głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vampireheart Dalej kochanie pofruńmy razem. Wzbijemy się w chmury aby doznać szczęścia. Upojeni miłością spadniemy na ziemię zbyt martwi by żyć i ponownie się odnaleźć. Nie

vampireheart

vampireheart.moblo.pl
Dalej kochanie pofruńmy razem. Wzbijemy się w chmury aby doznać szczęścia. Upojeni miłością spadniemy na ziemię zbyt martwi by żyć i ponownie się odnaleźć. Nie patrz n
Dalej kochanie  pofruńmy razem.... teksty

vampireheart dodano: 31 sierpnia 2012

Dalej kochanie, pofruńmy razem. Wzbijemy się w chmury, aby doznać szczęścia. Upojeni miłością spadniemy na ziemię, zbyt martwi by żyć i ponownie się odnaleźć. Nie patrz na mnie takim przerażonym wzrokiem. Jestem realistką. Nie będę obiecywać Ci szczęścia, jak inne, które wcale Ci go nie dały. Jeśli z góry będziesz wiedział, że się nie uda, może nie będziesz cierpiał, gdy odejdę? A może się uda i będziesz podwójnie szczęśliwy? Chodź, pofruńmy. Zobaczymy, jak przyjmie nas miłość i co przyniesie przyszłość.

Moje serce właśnie wyprawia Ci... teksty

vampireheart dodano: 31 sierpnia 2012

Moje serce właśnie wyprawia Ci pogrzeb. Czasami żałuję, że umarłeś tylko w moim sercu. Nie, żebym życzyła Ci śmierci... W sumie nie życzę Ci jej. Życzę Ci, abyś cierpiał do starości, przez te wszystkie lata, męcząc się na ziemi w nieszczęściu i samotności.

Każdy człowiek to enigma.... teksty

vampireheart dodano: 31 sierpnia 2012

Każdy człowiek to enigma. Niektórzy tylko nie wiedzą, że do każdej takiej enigmy jest zupełnie inny szyfr.

Uśmiechnęłam się. Po raz pierwszy... teksty

vampireheart dodano: 31 sierpnia 2012

Uśmiechnęłam się. Po raz pierwszy od dawien dawna uśmiechnęłam się. Tak po prostu, bez powodu i szczerze. Dzięki Tobie. Czułam magię w sercu, kiedy kąciki moich ust delikatnie drgały do góry, aż w końcu uśmiechnęłam się szeroko. Czułam całe piękno i ulotność tej chwili. Już miałam skubnąć smaku prawdziwego szczęścia, kiedy spojrzałam na Ciebie. Myślałam, że Ty też to dostrzegłeś. Mój uśmiech... Myślałam, że też poczułeś to coś, tą magię. Ale Ty patrzyłeś na mnie tak samo jak wcześniej, gasząc tym samym tą radosną chwilę. Dla Ciebie mój uśmiech nic nie znaczył. Nie wiedziałeś, że nie uśmiecham się od dawna i nigdy nie byłeś przy mnie, gdy tak bardzo cierpiałam, krzycząc z wściekłości i płacząc z bezradności. Dla Ciebie to był zwykły uśmiech, jaki widujesz tysiąc razy dziennie. Nie obchodziło Cię, czy się uśmiecham, czy płaczę. Byłam po prostu dziewczyną, kolejną potencjalną kandydatką do łóżka.

 Miłość modli się za żywych i... teksty

vampireheart dodano: 30 sierpnia 2012

"Miłość modli się za żywych i wychwala martwych. W sercu naszych serc byliśmy zaślubieni przez śmierć. " - Ville Valo, HIM "Bleed Well".

Dzisiaj utwierdziłam się w... teksty

vampireheart dodano: 30 sierpnia 2012

Dzisiaj utwierdziłam się w przekonaniu, że gdyby się paliło, wzięłabym z domu tylko psa. Pies to najlepszy przyjaciel, bo nie jest człowiekiem. Nie ma ludzkiej, fałszywej natury.

Nie  wcale nie jest mi Ciebie żal... teksty

vampireheart dodano: 29 sierpnia 2012

Nie, wcale nie jest mi Ciebie żal, gdy z Twoich oczu ciekną fałszywe łzy. Zachowujesz się, jakbyś grała jakąś rolę w kiepskim serialu. Udajesz, jak aktoreczki w brazylijskich telenowelach. Fałsz wręcz bije od Ciebie, jak zresztą od całego tego świata. Pasujesz do niego idealnie. Świat jest Twoim planem filmowym, a Tobie wydaje się, że dostałaś główną rolę. Wcale nie. Przypadła Ci mała rola, a Ty masz wrażenie, że ludzie zwracają na Ciebie najwięcej uwagi i wczuwasz się w to coraz bardziej, w ten swój fałsz. Ta rola nie jest napisana dla Ciebie. Scenograf, los przewidział dla Ciebie coś zupełnie innego, czego nie jesteś w stanie docenić.

Teraz moim największym problemem... teksty

vampireheart dodano: 29 sierpnia 2012

Teraz moim największym problemem jest to, że zostało mi tylko pięćdziesiąt stron książki, nie mając w zanadrzu kolejnej, a noc przecież długa... I samotna. Samotność nie jest dla mnie problemem. Samotność potrafi być również ciekawa... Trochę boli Cię w sercu, ale możesz rozwinąć siebie. Poznać siebie, swoje serce, swoją duszę i swój mózg. Samotne noce potrafią sprawić, że rozbierzesz samego siebie na czynniki pierwsze i przeanalizujesz każdy z tych czynników. Oczywiście, płaczesz wtedy. Ale później stajesz się silniejszy.

Całkiem do twarzy Ci ze mną  kochanie. teksty

vampireheart dodano: 29 sierpnia 2012

Całkiem do twarzy Ci ze mną, kochanie.

Strzeż swojego  dzisiaj   ocal swoje... teksty

vampireheart dodano: 29 sierpnia 2012

Strzeż swojego "dzisiaj", ocal swoje "jutro". A.V.

Z samotności książek nie czytam...... teksty

vampireheart dodano: 29 sierpnia 2012

Z samotności książek nie czytam... Ja je niemal pożeram. A.V.

Zatruję Twoje serce moją... teksty

vampireheart dodano: 29 sierpnia 2012

Zatruję Twoje serce moją miłością. Póki będę obok, nic Ci nie grozi. Ale gdy odejdę, Twoje serce zacznie umierać z tęsknoty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV