głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 dałam Ci swoje serce abyś mógł je pokochać nie zranić. vanilla07 boję się spojrzeć w Twoje oczy zbyt bardzo mnie zraniły. zostań potrzebuję Cię tu. today tomorr

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
dałam Ci swoje serce abyś mógł je pokochać nie zranić. vanilla07
dałam Ci swoje serce  abyś mógł... teksty

vanilla07 dodano: 11 października 2013

dałam Ci swoje serce, abyś mógł je pokochać, nie zranić./vanilla07

boję się spojrzeć w Twoje oczy... teksty

vanilla07 dodano: 11 października 2013

boję się spojrzeć w Twoje oczy, zbyt bardzo mnie zraniły.

zostań  potrzebuję Cię tu. teksty

vanilla07 dodano: 11 października 2013

zostań, potrzebuję Cię tu.

today  tomorrow  always. teksty

vanilla07 dodano: 10 października 2013

today, tomorrow, always.

wbrew wszystkiemu ciągle jesteś dla... teksty

vanilla07 dodano: 10 października 2013

wbrew wszystkiemu ciągle jesteś dla mnie kimś ważnym, najważniejszym.

zdobądz się na odwage i wyznaj jej to co Cię męczy  nie okłamuj jej  bo to Twoja mama. Będzie dobrze. teksty vanilla07 dodał komentarz: zdobądz się na odwage i wyznaj jej to co Cię męczy, nie okłamuj jej, bo to Twoja mama. Będzie dobrze. do wpisu 9 października 2013
może kiedyś będzie dobrze  na... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

może kiedyś będzie dobrze, na razie na szczęście najwidoczniej nie zasługuję.

I potrzebuję Cię tak jak serce... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

I potrzebuję Cię tak jak serce potrzebuje bić.

leżeliśmy na jego łóżku.... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

leżeliśmy na jego łóżku. patrzył głęboko w moje oczy, uśmiechnął się i szepnął "chcę z Tobą być" poleciała mi jedna łza. nie mogłam pohamować swojej radości, przecież tyle czasu na niego czekałam, tak bardzo tęskniłam, a teraz miałam go i to tak blisko, że mogłam dotknąć jego ciała i poczuć jego ciepło.nie odrywałam od niego oczu, musiałam nadrobić stracone miesiące, które wypełniały tylko łzy. to najlepsza chwila jaka mogła mnie spotkać. On i ja. mogłam go przytulić, pocałować i powiedzieć jak ważny jest w moim życiu. wszystko było tak cudowne, ale trwało zbyt krótko. nagle znalazłam się w swoim łóżku i to sama. to był sen, tylko sen. długo jeszcze próbowałam zasnąć aby powrócić tam i zobaczyć go choć jeszcze na chwilę.

tak naprawdę tęsknisz za Nim  ale... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. bo jeszcze miesiąc temu temu, w ten ciepły sierpień On był. obejmował.wysłuchał .był, a teraz Go nie ma. nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?.

coś mija często bezpowrotnie a my... teksty

vanilla07 dodano: 9 października 2013

coś mija,często bezpowrotnie,a my zostajemy. czy nam się to podoba czy nie. gdy mnie zostawiłeś nie chciałam przenosić się w czasoprzestrzeni. zaczynać wszystko od nowa. tak bardzo wsiąkłam w to stare życie ale stopniowo przyzwyczajałam się, że pomimo naszych oporów kula ziemska wciąż się obraca. więc z punktu naukowego ja też nie stoję w miejscu. zrozumiałam to dosłownie. przestałam, tracić czas na rozpamiętywanie błędów i dawnych utraconych chwil. nie wyrzuciłam Cię z serca, ani z pamięci ale zaczęłam żyć życiem, a nie Tobą.

4 tygodnie  26 dni  624 godziny... teksty

vanilla07 dodano: 8 października 2013

4 tygodnie, 26 dni, 624 godziny, 37440 minut.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV