głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyylko_ciebie Podejdź i powiedz mi tak po prostu że nigdy nie zawróciłam Ci w głowie że nigdy o mnie nie myślałeś że przez cały ten czas byłam Ci całkowicie obojętna że wciąż

tyylko_ciebie

tyylko_ciebie.moblo.pl
Podejdź i powiedz mi tak po prostu że nigdy nie zawróciłam Ci w głowie że nigdy o mnie nie myślałeś że przez cały ten czas byłam Ci całkowicie obojętna że wciąż uśmie
Podejdź i powiedz mi tak po prostu... teksty

tyylko_ciebie dodano: 6 listopada 2013

Podejdź i powiedz mi tak po prostu, że nigdy nie zawróciłam Ci w głowie, że nigdy o mnie nie myślałeś, że przez cały ten czas byłam Ci całkowicie obojętna, że wciąż uśmiechałeś się sztucznie, oczekując na moją reakcję, powiedz, że przez ten cały czas myliłam się, mówiąc, że nie dam rady żyć bez Twojej obecności ! No powiedz to kurwa.

mimo wszystko dalej mi na nim... teksty

tyylko_ciebie dodano: 6 listopada 2013

mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy, pomimo litrów wylanych łez, pomimo momentów załamania, pomimo tego, że jestem mu kompletnie obojętna.

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

tyylko_ciebie dodano: 6 listopada 2013

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na siłę. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. W spólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

Nienawidzę Cie za wszystko ! Za to... teksty

tyylko_ciebie dodano: 5 listopada 2013

Nienawidzę Cie za wszystko ! Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło ! Za nieprzespane noce i litry połykanych łez ! Nienawidzę Cie za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cie znam wciąż Cie kocham czując się z tym żałośnie.

Lubiłam nawet gdy mówiłeś o mnie... teksty

tyylko_ciebie dodano: 5 listopada 2013

Lubiłam nawet gdy mówiłeś o mnie " młoda " , z Twoich ust brzmiało to tak inaczej, inaczej niż z ust kogoś innego.. myślałam wtedy że mamy jeszcze szanse i nie tylko ja tak myślałam bo wszyscy którzy Nas razem widzieli uważali że wróciliśmy do siebie, ale to było tylko złudzenie.. a ja nadal mam nadzieję.

A teraz leże sama w łóżku i mimo... teksty

tyylko_ciebie dodano: 5 listopada 2013

A teraz leże sama w łóżku i mimo tego, ze znowu się nie odzywamy ja nie potrafię przestać o Nim myśleć. Kiedy zamykam oczy widzę Jego uśmiech, który nie tylko był na Jego ustach, ale najważniejsze oczy, w których rozpływam się na każde wspomnienie. Nie wiem co ma w sobie takiego, ale wiem ze dałabym wszystko żeby moc teraz Go zobaczyć, przytulic, pocałować. Nigdy nie zapomnę smaku Jego ust i czułych slow wypowiadanych mi do ucha w samochodzie Jego przyjaciela przy dźwiękach naszej kochanej piosenki. Wiem, ze teraz muszę być silna, nie mogę się poddawać, ale jest ciężko. Mimo tego, ze wszyscy mi Go odradzają ja będę o Niego walczy do końca. Do ostatniej łzy z która razem wypływa moja nadzieje. Jednak coś mi mówi, ze warto. Czuje, ze jestem z Nim połączona bardziej silna więzią i wiem, że mimo wszytko On tez o mnie myśli bo nie da się w jednej chwili zapomnieć tego co razem przeżyliśmy.

Chciałabym Ci napisać  że... teksty

tyylko_ciebie dodano: 5 listopada 2013

Chciałabym Ci napisać, że wyjeżdżam i już mnie nigdy nie zobaczysz, że jestem śmiertelnie chora i zostało mi kilka dni życia, że potrącił mnie samochód i trafiłam do szpitala albo, że krztuszę się powietrzem, bo Ciebie przy mnie nie ma, coś, cokolwiek, żebyś tylko się przejął, żebyś się kurwa zainteresował.

Jeżeli serce na prawdę pokochało... teksty

tyylko_ciebie dodano: 5 listopada 2013

Jeżeli serce na prawdę pokochało inne serce to nigdy nie przestanie go kochać, nie odejdzie z byle powodu, wybaczy wszystko - nawet te najgorsze sprawy, nie będzie umiało pokochać kogoś innego. Mimo wszystko.

Chciałabym mieć choć kilka... teksty

tyylko_ciebie dodano: 5 listopada 2013

Chciałabym mieć choć kilka wspólnych zdjęć z Tobą, perfidnie z Tobą i nikim innym.

I choćby nie wiem co się działo... teksty

tyylko_ciebie dodano: 5 listopada 2013

I choćby nie wiem co się działo, ja będę czekać, wiesz czemu? Bo nie rezygnuje się z ludzi, których się kocha.

Mówię: debil  idiota  kretyn  ale... teksty

tyylko_ciebie dodano: 4 listopada 2013

Mówię: debil, idiota, kretyn, ale myślę: " jak ja Go kocham ".

Na ustach śmiech  a w oczach ocean... teksty

tyylko_ciebie dodano: 4 listopada 2013

Na ustach śmiech, a w oczach ocean łez..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV