głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyylko_ciebie Czasem boimy się zostawić przeszłość i iść do przodu boimy się tego z wielu powodów ale nie powinniśmy. Nie można ciągle żyć przeszłością trzeba odpuścić i zacz

tyylko_ciebie

tyylko_ciebie.moblo.pl
Czasem boimy się zostawić przeszłość i iść do przodu boimy się tego z wielu powodów ale nie powinniśmy. Nie można ciągle żyć przeszłością trzeba odpuścić i zacząć żyć
Czasem boimy się zostawić... teksty

tyylko_ciebie dodano: 23 października 2013

Czasem boimy się zostawić przeszłość i iść do przodu, boimy się tego z wielu powodów, ale nie powinniśmy. Nie można ciągle żyć przeszłością - trzeba odpuścić i zacząć żyć na nowo.

Mówisz że masz inną  a dlaczego... teksty

tyylko_ciebie dodano: 23 października 2013

Mówisz że masz inną, a dlaczego zachowujesz się tak jakbyś miał nadal coś do mnie.?

Są w życiu chwile  w których... teksty

tyylko_ciebie dodano: 23 października 2013

Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu.

Boję się że coś się wydarzy... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 października 2013

Boję się że coś się wydarzy, coś niemiłego, coś co stworzy jeszcze więcej barier między Nami, coś o co będziemy obwiniać się wzajemnie... nie chcę tego, chcę żeby ten wieczór, ta noc była wyjątkowa, abyśmy się wszyscy dogadywali i bawili razem jak najlepsi kumple.

Tak bardzo wciąż zakochana w Tobie... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 października 2013

Tak bardzo wciąż zakochana w Tobie...

Jeszcze 32 dni i będę Cie miała na... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 października 2013

Jeszcze 32 dni i będę Cie miała na dłużej przy sobie, nie na zawsze lecz na kilka godzin - wspaniałych godzin bo będziesz w pobliżu i możliwe że będę mogła Cię przytulić, możliwe że Ty mnie przytulisz..

Ciągle mi czegoś brak  lecz do... teksty

tyylko_ciebie dodano: 21 października 2013

Ciągle mi czegoś brak, lecz do końca sama nie wiem czego...

Spierdoliłam wszystko.! Miałam... teksty

tyylko_ciebie dodano: 21 października 2013

Spierdoliłam wszystko.! Miałam przyjaciółkę, którą znałam od zawsze - teraz nie ma Jej; gdy się mijamy nawet nie mówimy sobie głupiego: " cześć " , a kiedyś byłyśmy tak blisko, może nie było idealnie, ale jednak tęsknię i to cholernie tęsknię za tym. Przez mój "związek" spieprzyłam całą Naszą przyjaźń, a teraz nie mam ani Jego, ani nawet Ciebie. :( Widzę jak jesteś szczęśliwa ze swoim chłopakiem i tak bardzo Ci tego zazdroszczę bo masz i Jego i przyjaciółki, a ja tak szczerze mówiąc nie mam prawdziwej przyjaciółki tylko koleżanki z którymi teraz się zadaję i nie mam też faceta który mnie kocha, ani nawet takiego któremu po prostu na mnie zależy.. nie mam nic.

Przy Nim czuję się swobodnie  nie... teksty

tyylko_ciebie dodano: 20 października 2013

Przy Nim czuję się swobodnie, nie muszę niczego udawać. Wiesz jakie to fajne uczucie..? Po prostu mogę być sobą i Jemu to odpowiada. Do tej pory nie powiedział, że chciałby coś we mnie zmienić, podobam Mu się taka jaka jestem. Tylko nie wiem jednego.. nie wiem czy nadal chciałby ze mną być czy jestem tylko zwykłą koleżanką.. ?

Każdego dnia mimowolnie ciągle... teksty

tyylko_ciebie dodano: 20 października 2013

Każdego dnia mimowolnie ciągle myślę o Tobie .

Gdybym zniknęła tak z dnia na... teksty

tyylko_ciebie dodano: 20 października 2013

Gdybym zniknęła tak z dnia na dzień. Urwałabym kontakt z wszystkimi, tak po prostu ich olała, wątpię, żeby ktokolwiek zauważył, żeby moje odejście wzbudziło w kimś niepokój, strach, czy smutek. Byłoby to tak samo mało ważne dla innych, jak ominięcie ślimaka na chodniku.

Mówię że bym tego nie zrobiła... teksty

tyylko_ciebie dodano: 19 października 2013

Mówię że bym tego nie zrobiła, ale prawda jest inna. Prawda jest taka że cholernie chciałabym mieć szansę by się zgodzić. Chcę tego ale jeszcze nie teraz, dopiero za jakiś czas gdybyśmy spędzali ze sobą więcej czasu, gdybym miała pewność że Ci na prawdę zależy, że nie jestem zastępcą innej lecz że jestem tą jedyną, tą którą kochasz i z którą chcesz spędzić resztę swojego życia. Wtedy na Twoje pytanie " wyjdziesz za mnie? " bez wahania bym powiedziała " tak " .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV