głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 boję się spojrzeć w Twoje oczy zbyt bardzo mnie zraniły. zostań potrzebuję Cię tu. today tomorrow always. wbrew wszystkiemu ciągle jesteś dla mnie kimś ważnym n

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
boję się spojrzeć w Twoje oczy zbyt bardzo mnie zraniły.
boję się spojrzeć w Twoje oczy... teksty

vanilla07 dodano: 11 października 2013

boję się spojrzeć w Twoje oczy, zbyt bardzo mnie zraniły.

zostań  potrzebuję Cię tu. teksty

vanilla07 dodano: 11 października 2013

zostań, potrzebuję Cię tu.

today  tomorrow  always. teksty

vanilla07 dodano: 10 października 2013

today, tomorrow, always.

wbrew wszystkiemu ciągle jesteś dla... teksty

vanilla07 dodano: 10 października 2013

wbrew wszystkiemu ciągle jesteś dla mnie kimś ważnym, najważniejszym.

zdobądz się na odwage i wyznaj jej to co Cię męczy  nie okłamuj jej  bo to Twoja mama. Będzie dobrze. teksty vanilla07 dodał komentarz: zdobądz się na odwage i wyznaj jej to co Cię męczy, nie okłamuj jej, bo to Twoja mama. Będzie dobrze. do wpisu 9 października 2013
może kiedyś będzie dobrze  na... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

może kiedyś będzie dobrze, na razie na szczęście najwidoczniej nie zasługuję.

I potrzebuję Cię tak jak serce... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

I potrzebuję Cię tak jak serce potrzebuje bić.

leżeliśmy na jego łóżku.... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

leżeliśmy na jego łóżku. patrzył głęboko w moje oczy, uśmiechnął się i szepnął "chcę z Tobą być" poleciała mi jedna łza. nie mogłam pohamować swojej radości, przecież tyle czasu na niego czekałam, tak bardzo tęskniłam, a teraz miałam go i to tak blisko, że mogłam dotknąć jego ciała i poczuć jego ciepło.nie odrywałam od niego oczu, musiałam nadrobić stracone miesiące, które wypełniały tylko łzy. to najlepsza chwila jaka mogła mnie spotkać. On i ja. mogłam go przytulić, pocałować i powiedzieć jak ważny jest w moim życiu. wszystko było tak cudowne, ale trwało zbyt krótko. nagle znalazłam się w swoim łóżku i to sama. to był sen, tylko sen. długo jeszcze próbowałam zasnąć aby powrócić tam i zobaczyć go choć jeszcze na chwilę.

tak naprawdę tęsknisz za Nim  ale... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. bo jeszcze miesiąc temu temu, w ten ciepły sierpień On był. obejmował.wysłuchał .był, a teraz Go nie ma. nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?.

coś mija często bezpowrotnie a my... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

coś mija,często bezpowrotnie,a my zostajemy. czy nam się to podoba czy nie. gdy mnie zostawiłeś nie chciałam przenosić się w czasoprzestrzeni. zaczynać wszystko od nowa. tak bardzo wsiąkłam w to stare życie ale stopniowo przyzwyczajałam się, że pomimo naszych oporów kula ziemska wciąż się obraca. więc z punktu naukowego ja też nie stoję w miejscu. zrozumiałam to dosłownie. przestałam, tracić czas na rozpamiętywanie błędów i dawnych utraconych chwil. nie wyrzuciłam Cię z serca, ani z pamięci ale zaczęłam żyć życiem, a nie Tobą.

4 tygodnie  26 dni  624 godziny... teksty

vanilla07 dodano: 8 października 2013

4 tygodnie, 26 dni, 624 godziny, 37440 minut.

i nie mam nic już  zbieram wszystko... teksty

vanilla07 dodano: 7 października 2013

i nie mam nic już, zbieram wszystko od nowa najpierw siebie do kupy, by cokolwiek móc zbudować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV