głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 tak naprawdę tęsknisz za Nim ale się do tego nie przyznasz. chciałabyś mieć go na wyłączność chciałabyś żeby było tak jak kiedyś. bo jeszcze miesiąc temu temu w

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
tak naprawdę tęsknisz za Nim ale się do tego nie przyznasz. chciałabyś mieć go na wyłączność chciałabyś żeby było tak jak kiedyś. bo jeszcze miesiąc temu temu w te
tak naprawdę tęsknisz za Nim  ale... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. bo jeszcze miesiąc temu temu, w ten ciepły sierpień On był. obejmował.wysłuchał .był, a teraz Go nie ma. nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?.

coś mija często bezpowrotnie a my... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

coś mija,często bezpowrotnie,a my zostajemy. czy nam się to podoba czy nie. gdy mnie zostawiłeś nie chciałam przenosić się w czasoprzestrzeni. zaczynać wszystko od nowa. tak bardzo wsiąkłam w to stare życie ale stopniowo przyzwyczajałam się, że pomimo naszych oporów kula ziemska wciąż się obraca. więc z punktu naukowego ja też nie stoję w miejscu. zrozumiałam to dosłownie. przestałam, tracić czas na rozpamiętywanie błędów i dawnych utraconych chwil. nie wyrzuciłam Cię z serca, ani z pamięci ale zaczęłam żyć życiem, a nie Tobą.

4 tygodnie  26 dni  624 godziny... teksty

vanilla07 dodano: 8 października 2013

4 tygodnie, 26 dni, 624 godziny, 37440 minut.

i nie mam nic już  zbieram wszystko... teksty

vanilla07 dodano: 7 października 2013

i nie mam nic już, zbieram wszystko od nowa najpierw siebie do kupy, by cokolwiek móc zbudować.

świat to wielki bankiet  dobry balet... teksty

vanilla07 dodano: 7 października 2013

świat to wielki bankiet, dobry balet ale my tutaj razem już nie zatańczymy wcale choćby jedno z nas prosiło drugie nie ma szans, choć drugie odmówi z trudem.

zamknij oczy i wyobraź sobie nas.... teksty

vanilla07 dodano: 6 października 2013

zamknij oczy i wyobraź sobie nas. razem. siedzimy trzymając się za ręce na jakiejś poobdzieranej ławce, a zimno przenika nasze ciała i tylko równe bicie naszych serc ogrzewa nas od środka. nie obchodzi nas to, że zaraz zacznie padać, że zmokniemy, bo pewnie nie zdążymy dobiec do domów. delektujemy się tylko smakiem naszego wspólnego czasu wiedząc jak bardzo się kochamy. Pytasz mnie czy nie jest mi zimno i mimo moich zaprzeczeń okrywasz mnie swoją bluzą. czujemy pierwsze krople deszczu płynące po naszych twarzach i uśmiechamy się do siebie nawet nie próbując uciec. jesteśmy dla siebie wszystkim, a w tej chwili nie liczy się nic poza naszymi słowami wypowiadanymi szeptem. mija chwila, a my już jesteśmy cali mokrzy. nie potrafimy się pożegnać, bo czujemy niedosyt spędzonego razem czasu. a teraz otwórz oczy. widzisz? nie ma mnie obok Ciebie i tak naprawdę wcale tego nie żałujesz.

http:  www.youtube.com... teksty

vanilla07 dodano: 6 października 2013

raz proszę tylko nie kłóćmy się... teksty

vanilla07 dodano: 6 października 2013

raz proszę tylko nie kłóćmy się wreszcie po prostu żyjmy osobno, i łapmy szczęście nie wiem który ja jestem teraz prawdziwy bo nie czuję się sobą wcale, świat jest dziwny.

każde z nas musi pójść inną... teksty

vanilla07 dodano: 6 października 2013

każde z nas musi pójść inną drogą i żyć osobno, nie możemy żyć ze sobą za kilka lat mi powiesz, że u Ciebie wszystko spoko będzie tak, ja wierzę w to głęboko.

i chciałem nieraz nagle skończyć... teksty

vanilla07 dodano: 6 października 2013

i chciałem nieraz nagle skończyć tę znajomość bo miałem dość i nie chciałem żyć dłużej.

żyj spokojnie  niech Ci się wiedzie... teksty

vanilla07 dodano: 6 października 2013

żyj spokojnie, niech Ci się wiedzie i nie rozmawiajmy dzisiaj bo nie wiem co mam powiedzieć zadzwoń do mnie za kilka lat ja na pewno nie zapomnę jak pozmieniałaś mój świat.

chciałabym być dla Ciebie... teksty

vanilla07 dodano: 4 października 2013

chciałabym być dla Ciebie wystarczająco dobra. najlepsza. nie odbieraj mi za nic tego szczęścia jakim jest Twój oddech. Twoja obecność. możesz milczeć, nie słuchać, nie patrzeć. ale bądź i od czasu do czasu mnie całuj, non stop pozwalając mi słyszeć bicie Twojego serca bo jemu milczeć nie wolno. nie zadręczaj się bo nie masz czym. dla mnie najistotniejszy jest fakt, że Cię mam. to ja muszę być. na te 100%, na które Ty jesteś. leż koło mnie, spaceruj ze mną i pozwalaj mi czuć na sobie swój oddech, od czasu do czasu trzymając za rękę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV