głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vanilla07 po pierwsze zdradzę Ci sekret schowaj go w sobie wiesz najszczęśliwszy będę będąc przy Tobie po drugie powiem Ci znowu coś w zaufaniu kocham Cię całym sercem zr

vanilla07

vanilla07.moblo.pl
po pierwsze zdradzę Ci sekret schowaj go w sobie wiesz najszczęśliwszy będę będąc przy Tobie po drugie powiem Ci znowu coś w zaufaniu kocham Cię całym sercem zro
po pierwsze zdradzę Ci sekret... teksty

vanilla07 dodano: 19 maja 2014

po pierwsze zdradzę Ci sekret, schowaj go w sobie wiesz, najszczęśliwszy będę będąc przy Tobie po drugie powiem Ci znowu coś w zaufaniu kocham Cię całym sercem, zrozum draniu po trzecie Ty i ja - czyli my i końca finał.

chcę się budzić obok Ciebie rano... teksty

vanilla07 dodano: 19 maja 2014

chcę się budzić obok Ciebie rano punkt szósta iść do pracy niosąc smak miłości na ustach wiedzieć że to życie, a nie historie z bajek mieć pewność że to nie sen, że kochamy się nawzajem ze najważniejsze jest to, co jest między nami nie zniszczą tego słowa, ani żaden dynamit chcę czuć Twój zapach, gdy się kładę do spania i martwic się o Ciebie, gdy zostajesz sama chcę tęsknić za tobą gdy jesteśmy osobno przytul się do mnie, nie zmarzniesz nocą chłodną zamknę okno, potem wtul się jeszcze bardziej kochanie kocham - PS. przecież wiesz, Twój twardziel.

życie z Tobą przeżyć  możesz... teksty

vanilla07 dodano: 16 maja 2014

życie z Tobą przeżyć, możesz ufać mi i wierzyć.

wiesz  czasami boję się  że... teksty

vanilla07 dodano: 16 maja 2014

wiesz, czasami boję się, że odejdziesz i wiem, że wtedy cholernie ciężko będzie mi się pozbierać na nowo. Są takie momenty kiedy paraliżuję mnie strach,że to co między nami dobiegnie końca i już nie będzie Twojego uśmiechu, dotyku, pocałunków. Nie chcę Cię tracić, wiesz? Myślę, że nigdy nie będę na to gotowa. Nie chcę na nowo poznawać świata bez Twojej osoby, więc nie odchodź, nie zostawiaj mnie.

wziął poważnie słowa bez... teksty

vanilla07 dodano: 16 maja 2014

wziął poważnie słowa bez znaczenia i stał się bardzo nieszczęśliwy.

nie będę Twoim planem B kochanie... teksty

vanilla07 dodano: 15 maja 2014

nie będę Twoim planem B kochanie, nie ten adres.

chociaż daleko jestem  to daję... teksty

vanilla07 dodano: 15 maja 2014

chociaż daleko jestem, to daję słowo, myślami, pamiętaj, zawsze gdzieś obok.

nie martwię się  ja zwyczajnie... teksty

vanilla07 dodano: 15 maja 2014

nie martwię się, ja zwyczajnie żywię się stresem.

w jej oczach łzy  w Twoich tylko... teksty

vanilla07 dodano: 15 maja 2014

w jej oczach łzy, w Twoich tylko bezsilność bo nie umiesz płakać, nawet gdy jebie się wszystko.

to chyba on dzisiaj problem ma tu... teksty

vanilla07 dodano: 15 maja 2014

to chyba on dzisiaj problem ma tu serce mówi ci zbyt wiele, los typowy w trudnych chwilach ciężko jest słuchać głowy ona każe Ci zmienić ton, dobierać słowa pieprzony chłód, musiał dotrzeć i do was w jej oczach łzy, w twoich tylko bezsilność bo nie umiesz płakać, nawet gdy jebie się wszystko.

I gdy spotkacie się przypadkiem... teksty

vanilla07 dodano: 15 maja 2014

I gdy spotkacie się przypadkiem gdzieś na mieście jest jakoś dziwnie, cholernie śmiesznie.. rzucone cześć ot tak, po dłuższej chwili pustka pomiędzy ludźmi, którzy przecież razem żyli.

bywa tak  że miłość niby płonie... teksty

vanilla07 dodano: 15 maja 2014

bywa tak, że miłość niby płonie a potem trzeba naprawiać związek #Zibi Boniek I to nas dziwi, co nie? Gdy samotności znowu możesz przybić pionę i wybić sobie możesz że ogarniesz chłopak skończysz 'Marnie' #film Hitchcocka Każde z miejsc które widziały ją przy Tobie dziś patrzą na Ciebie smutnym wzrokiem na chłodno jak to jest, że gdy trzeba radzić sobie nie możecie żyć w tym samym miejscu, choć osobno Serca złamane, Ty wypijesz morze wódki, ona wylewa morze łez, nie umiesz tak każdy wspólny rok w głowie tak kurewsko utkwił że nie wiecie nawet jak wrócić na dawny szlak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV