głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyylko_ciebie Wszyscy mówią że miłość to takie piękne uczucie że człowiek wtedy jet szczęśliwy ale dlaczego ja mam inaczej..? Dlaczego nie jestem szczęśliwa chodź tak Go koch

tyylko_ciebie

tyylko_ciebie.moblo.pl
Wszyscy mówią że miłość to takie piękne uczucie że człowiek wtedy jet szczęśliwy ale dlaczego ja mam inaczej..? Dlaczego nie jestem szczęśliwa chodź tak Go kocham.? C
Wszyscy mówią że miłość to... teksty

tyylko_ciebie dodano: 19 października 2013

Wszyscy mówią że miłość to takie piękne uczucie, że człowiek wtedy jet szczęśliwy, ale dlaczego ja mam inaczej..? Dlaczego nie jestem szczęśliwa chodź tak Go kocham.? Co ze mną jest nie tak.?

Wiem że to nic nie znaczy  wiem że... teksty

tyylko_ciebie dodano: 19 października 2013

Wiem że to nic nie znaczy, wiem że nie czujesz do mnie nic, wiem że już nigdy nie będę z Tobą, ale mimo wszystko nadal mam nadzieję, mam marzenia w których jesteśmy razem, w których darzysz mnie takim samym uczuciem jakim darzę Ciebie ja.

Po takim czasie znów pisaliśmy... teksty

tyylko_ciebie dodano: 19 października 2013

Po takim czasie znów pisaliśmy, uśmiechałam się do telefonu gdy tylko przyszedł mi sms. Może to i głupie bo to był tylko jeden dzień - ale dzień w którym chociaż szczerze się się uśmiechałam i nie musiałam udawać wesołej bo tak na prawdę było.

Samotna w tłumie ludzi  szukająca... teksty

tyylko_ciebie dodano: 15 października 2013

Samotna w tłumie ludzi, szukająca wciąż swojego szczęścia..

Chcę tylko Ciebie.! To tak wiele.?? teksty

tyylko_ciebie dodano: 13 października 2013

Chcę tylko Ciebie.! To tak wiele.??

Dlaczego to ja za każdym razem... teksty

tyylko_ciebie dodano: 13 października 2013

Dlaczego to ja za każdym razem wymiękam.? Dlaczego chcę znaleźć ciągły kontakt z Tobą.? Dlaczego Ty za mną wcale nie zatęsknisz.?? Dlaczego tylko ja cierpię po Naszym rozstaniu, a Ty układasz sobie życie z innymi dziewczynami, a o mnie już zapomniałeś..??

Mam ochotę  wielką ochotę znów do... teksty

tyylko_ciebie dodano: 13 października 2013

Mam ochotę, wielką ochotę znów do Ciebie napisać mimo to że nie mogę, mimo to że wiem że jeśli to zrobię to i tak skończy się kłótnią i kolejnymi słowami które mnie zranią.. I wiem że będę tego żałowała już po krótkim czasie, tego że to ja po raz kolejny się odezwałam i pokazałam że nadal jesteś w mojej głowie i że wciąż o Tobie myślę. Nie mogę tak dalej..!!

Chciałabym wrócić do początku... teksty

tyylko_ciebie dodano: 13 października 2013

Chciałabym wrócić do początku naszej znajomości gdy byłam tak cholernie szczęśliwa na dźwięk smsa, bo wiedziałam, że jest od Ciebie. Może to głupie, ale szybciej mi biło serce gdy na wyświetlaczu telefonu widniało Twoje imię. A teraz? Po prostu rzucam telefon w kąt zapominając, że w ogóle go mam. Zapomniałam jak to jest mieć to szczęście, zapomniałam po co żyję. Chcę zapomnieć o Tobie.Ale nie mogę.. / dziubek_d

Chciałabym móc Cię chociaż... teksty

tyylko_ciebie dodano: 13 października 2013

Chciałabym móc Cię chociaż zobaczyć, przytulić i pocałowć choć ten ostatni raz.. wiem że chciałabym tego ponownie za jakiś czas ale nic na to nie poradzę że nie potrafię żyć bez Ciebie . Choć to dziwne że po takim czasie nadal chcę tylko Ciebie, ale tak jest i nie umiem inaczej, nie umiem wytrzymać dnia bez myślenia o Tobue, bez wspominania chwil które spędziliśmy razem..

Siedziałam i patrzyłam jacy... teksty

tyylko_ciebie dodano: 13 października 2013

Siedziałam i patrzyłam jacy jesteście szczęśliwi mimo tych wielu kłótni, próbowałam powstrzymać łzy które kręciły mi się w oczach - próbowałam i przy Was mi się udawało, ale gdy wróciłam do domu coś porządnie we mnie pękło i nie wytrzymałam.. siedziałam sama w pokoju i płakałam - wręcz ryczałam ze smutku i bezsilności...

Chcesz mi wybić Go z głowy  chcesz... teksty

tyylko_ciebie dodano: 8 października 2013

Chcesz mi wybić Go z głowy, chcesz żebym o Nim zapomniał, ułożyła sobie życie na nowo i była szczęśliwa z kimś innym - z kimś kto tego chce, komu naprawdę na mnie zależy. Ty też widocznie chcesz mojego szczęścia i chcesz żebym była wreszcie szczęśliwa. Ja też tego chcę - chcę być przecież szczęśliwa i kochana z wzajemnością.! Tylko że problem jest w tym, że ja nadal Go kocham i nie potrafię zapomnieć o Nim, o tym co było, jak zajebiście się czułam w Jego towarzystwie, jak bezpiecznie czułam się w Jego ramionach.. nie potrafię.!! Chcę tylko Jego - Jego i nikogo innego.!

I to ciągłe wymyślanie kolejnych... teksty

tyylko_ciebie dodano: 3 października 2013

I to ciągłe wymyślanie kolejnych scenariuszy własnego życia - lepszego życia, myślenia jakby chciało się żyć... lecz życie chce inaczej - wymyśla dla mnie swój scenariusz, w którym nie mogę zmienić ani jednego aktu, ani jednej sceny, ani jednej kwestii.. ono zawsze wygra nawet gdy mi ta historia nie będzie odpowiadała w najmniejszym stopniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV