanilla07 dodano: 20 maja 2015

"Zadzwoń albo ja zadzwonię, ale jedno z nas na pewno zadzwoni, dobra? To znaczy, to żadne zawody. Nie przegrasz, jeśli zadzwonisz pierwsza." David Nicholls, G

odpowiedź mojej kochanej babci na... teksty

vanilla07 dodano: 18 maja 2015

odpowiedź mojej kochanej babci na jej pytanie, gdzie jest mój chłopak brzmiała " nie wie co stracił". Pomyślałam " dziewczynę, która kochała nade wszystko."/vanilla07

Nauczyłaś się ufać  to naucz się... teksty

vanilla07 dodano: 15 maja 2015

Nauczyłaś się ufać, to naucz się cierpieć.

Piosenki i zapachy przenoszą... teksty

vanilla07 dodano: 14 maja 2015

Piosenki i zapachy przenoszą człowieka w czasie bardziej niż cokolwiek innego. To zadziwiające, ile można sobie przypomnieć dzięki kilku dźwiękom albo odrobinie zapachu unoszącego się w pokoju.

Życie to coś  co dzieje się obok... teksty

vanilla07 dodano: 14 maja 2015

Życie to coś, co dzieje się obok nas, gdy jesteśmy zajęci układa­niem planów.

Słowa mają ogromną moc  ale bez... teksty

vanilla07 dodano: 12 maja 2015

Słowa mają ogromną moc, ale bez czynów są niczym.

Czasem obracam się i czuję w... teksty

vanilla07 dodano: 3 maja 2015

Czasem obracam się i czuję w powietrzu Twój zapach i nie mogę, kurwa, nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za Tobą.

Jeśli lubisz jajecznicę to zrobię... teksty

vanilla07 dodano: 3 maja 2015

Jeśli lubisz jajecznicę to zrobię dla Ciebie taką jakiej nigdy nie zapomnisz. Będę cicho gdy zajmiesz się swoim hobby i czasem tylko zerknę z czułością jak będziesz czytał gazetę. Przytulę Cię ciepło kiedy zapragniesz spokoju i opowiem ci jakąś głupotę jeśli nie będziesz mógł zasnąć. Nauczę się prasować Twoje koszule tak jak lubisz i dowiem się o czym jest Twój ulubiony serial. Nie będę wyrywać ci w nocy kołdry, i czasem tylko obudzę cię pytając czy chcesz oglądać ze mną gwiazdy. Kupimy Twoją ulubioną kawę i będziemy ją pijać w niedzielne popołudnia wyglądając przez okno. Będę usypiać tylko przy Tobie, nie zdradzę cię, nie zostawię. Zapewnię ci miłość, będę Twoim przyjacielem, ale też wspaniałą kochanką. Zapamiętam datę Twoich urodzin i spędzimy je tak jak jeszcze nigdy ich nie spędzałeś. Oczywiście będę dużo mówić, czasem będę płakać, odrobinę przesadzać.. Taka jednak jestem i chociaż czasem wydaję się ciężarem to w rzeczywistości nikt nigdy nie pokocha Cię mocniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV